Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yarın bende doktordayııım... çook heyecanlıyım yine...sanırısın ilk defa doğurcam... neyse bu heyecan... ultrasonu iple çekiyom valla.... göreyim şu sıpaları diye...........

slm lolipoplarzemuszemus hepinizin iyi olmasını dilerim.Ben de iyiyim şükürler olsun.Bu gecem çok zor geçti.Wc ye kalkmak öldürdü beni.Akşam bu sefer kesin suyum patlayacak dedim.Kızlar ben adım atamıyorum artık.Bacaklarım açılmıyor bir müddet..1 adım mesafeyi anca 8 küçük adımla badi badi sağa, sola dönerek tamamlayabiliyorum sonra açılıyorum.Birde kendimi neye benzetiyorum ...çamurda bir sağa, bir sola debelenen su aygırlarına...lülülülülülükaydirigubbakcemile3

ayy canım ya dikkat et kıyamam bakalım biz nasıl olcaz ben şimdiden yatınca zor kalkıyom eşim napcaz senle karnın büyüynce diyo haksız değil galiba

yarın bende doktordayııım... çook heyecanlıyım yine...sanırısın ilk defa doğurcam... neyse bu heyecan... ultrasonu iple çekiyom valla.... göreyim şu sıpaları diye...........

kayracım bende her defasında ilk kez görcekmiş gibi heyecanlanıyorum anlıyorum seni.Bizde haftaya salı yada çarşambaya gidicez şimdiden heyecan bastı

Canancanım bende sana kızların dediklerini diyeceğim.ıçin rahat olsun,ciddi bir durum görseydi böyle rahat davranmazdı.Olası bir ihtimali söylüyorlar sadece kesin bir durumu değil..Dırım Tosbiğime nazar değmesin..Demek küçük elleriyle emeklemeye koyulmuş kuzum...maşallah:nazar:Bu arada ikizler albümüne dua koymakla çok iyi etmişsin.Rabbim kem gözlerden korusun hepimizin yavrularını.wavyAçıkçası korkuyorum sıkıntılarından..Artık gezmeyi bıraksan iyi olacak balım.BebişimÖzlüyoruz kuşum seni yavruların nasıllar canım sen düzen oluşturabildinmi;?çok öperim..hymaryimhep duamdasın canım benim..Herşey yoluna girecek,güçlü kadınsın sen..Ufaktan ufaktan postpartum(lohusalık) depresyon başlamış sende..buda çok normal kuzularım nasıl?yazdıklarını okuyunca Hale'ye şaşırıyorum..Küçücük şey başlı başına karakter..kaydirigubbakcemile3Ne açıkgöz kız o..Yesinler fındığımı...Topikteki bütün arkadaşlarımı öperim..

ayy canım ya dikkat et kıyamam bakalım biz nasıl olcaz ben şimdiden yatınca zor kalkıyom eşim napcaz senle karnın büyüynce diyo haksız değil galiba

Allah hepsinin kolayını vereck canım belki senin gebeliğin çok rahat geçer..Ama her geçen gün ağırlaştığımız kesin..Sağlıklı gelsinlerde onlar için herşeye değer..

kaswa canım ben buralardayım ama çalışıyom aynı zamanda. müşterilerle konuşma arsı yazabiliyorum. ay dedim ama ben herkes ben çalışırken gelir sohbet akar diye:)))

kaswa öyle deme ya bak bende korkarım. allahım 36 ları göstersin bize..

