Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hehe bak kaswa senı kıskandım bende papışşş kodummmmmmmmmmmm

ay çok tatlı dimi içimi ısıtıyor bakmak bile...avatarın böylesi daha iyi olmuş çok tatlılar...Ablam bana ördü bunlardan biliyormusun?çokda kolay o kadar güzel oldu ki...Sende ördürsene 3 prensese..ay ne tatlı olur...

heee o pembe geceliklerden:kedi::kedi:

hymarry bu resmi nerede çektirdin?beyazlar içindekileri...Yavruşların ihrama girmiş melek gibi olmuş....

hehehe çektirelim kuşum:))

kıslar ben bi bahçeye inip geliyorum. şimdi kadın mama gönderdi evde olduğumu biliyor ayıp olmasın bi tebrik edip geliyım..

hehehe çektirelim kuşum:))

kıslar ben bi bahçeye inip geliyorum. şimdi kadın mama gönderdi evde olduğumu biliyor ayıp olmasın bi tebrik edip geliyım..

Of be 4 koldan mamaya boğuyorlar seni,,,durdun durdun belli kiloda,bundan sonra çoşma kuşum...kaydirigubbakcemile2

Dün annem bana bayağı kırıldı bu pc yüzünden...Bugün pek elime almayacağım söz verdim ona...Ara ara girerim canlarım öptüm....

sagol kaswacım...............bencede uzme anneyı...............caktırmadan gırersın....

Merhaba kızlar nasılsınız.Giremedim dünden beri dinleniyorum.Gribi atlatmak için limonlu ıhlamura boğdum kendimi.öpüyorum herkesii

hayırlı olsun hymarry darısı başımıza benim bebişlerin biri kızmış diğeri daha belli olmadı

canım bencede pembe cam sürahi.... bak annem tahtakaleden lohusa şerbet bardağı için çok hoş ciciler almış... mavi ve pembesi var.... lastikli fırfırlı bişey ucunda o küçük bebeklerden var....buda bir fikir.... ama olmazsa pembe kurdele ile çokta güzel süsleyebilirsin....

ya konusu açılmışken bu cahil kulunuzu bilgilendirin. misafir geldiğinde gecelikleri çıkarmıyozmu gecelikle mi karşılıyoz. ay utanırım kı benn. bide kayınpeder hep evde olur ayyy vay halime..

ay herhalde ben eve gelince eşofman gibi bişey giyerim... çıkamam öyle ya... annem mevlütte pijamalarınla yatağında oturacaksın diyor... o bile tuhaf geliyor... bir sürü insanın arasında....

sağol canım.... baktım yaşadıklarım sizinkiyle yanı o yüzden dr u aramama gerek yok.... evet canım dr hemen kes nidilatı dedi... bunun yerine pre-par diye bir ilaç verdi 8 saatte bir onu içiyorum...

nasılsınız kızlarrr

iyiyiz canikom senden naber...

kıslar ben bi bahçeye inip geliyorum. şimdi kadın mama gönderdi evde olduğumu biliyor ayıp olmasın bi tebrik edip geliyım..[/QUOTE]

eh sabahtan beri güzel kokular geliyor diye diye aldın yemekleri.. oh afiyet olsun..

Merhaba kızlar nasılsınız.Giremedim dünden beri dinleniyorum.Gribi atlatmak için limonlu ıhlamura boğdum kendimi.öpüyorum herkesii

geçmiş olsun canım

Dün annem bana bayağı kırıldı bu pc yüzünden...Bugün pek elime almayacağım söz verdim ona...Ara ara girerim canlarım öptüm....

ay canım benim onlarda bizi düşünüyolar. ana olunca anlarız onları. annem öyle diyorda:kedi:
hayırlı olsun hymarry darısı başımıza benim bebişlerin biri kızmış diğeri daha belli olmadı

canım genelde belli olmuyorsa ikincide kız çıkyor ama belki seninki şaşırtır bizopuyorumnanaktan

eh sabahtan beri güzel kokular geliyor diye diye aldın yemekleri.. oh afiyet olsun..

geçmiş olsun canım[/QUOTE]

mevlütte bende çıkamam öyle yaa..:sinifsinif:

mahmutpaşada da varmıdır acep o süslü şeylerden. hem bayağı kolay olurmuş gibi geldi bana..zemuszemus

ay kıs sorma ben tebrik edeyim diye indim. anam maslar kurulmuştu herkes yemiş mamalarını zaten onu kollamıştım. enee bi baktım yine servis geldi. dedim yuhh yani bütün herkes aleyhime çalışıyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya bence esofman da olmaz ya...........bence yatak olayı yok artık..........gıyınmek ve oturmak en guzelı bende yaıamam .............gıyının oturun serbetuınzı ıçın bebıuşlerı kucaklara verın...............ama bardak fıkrı guzel sımlı yaldızlı bardaklar alınabılır ...............

muallim aplaaa. ben mevlüt için şöyle rahat bir elbise giymeyi düşünüyorum. ha gecelik ha elbise dimi ama:))

yaaaaaa bıude bılenler yazsın.................lohusa serbetı nasıl yapılıyo.............alt komsumun annesı yapmıştı yıllar once cok guzeldı karanfılde koymuş ıçıne ama gercekten baymayan cok hoş tadı vardı..................

tabı ya gecelık o kadar ınsanın ıçınde gerek yok bence eskısı gıbı deghıl hemen ayaklanıyoz eskıdemn kırk gun kadını kaldırmazlarmış..................hoş bı kyafetle otutrur gezerız aralarda

veeeeeeeeee eslerın talktıgı takılarla....................
takılar mı naniknaniknaniknanik

muallim canım şimdi hazır şerbet şekrleri var kutularda. onlardan alıyorsun üzerinde tarifi yazıyor. dur bak hatta netten bulam sana..

LOHUSA ŞERBETİ
Malzeme
½ kg. lohusa şekeri
5 su bardağı toz şeker
15 adet karanfil
3-4 kabuk tarçın
15-20 bardak su

Hazırlanışı

• Bir tencereye su, şeker ve lohusa şekeri konulur ve yarım saat kaynatılır.
• Kabuk tarçın ve karanfiller bir tülbente sarılır ve tencerenin içine atılarak 15 dakika daha kaynatmaya devam edilir.
• Hazırlanan şerbet süzülerek arzuya göre sıcak veya soğuk
ikram edilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…