Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hahayyy yemek buldunmu yanaş derler dirimmm götür kuşum götür:lepi::lepi:

kayra utrasonun resmini çek yükle pc yee maneeeeeee

wavy cnm yemek istemiyorumda istiyorumda kocişin seyhat çantasında buldum abur cubur ama kallafiii şeyler......

kuzularım uykuda çamaşır astım ötekileri attım............

amiin canım amiiinn,
ya ne biliyim adaletsiz olmaktan çok korkuyorum,Allah korusunn,ikis de ayrı..
yyaaaa öyle deme tırrrsıyorum yaa:sinifsinif::sinifsinif:

kıs azcuk azına bişeyler at. bayılcan kalcan bi yerlerde. yemek yemezsen nasıl yetişcen bu kadar işe..
ben de işte yok şeker bakıcam bilmem ne derken,kaldım,sonra artık evde sürekli yattım da o haftalasrı bulduk hamdolsun,darısı sağlıkla başına canımm
hiç eksikler bitmiyor ki,ama biran önce halledin artık kuşuuummmopuyorumnanaktan,

ben kk turundayım gelecemmm

hymarry cnm laktozsuz süt iç yoğurt yiyemesende

gaz yapmaz sana ve bebeklere bu süt

PINAR Web Site buradan

Geçmişi okumaktan bir türlü bu sayfaya gelemedim :)
ıysiniz inşaALLAH...

Ben hiç iyi degilim canımı sıktı insanlar

Kızlar ben çıkıyorum karşı komşum kahveye çağırdı.Öpüyorum canlar hepinizi görüşmek üzere

Kızlar ben çıkıyorum karşı komşum kahveye çağırdı.Öpüyorum canlar hepinizi görüşmek üzere

ne oldu medine

bu Arada kk ya norma gooıgleden girilmiyo kızlar ondan yokkk

bugün zor giriliyor zaten kk.ya.. ikide bir bakım var diyor... erişelemiyor diyor....

slm canlar, 1 kaç gündür annemdeyim giremyorum pek.. malum anneler gıcık oluyor nete :))

oh be site düzelmiş. en son medineye 5 mesaj göndermeye çalıştım. ama malesef hep hata verdi v3 sonra da off a geçti..
medine canım senin canın niye sıkkın hele de bakem..:teselli:

aa dirim kıs hiç duymadımmm: ( mutfakta annemin anındaydım ayy şimdi sen söytleyince gördüm gülüm yaaa(
evdemisin arıyım mı?

kafamçokkarıştı
Şart olmamakla birlikte aşağıdaki belirtiler de doğumun yaklaştığını düşündürür.
  • Vajinal akıntıda artış. Akıntının rengi büyük olasılıkla pembe ya da kahverengidir.
  • Hafif karın krampları ile bereber rahimde çok şiddetli olmayan sertleşmeler ve gevşemeler.
  • Hafif kilo kaybı
  • Bel ve sırtta gelip giden künt bir ağrı
  • Kramplar ile birlikte sık görülen barsak hareketleri
  • Pelvik ve rektal (makat) alanda dolgunluk hissi
  • Muayende rahim ağzında yumuşama ve incelme
Tüm bu bulguların görülmesinin şart olmadığını, kadından kadına değişebileceğini unutmayın.

Alper mumcunun sitesinden alıntıdır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…