Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Yazdım bir türlü siteyi acamadım yaaa...

Valla öncelikle geldi eve bacaklarıma baktı varislerin olur sakına ayakta durma dedi offf benden baska kimse yok ki nasıl bakmıcam ...

Sonra ev sahibim geldi ben cok vefasizmişim ama öyle söylüyo ki anlatamam gitmiyomusum unutmusum ben neler yasıyorum hiç umursamıyor insanlar okadar üzüldüm ki bugun karnım agrıdı
Valla canımı cok sıktı daha neler neler bu van bi tuhaf

medine kıs bunları mı takıntı yapıyon boş ver be gülüm yaaa. tgakılma bunları. doğu insanı gelsin gitsin yedirsin içirsin isterler. sen takma canım.. hamileliğin tadını çıkar hemi...

selam kızlarrr
medinecim sen hamilesin kimsecikleri takma kafana bebeklerini düşün mutlu ol canım benimm
wavy yarın gelmiycenmi kızzzzz

kızlar bugün bi temizlik yapmışım o biçim halıları kaldırdım koltukları çektim sildim süpürüdm vallaha pırıl pırıl ohhh ama belim koptu vallaha sonra eşim geldi kızdı yalnız temizlik yaptım diye bide halılar balkondan aşşağı kayıp düşmezmi üstüne yağmur yağmazmı offf offff allahtan çok ıslanmadı halılar balkon çıkıntısının altıan düşmüştü ama tabi ben fırçamı yedimmmmm

canan naptınnn sen kuzum yaa... valla ağzım açık kaldı yahu ne temizliği delirdin mi... sen ikiz hamilesin unutuyorsan arada bi şu topğiğin başlığınabak ya da kapına yatağına falan yazben ikiz hamileyim, riskliyim, kendime çok dikkat etmeliliimmdie madde madde sırala ayy çok kızdım yaaklava: kolay mı bulduk ya.kaydirigubbakcemile

kızlar geç vakitte geldim yine... biraz geçmişi okumaya çalıştım... herkes iyi anlaşılan... kendinize iyi bakın.... ben kaçtım....

canan delümüsün sen ya.. varya dayaklıksın ne temizliği ne halısı kızxım yaaa. kırdırma kafanı sen ikiz hamilesin unutmaaa. kırdırma kafanııı:mymeka::mymeka:
yarın gelmek istiyorum ama annem ve eşim karşlı çıkıyolar. annem oralarda bişey olursa aallah korusun bu sorumluluğu alamam korkuyorum dşyor. eşim minübğ vapur falan o kadar yolk bn razı değilim diyor. bilmiyorum yanş gülüm yarınkiş ruh hallerine bağlı:sinifsinif::sinifsinif:
[

kevser canım nabersin?

canım iyiyim çok şükür.. dr. kontrolümüz vardı, ilk kez dr.umartık 15te bir gelin dedi, zaten ben 15te bir gidiyordum hehe... 1 er kilo olmuş kızlarım doğum için 2 ayımız kaldı 15 aralıkta 36 hafta olcaz dedim, yok sakın öyle deme, eğer problem yaşamazsak 38 e kadart gidice dedi... höyyt dedim, korktum valla... 1 gün 1 gündür almam öyle hemen dedi tabi kontrollerden sonra... hayırlısı bakalım bu durumda eğer dr.un dediği gibi olursa benim kızlar yılbaşında yada 2010 model olurlar...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

oyy maşallah kuzularına.. ah inşallah görürüz canım.benim 38. hafta bayrama geliyor beklemez drum: yeni yıl hediyesi desene:lepi:
kociş yatalım diyor.
öptüm canımŞeniz

oyy maşallah kuzularına.. ah inşallah görürüz canım.benim 38. hafta bayrama geliyor beklemez drum: yeni yıl hediyesi desene:lepi:
kociş yatalım diyor.
öptüm canımŞeniz

inşallahhh.. ok canım hadi ii uykular, benim kociş uyudu bile kaydirigubbakcemile3

medine kıs bunları mı takıntı yapıyon boş ver be gülüm yaaa. tgakılma bunları. doğu insanı gelsin gitsin yedirsin içirsin isterler. sen takma canım.. hamileliğin tadını çıkar hemi...

Evet haklısın aynen öyleler... opuyorumnanaktan
Gelsinler basımın üstünde yeri var ama benim halimi biliyolar ya inan varya bulaşıgımı zor yıkıyorum bide ben bulaşık makinesinide istanbulda bıraktım zor geçiyo ALLAHım yardıme tsin...

Ben cok takıntılıyım ya ne etsem su huydan kurtulamadım :gitme:

Canım ssen neler etmişsin nasıl yorulmadın o gücü buldun ben cok yoruluyorum...
Dikkat et kendine

günaydın göbüşlü güzeller..... gününüz güzel olsun...... malum bugün cumartesi cadı babanesinde kaldı dün gece..bende bugün doktora gideceğim... sonrada pazara buzdolabına fare düşse kafası kırılır...belkim birada ciciş bakarım.... hepinizi öptüm...

medine canım. sen ağırlayamasanda onlar senin onlara gidip gelmeni beklerler. aslında varya biraz gidip gelsen sırtın yer görmez ne pişirseler ne yapsalar getirirlerkaydirigubbakcemile3

kayra günaydınn canım.
benim buzdolabının dü fişini çektik boş bış çslılmasın diye düşün artıkınkaydirigubbakcemile3

kayra günaydınn canım.
benim buzdolabının dü fişini çektik boş bış çslılmasın diye düşün artıkınkaydirigubbakcemile3

yok anacım o kadarda değil.üst raf kışlık dolu .... bizde bir adet tıfıl var biliyorsun...etcil anam durmuyo zaten etsiz....ne zaman ne isteyeceği belli olmuyo....

biz annemlerde yem3ye başladık ya. buzlukta ne var ne yoksa getirdik buraya. öyle oluncada boşaldı tabi buzdolabı. bizde çektik fişini

kıslar kocişi ikna ettim annemide ikna edersem bi havuzluhan yapıcaz... ayy kocişte ikna oldu sayılmazda kafası çok doluydu işlerle benimle boğuşmaya hali yoktukaydirigubbakcemile3

annemide ikna ettim. daha doğrusu oda çeneme dayanamadı:ecrin_bebek: kıslar dua edinde bu kadar inada sağ salim döneyim eve:kedi:

canan canım inşallah denk geliriz havuzlu handa.. bu arada oğluşunun emanetini evde unutmuşum. :sinifsinif:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…