biliyodum zateekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
canım kasılmalarım arada oluyor. ama öyle çok ritmik değil. ama bu adet sancısına benzeyen ağrı ikşi gündür cebelleş oldu ban. sürekli var. hani hamiş olmasam ay adet olacam tüh tutmadı yine dicem yani lülülülülülü bide seniün dediğin bu değil sanırım ama. sanki sürekli büyük tuvaletim varmış gibi. bide işin ilginci az az olsada yapıyorum ki ilaçsız çıkamıyodum uzun süredir:kedi::kedi:
ben okuyabildikçe cvplıcam ama azcuk çalışmam gerek öpüyom hepiniziŞenizŞeniz
aynı aynı,
ben de hamile olmama rağmen diyordum ki mustafaya,
bak mustafa yine tutmadıı mafoldumben kaydirigubbakcemile3,
o da diyor du ki olsun üzülmee kaydirigubbakcemile3
çok güzel,çok ıymetli, zamanlar yaaopuyorumnanaktan
ben eşime diyorum ki ben yine hamile olmak istiyorum,oda diyor ki "yuuuuuhh" kaydirigubbakcemile3
kayracım bende her defasında ilk kez görcekmiş gibi heyecanlanıyorum anlıyorum seni.Bizde haftaya salı yada çarşambaya gidicez şimdiden heyecan bastı
keyfini tadını çıkar canımmzemuszemus
Canancanım bende sana kızların dediklerini diyeceğim.İçin rahat olsun,ciddi bir durum görseydi böyle rahat davranmazdı.Olası bir ihtimali söylüyorlar sadece kesin bir durumu değil..Dırım Tosbiğime nazar değmesin..Demek küçük elleriyle emeklemeye koyulmuş kuzum...maşallah:nazar:Bu arada ikizler albümüne dua koymakla çok iyi etmişsin.Rabbim kem gözlerden korusun hepimizin yavrularını.wavyAçıkçası korkuyorum sıkıntılarından..Artık gezmeyi bıraksan iyi olacak balım.BebişimÖzlüyoruz kuşum seni yavruların nasıllar canım sen düzen oluşturabildinmi;?çok öperim..hymaryimhep duamdasın canım benim..Herşey yoluna girecek,güçlü kadınsın sen..Ufaktan ufaktan postpartum(lohusalık) depresyon başlamış sende..buda çok normal kuzularım nasıl?yazdıklarını okuyunca Hale'ye şaşırıyorum..Küçücük şey başlı başına karakter..kaydirigubbakcemile3Ne açıkgöz kız o..Yesinler fındığımı...Topikteki bütün arkadaşlarımı öperim..
Çok sağol canım,sen de dualarımızdasın,ben o dediğin şeye girdim en başından beri zaten,ona hiç şüphem yokkaydirigubbakcemile3,Rabbim layıkıyla başetme kuvveti versin herbirmizin sıkıntılarınaa,
güzel destekleyici sözlerin için çok teşekkür ediyorum,
kuzular çok fena yaaaw,dediğin gibi Hale anası gibi delüüü olcek,Sare babaannesi gibi memnuniyetsiz kaydirigubbakcemile3

bak kaçmayın gelecem geçmişe bakem ali durmadı sallıdm onu ömeri salıyom şincik

kaswa canım ben buralardayım ama çalışıyom aynı zamanda. müşterilerle konuşma arsı yazabiliyorum. ay dedim ama ben herkes ben çalışırken gelir sohbet akar diye:)))

kaswa öyle deme ya bak bende korkarım. allahım 36 ları göstersin bize..

Canımın içi İnş.göreceğiz bak 26.haftadan buraya geldim yata yata,ama canım ilerledi gebeliğimiz şükürler olsun..Seninde artık dinlenmeni istiyorum farkında olmadan bir şeyler çıkıveriyor adet sancısı gibi ağrım var dedin ya korktum ondan dr una sorsana şunu sen.Gezipte durma artık...opuyorumnanaktan Ceren'le Yaren'imin annesi...Şeniz

Sizi beklerken ne zamandır oturdum şunun başında yoruldum ama..10 dk uzanayım geleceğim

