Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevser kuzum bana yazdığın bişeyi yeni gördüm ben ya:kedi: şu sabahlık olayı. sen bir sürü pijam ve gecelik aldın diye hatırlıyorum. eğer çook ince değilse sabahlığa gerek yok. omzuna bi şal bile alsan olur önemli olan yürütürlerken üşümememk canım benim. bu arada önce görsem sana kesin komdan alırdım bi sabahlık gittiğimde gönderirdim canım. çok uygundu fiyatları pek çeşit kalmamıştı ama benim aldıüğımdan alırdımzemuszemus

canım varya ben görmediğini tahmin etmedim, aslında ben de çekindim bana da alıp gönderir misin demeye, tühh. neyse kuzum almış kadar oldun..

bu arada benim göğüs uçlarım sızlamaya başladı evde sütyensiz dolaşıom çok rrahata alıştım ama mikrop kapçaklar atrtık uçlar hafif yarık çünkü, emzirme sütyeni alem dedim 40 tl dedi yaa yuh, hani almışken büyük olr lohusada da kullanırım diye, dr.um göğüspedi kullan dedi şimdiden mikrop kapmasu-ın yarıklar

kevsercım bende mutluyum canım herhangi bi sorun yok burda birileri bişey yazıyo evet haklısın demek bıle suç oluyo kı hemfikir olmak kabahat oluyo .tabıkı yazacagız ben burada 8 aydır varım görmesemde içten çok sevdıgım arkadaslarımda oldu .anlayacagın sorun yok yanı siz keyfınıze bakın ...........

kevsercım bende mutluyum canım herhangi bi sorun yok burda birileri bişey yazıyo evet haklısın demek bıle suç oluyo kı hemfikir olmak kabahat oluyo .tabıkı yazacagız ben burada 8 aydır varım görmesemde içten çok sevdıgım arkadaslarımda oldu .anlayacagın sorun yok yanı siz keyfınıze bakın ...........

ok o zaman no propplemmmalkisalkisalkis

canım işinden fikrinden vazgeçme,yani benimki şahsi fikrimdi kuşumm..
ama resimdeki gibi klüçük kadehler daha iyi oluyo ama,o tecrübeyle sabit canım,ben sana gönderiyim bunları istersen kızz

ctesi pazar evde canım,şuan yanımda hatta,selam söyliyim mi kaydirigubbakcemile3
şimdi kızların hatrına kaçıp geliyor boşluklarında :kedi: opuyorumnanaktan

heheheh süle canım süle..:kedi:
ayyy ne mutludur şimdi bebişler sen ve o başbaşasınız sonundazemuszemus

evde hiç kullanılmamış kadehler var marry onlara bir bsksyım sanki küçüklerdi gibi kalmış aklımds çıksın çeyizler ortayaazemuszemus
canım varya ben görmediğini tahmin etmedim, aslında ben de çekindim bana da alıp gönderir misin demeye, tühh. neyse kuzum almış kadar oldun..

bu arada benim göğüs uçlarım sızlamaya başladı evde sütyensiz dolaşıom çok rrahata alıştım ama mikrop kapçaklar atrtık uçlar hafif yarık çünkü, emzirme sütyeni alem dedim 40 tl dedi yaa yuh, hani almışken büyük olr lohusada da kullanırım diye, dr.um göğüspedi kullan dedi şimdiden mikrop kapmasu-ın yarıklar

ay canım benimm. tüh bak şimdi iyice üzüldüm ya:sinifsinif: bizede çok ters bidaha gidermiyiz bilmiyorum..

bu arada göğüs çatlağı için erken değilmi canım ya çok hassas demekki göğüs uçların. sen kesinlikle şimdiden krem kullanmaya başla. ve dişarı çıktığında göğüs kalkanı al hem deliklisinden hem deliksizinden. ihtiyscın olack gibi görünüyor canım. ay çok fenadır o yaa...

marry bir de o gecelik sabahlık harika durıyor maşallah güzel lohusama benim maşallah...
canım benim sana hoşgeldin diycem diycem mesaj yazarken unutuyorum yaaww:kedi:,
anam biri alınıcak diye ödüm kopuyor:bbo:
canım gecelik sabahlık güzel oldu,emzirirken kolay,üzerinde haifif lavabo için falan rahatlık oldu,iki taneydi bigün birini giydim bigün birini açıkçası,
çok sağol canım benimmopuyorumnanaktan
ya konusu açılmışken bu cahil kulunuzu bilgilendirin. misafir geldiğinde gecelikleri çıkarmıyozmu gecelikle mi karşılıyoz. ay utanırım kı benn. bide kayınpeder hep evde olur ayyy vay halime..
canım ben evdeyken ziyarete gelenlere açıkçası hep o gecelik sabahlıkla çıktım,ama hanımlardı hep,samimi biz bize insanlardı,
evde benim de babam vardı ama yani lohusasın sonuçta her an ayakta ve hareketlisin,emzirmen gerekiyor,insanların yanında da çok fazla oturamıyorsun,bu yüzden o gecelik sabahlıklar rahat oluyor,hani bu yüzden saten biraz acip olur mu diye düşünüyordum,şimdi yine düşünüyorum,saten kullanışsız olur be wavymm..
ama mesela dün eşimin hastaneen arkadaşları gelmişti,hani kadın erkek kalabalık,o zaman giyindim üstümü,ama mesela bebeğini emzirivermen gerekiyor,kılık kıyafetle çok zor oluyor yani o da..
bilmem anlatabildim mibenneyaptımki

heheheh süle canım süle..:kedi:
ayyy ne mutludur şimdi bebişler sen ve o başbaşasınız sonundazemuszemus

evde hiç kullanılmamış kadehler var marry onlara bir bsksyım sanki küçüklerdi gibi kalmış aklımds çıksın çeyizler ortayaazemuszemus

ay canım benimm. tüh bak şimdi iyice üzüldüm ya:sinifsinif: bizede çok ters bidaha gidermiyiz bilmiyorum..

bu arada göğüs çatlağı için erken değilmi canım ya çok hassas demekki göğüs uçların. sen kesinlikle şimdiden krem kullanmaya başla. ve dişarı çıktığında göğüs kalkanı al hem deliklisinden hem deliksizinden. ihtiyscın olack gibi görünüyor canım. ay çok fenadır o yaa...

canım olsun ben bi tane sabahlık aldım şöyle kalın bişi baya ii gelecek.. zaten erkek misafir gelince ve hastanede lazım, onun dışında sevmem ben eb-vde rahat gezemem zaten pijama terlik yeter :)
göğüs kalkanı derken? şimdiden mi?

kevsercim çatlak olabilir canım,sakın dokunma,ben krem almıştım,muhakkak tavsiye ediyorum,"lansinoh" adı..

ben iki gecliğimin altına birer de mus kilotlu çorap aldım,hem karnımı topladı,hem hoş oldu,birini yıkadım birni giydim..

canım benim sana hoşgeldin diycem diycem mesaj yazarken unutuyorum yaaww:kedi:,
anam biri alınıcak diye ödüm kopuyor:bbo:
canım gecelik sabahlık güzel oldu,emzirirken kolay,üzerinde haifif lavabo için falan rahatlık oldu,iki taneydi bigün birini giydim bigün birini açıkçası,
çok sağol canım benimmopuyorumnanaktan

canım ben evdeyken ziyarete gelenlere açıkçası hep o gecelik sabahlıkla çıktım,ama hanımlardı hep,samimi biz bize insanlardı,
evde benim de babam vardı ama yani lohusasın sonuçta her an ayakta ve hareketlisin,emzirmen gerekiyor,insanların yanında da çok fazla oturamıyorsun,bu yüzden o gecelik sabahlıklar rahat oluyor,hani bu yüzden saten biraz acip olur mu diye düşünüyordum,şimdi yine düşünüyorum,saten kullanışsız olur be wavymm..
ama mesela dün eşimin hastaneen arkadaşları gelmişti,hani kadın erkek kalabalık,o zaman giyindim üstümü,ama mesela bebeğini emzirivermen gerekiyor,kılık kıyafetle çok zor oluyor yani o da..
bilmem anlatabildim mibenneyaptımki

canım satenleri giymeyeceğim. hani gecelik alamazsam diye düşünüyordum onları giyinmeye. komdan senin geceliğinin aynısı ve bi tane de başka gecelik aldım. bide picama takımı... ama sabahlık kalmamaıştı başka takımın sabahlığını aldım renkleri tutuyor:))
bu arada teli kapamak zorunda kaldım. evde 90lık anneanne bide hamile karı olunca allah razı olsun komşu eve servis yapmış mamaları:))

canım olsun ben bi tane sabahlık aldım şöyle kalın bişi baya ii gelecek.. zaten erkek misafir gelince ve hastanede lazım, onun dışında sevmem ben eb-vde rahat gezemem zaten pijama terlik yeter :)
göğüs kalkanı derken? şimdiden mi?