Canımın içi İnş.göreceğiz bak 26.haftadan buraya geldim yata yata,ama canım ilerledi gebeliğimiz şükürler olsun..Seninde artık dinlenmeni istiyorum farkında olmadan bir şeyler çıkıveriyor adet sancısı gibi ağrım var dedin ya korktum ondan dr una sorsana şunu sen.Gezipte durma artık...opuyorumnanaktan Ceren'le Yaren'imin annesi...Şeniz

yarın havuzlu hana gitcektik annemde diyor korkuyom yollarda doğurcan diyor. gitmesem mi acep. ama aklım kalcak. oraya gitmek çok istiyom yaw:kedi::kedi:
cweren ile yaren öper teyzeleri seniŞenizŞeniz ayy isimlerini okumak yazmak bile içimi bi hoş etti yawwopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Dırımmm kaçıcam ben lülülülülülü ama 2 dklığına . bi telefon bir kkkaydirigubbakcemile3

hymaryy kıss sarenin günahını alma ya . yasık yeğenime. kucak istemez nereye koysan orda uyur. emdirmesn emzir diye hale gibi numaradan ağlamaz. ahh içli kızm benim kesik kesik ağlayışına kurban onun..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kuzular çok fena yaaaw,dediğin gibi Hale anası gibi delüüü olcek,Sare babaannesi gibi memnuniyetsiz kaydirigubbakcemile3
delüüüüülülülülülülü diye diye benzettin çocuğu ,,o daha yorgunluk atıyor gör bak nasıl değişecek...Hale'nin terlikli fotosu var ya o ne öle ay şaşırıyorum eller kıvrık kıvrık horon tepecek....Çok açıkgöz ,meme canavarı....

slm lolipoplarzemuszemus hepinizin iyi olmasını dilerim.Ben de iyiyim şükürler olsun.Bu gecem çok zor geçti.Wc ye kalkmak öldürdü beni.Akşam bu sefer kesin suyum patlayacak dedim.Kızlar ben adım atamıyorum artık.Bacaklarım açılmıyor bir müddet..1 adım mesafeyi anca 8 küçük adımla badi badi sağa, sola dönerek tamamlayabiliyorum sonra açılıyorum.Birde kendimi neye benzetiyorum ...çamurda bir sağa, bir sola debelenen su aygırlarına...lülülülülülükaydirigubbakcemile3

ayyyy delüüüü daha neer yaaaa

geldiniz dimi dedim ama ben çalışmaya başlarım bunlar dökülür diyeelülülülülülü
aynennnnnnnnnnn

biliyodum zateekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
canım kasılmalarım arada oluyor. ama öyle çok ritmik değil. ama bu adet sancısına benzeyen ağrı ikşi gündür cebelleş oldu ban. sürekli var. hani hamiş olmasam ay adet olacam tüh tutmadı yine dicem yani lülülülülülü bide seniün dediğin bu değil sanırım ama. sanki sürekli büyük tuvaletim varmış gibi. bide işin ilginci az az olsada yapıyorum ki ilaçsız çıkamıyodum uzun süredir:kedi::kedi:
ben okuyabildikçe cvplıcam ama azcuk çalışmam gerek öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

ben dikkat et derim göbüşde düşmüşşş

bizde resim isterizzzzzzzzzzz

senin ik değilmii

Ya annemden anca fırsat buluyıorum girmeye neden gittiniz ki..:gitme:

buradayım dedim yaa yawwww

ayyyy alişi uyutum ...ömerideee hymarry ile konuşurken vızıldandı çok uykusu gelmişş eşşeğin çok ,güse yaa uykum geldi ağlamasııı

karnım acıktı çamaşır asacam ,bugün dır dırsız ve özgür miskin günüm kızlarrr

yarın havuzlu hana gitcektik annemde diyor korkuyom yollarda doğurcan diyor. gitmesem mi acep. ama aklım kalcak. oraya gitmek çok istiyom yaw:kedi::kedi:
cweren ile yaren öper teyzeleri seniŞenizŞeniz ayy isimlerini okumak yazmak bile içimi bi hoş etti yawwopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Dırımmm kaçıcam ben lülülülülülü ama 2 dklığına . bi telefon bir kkkaydirigubbakcemile3