ohh sıcacık tutar...opuyorumnanaktan
göğüs kalkanını şimdide kullanabilirsin hani kıyafetlerine çarpıp daha çok tahriş olmasın diye. hemde doğumdan sonraya hazır olsun diye söykedim. hymarrynin dediği gibi en iyi krem lansinoh canım.. doğumdan önce başlıyorsun bu kremi kullanmaya..

ay kıslar bahçede köçek oynatıyolar. ben çok gülüyom yaaa....
kaswa canım hoşgeldin. hyamrry de bugün seni sormuştu bana. ama o gitti galiba:KK43:(

ay kıslar bahçede köçek oynatıyolar. ben çok gülüyom yaaa....
kaswa canım hoşgeldin. hyamrry de bugün seni sormuştu bana. ama o gitti galiba:KK43:(

ay ne güzel kız.. eğlenceye bak eğlenceye, çık bak kız girme içeri bilgisyara hergn bakıon zaten, güzel mi bari köçek, gözünü gönlünü açtı mı:dance:hihoyyyt

ooooo wavyymm,benim gecelikten alımııışş,kız benimkileri gönderseydmm,altına bir de pembe mus çorap al kızzz,ya msnin açıksa sana bi fotomu gönderiyim seksi fotoozemuszemus

ay ne güzel kız.. eğlenceye bak eğlenceye, çık bak kız girme içeri bilgisyara hergn bakıon zaten, güzel mi bari köçek, gözünü gönlünü açtı mı:dance:hihoyyyt

balkondayım şeker bi yandan yazıyom bi yandan bakıyom.. bu arada annemde aşağıdan habire gelsene diye el ediyor. ay koca göbişle ne işim varya. ben hem kalabalığa pek giremem. ne kadar yırtık görünsemde çekingenimdir azcuk. şimdi herkes göbişime bakacak bven utancam:kedi:
slmmmmmmmmmmmmmm...opuyorumnanaktan
slmmmmmmopuyorumnanaktan naber kuşum nasılsın?

kaswa, wavy size bişey sorucam.... benim soldaki bebeğim haftasına göer iki hafta önde gidiyor... ama sağdaki gibi hareketli değil bu aralar.... çok yavaş... sizdede bu farklılıklar oluyormu? birde karnımın sol tarafında günde birkaç defa tümsek oluşup sertleşiyor... bizde bebek kastı herhalde kendini diyoruz... bazende sağ ve sol kasıyor ortası boş kalıyor... bu durum herhalde doğumla ilgil bir durum değil bebeklerle ilgilidir demi? günlerimiz birbirine yakın ya ondan size sordum... ama diğer tecrübeli arkadaşlar sizler ne dersiniz?

Benimde oğlum haftasına göre 1 hafta önde..Ve o kızıma göre çok hareketli,tekmeleri bile farklı çok güçlü ama onun yeride daha rahat karnımda..canım benimde bebeklerin hareketinden sertleşmelerim oluyor.Sen onu hissedersin sanırım çünkü ben poposunu kaldırdığını ,ellerini ,ayaklarını hissediyorum.sonra rahatlıyor zaten karnım.Ama sen aklına takılan ne varsa dr'u ara, gerekirse git.Çünkü kritik haftalardayız artık canım çok dikkatli olmamız gerek ki sonra üzülmeyelim..Dediğim gibi senin anlattıkların bende de oluyor...sen ne yaptın nidilatı?Başka bir ilaca mı başlattı seni?

wavy'im Güzeller güzeli meleklerin annesi Hymarry'im...opuyorumnanaktan evine hoşgeldin geçmişi okuyordum canım...Sen nasılsın ?anlatacak soracak çok şey var sana?Yavruşların nasıl,kurban olsunlar onlara...Maşallah,suphanallah..:nazar::nazar:kız wavy seninkilerdemi o pembe geceliklerden...:dance:

slm kaswacım,geceden beri aklıma düştüjn var yaidedim hayır olosun inşallahh
nasılsın yaaaaa?

Canım ben sürekli yatar vaziyetteyim..bazen yoruluyorum,bazen pozitif oluyorum.Ama bir kaç gündür içim rahat,Yavrularımın beni üzmeyeceğini düşünüyorum inş.Bekleyecekler...

X