hymaryy kıss sarenin günahını alma ya . yasık yeğenime. kucak istemez nereye koysan orda uyur. emdirmesn emzir diye hale gibi numaradan ağlamaz. ahh içli kızm benim kesik kesik ağlayışına kurban onun..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Ya cidden wavym kaswama katılıyorum,
yani ben Serdar Beyin hastasıyım keyfiyetçiyim,bişey olmazcıyım biliyorsun ama,artık dikkat etmek şart,biliyorsun ben de 30+5 te hınk diye kalmıştım Allah korusun,insanın rahim boyu kısalıveriyor,sen ayakta iken ağırlaşıp aşağı düşünce..

wavym Sarem de emmeye başladı biliyormuusuunn,
Sarem öyle valla,ama kızımı özellikle alıyorum kucağıma,emziriyoruum,konuşuyorum onunlaa,
artık Haleyi veriyorum babasına yada arasında bir denge kurmak için gayret ediyorum,
darısı başına Cereninle,Yareninleeeopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kız dırım nasıl resim getircem ben sana kııız.... ultrason görüntülerimi..... onları nasıl koycam bilgisayara.. sonra da kk yaaa..

Ya cidden wavym kaswama katılıyorum,
yani ben Serdar Beyin hastasıyım keyfiyetçiyim,bişey olmazcıyım biliyorsun ama,artık dikkat etmek şart,biliyorsun ben de 30+5 te hınk diye kalmıştım Allah korusun,insanın rahim boyu kısalıveriyor,sen ayakta iken ağırlaşıp aşağı düşünce..

wavym Sarem de emmeye başladı biliyormuusuunn,
Sarem öyle valla,ama kızımı özellikle alıyorum kucağıma,emziriyoruum,konuşuyorum onunlaa,
artık Haleyi veriyorum babasına yada arasında bir denge kurmak için gayret ediyorum,
darısı başına Cereninle,Yareninleeeopuyorumnanaktan
biliyorum canım ama aklımda bir sürü şey var ve bunları ben yapmazsam kalıcak. daha bebek odasını boşalttıramadım eşime düşün artık. mafoldumben

oyyş maşallah sareye büyüor annesi o daha minik doğdu ablasından yavaş yavaş uyum sağlıcak dünyayaopuyorumnanaktan ay canım bilmiyorum be4nde ne olur ama şimdiden bende bile azcuk ayrımcılık var. elde değil sanırım. mesela yarenden bahsederken ayy yarenim diyorum cerenden bahsederken bu ceren varya zilli ceren diyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
allahım yavrularımızı göxümüze hoş göstersin. sağlıklı sıhhatli hayırlı evlstlar olsunlar inşallah...

aminnnn:Saruboceq::Saruboceq:

ayyyy delüüüü daha neer yaaaa

aynennnnnnnnnnn

ben dikkat et derim göbüşde düşmüşşş

bizde resim isterizzzzzzzzzzz

senin ik değilmii

buradayım dedim yaa yawwww

ayyyy alişi uyutum ...ömerideee hymarry ile konuşurken vızıldandı çok uykusu gelmişş eşşeğin çok ,güse yaa uykum geldi ağlamasııı

karnım acıktı çamaşır asacam ,bugün dır dırsız ve özgür miskin günüm kızlarrr

yyaaaa öyle deme tırrrsıyorum yaa:sinifsinif::sinifsinif:

kıs azcuk azına bişeyler at. bayılcan kalcan bi yerlerde. yemek yemezsen nasıl yetişcen bu kadar işe..

kayra utrasonun resmini çek yükle pc yee maneeeeeee

wavy cnm yemek istemiyorumda istiyorumda kocişin seyhat çantasında buldum abur cubur ama kallafiii şeyler......

kuzularım uykuda çamaşır astım ötekileri attım............

X