Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ufff yaaa akşam arkadaşlara yemeğe gitcekmişiz. ama ben bugün hep yedim akşam nereme yicem yawwakannehir

kıslar bir foto koyacağım ama silecem sonra . o yüzden alıntı yapmayın tişmam mı:))

LOHUSA ŞERBETı

Hazırlanışına gelince lohusa şekeri adı altında şekerin suyla eritilmesiyle
veya.. su,şeker,gıda boyası,karanfille hazırlanıyor,
gıda boyası ile hazırlanan tarif:
su ve şeker bir tencerede fokur fakur kaynatılıyor.
Ayrı bir tarafta bir avuç karanfil kaynatılıyor süzülüyor
süzülen karanfil suyu bu şekerli suya ilave ediliyor,
bu karışımdan bir bardak alıp gıda boyası iyice eritilip şekerli sıcak suya katılıyor soğuyunca servis ediyor.
Annem büyük bir tencerede ve göz kararı hazırladığı için tam tarifini veremiyorum.
Ben lohusa bardaklarımın yarısını mavi yarısını pembe hazırladım.Kadıfe kurdelaların üzerinde de bebek figürleri var.Tepsininde kulplarında pembe, mavi kurdelalar var..Ben hastanede de vereceğim lohusa şerbeti çubuklara takılmış lolipop şeker kurdelalı süslenmiş ve bebek kurabiyesiyle beraber..

benden önce vermiş tarifi hızlı bayan kız iyi ki girmişim gördüm seniiiiiiiiiiiiii........:lepi: bi şey diyecem kız biz senle aynı haftadayız inanamıyorum wavy ya kızım sen ne fitsin büleeeeeeeeee.....benim kocaman bir karnım var.....

kaswa kıss çok şık olmuşlardır görmeden görmüş gibi oldum:))
canım sen suit oda da mı yoksa normal oda da mı kalıcaksın..
biz ikisi arasında gidip geliyozda:kedi:

iki hafta önce öyleydim canımhatta hymarrynin eşi benim hamile olduğumu nlamamıştı onuşmalardan anblamıştı:kedi: ammaaa şimdi benimde kocamannn bir karnım var akannehirakannehir

Kızlar merhaba...
Nasılsınız iyisini inşaALLAH..

Wavy ne resmi ben göremedim

valla senin koca göbüşü merak ettim o sana göre kocamandır kuş...sen benimkini göreceksin esas kaydirigubbakcemile3 wavy daha karar vermedk odaya eşim suit olsun dedi ama bence çok gereksiz...2 gün kalacam zaten normal oda kötümü bize özel herşeyi var içinde ...boşa masraf suit sen ne düşünüyon?

kaswa canım bende öyle düşünüyorum aslında. gösterişten başka bişey olmayacak. o paraya bebişlerin bi ihtiyacı giderilir diyorum. işte eşim arada acaba dahamı iyi olur falan diyip kafwmı karıştırıyor. ama normal odaları bile çok güzel ve geniş canım. ben tek tek gezdim. hymarryi ziyarete gittiğimde de gördüm bizzat. büyük ihtimalle normal oda olur ben baskın gelirim:))

medine canım hymarrynin bebişleri ile fotomuzu koymuştum.

kaswa kıss göbişe gelince valla kocaman yaaa
kıslar bide bugünlerde maşallah allah nazarlardan saklasın benim bebişlerin hareketleri arttı daha hissedilir oldu. hiç dürmuyor oynaklar

kaswa sagol canım hımmmmmmmmmmmmm harıkaaaaaaaaaaaaa.......................ama hastanede zor olur gıbı gelıyo bana ............ben ınşşş bebışler ıyı olursa.........onuncu gun ısım okunması ıçın kulagına aıle arasında yapılan kutlamada vermeyı duşunuyorum hem akıkalarınıda kesıp pılav et dagıtılır sonrsa az bır kuran okuyusu olur..............yıne ayrı gelenlklere yapılır verılır geldıkçe...........bebek kurabıyesı ve sekerını hastanede duşunuyrommm

kaswa kıss göbişe gelince valla kocaman yaaa
kıslar bide bugünlerde maşallah allah nazarlardan saklasın benim bebişlerin hareketleri arttı daha hissedilir oldu. hiç dürmuyor oynaklar

oda konusunda aynı fikirdeyim göşterişten başka bir şey değil o parayı yavrularıma harcarım.ayrıca hastane çok güzel ne gerek var ki...wavy benimde öyle tekmeleri çok kuvvetlendi maşallah..bazen korkuyorum gümbürtüden....kaydirigubbakcemile3 kocaman olsun göbüşünnnnnn......opuyorumnanaktan

hem fikiriz o zaman:)) kocişleride ikna ederiz bizde o potansiyel varkaydirigubbakcemile3oyşş valla bende bazen boş bulunup sıçriyomkaydirigubbakcemile3 heheh oldu bilem:kedi:

ya kıslar bebek şekerini anladımda bu lkurabiye nerden çıktı yaa. evde mi yapıcaksınız nedir bu kurabiye işi..

muallimcim benim bahsettiğim eşofman günlük bir eşofman değil ama.... eşim iş işin italyaya gitmişti oradan almış... süslü püslü bişey.... ama bir sorun var doğumdan sonra ben onun içine girebilecekmiyim acaba yaa... şimdi aklıma geldi valla... laelaelaelaelae

kıslar bir foto koyacağım ama silecem sonra . o yüzden alıntı yapmayın tişmam mı:))

wavy ben görmedim ama ya.. hemen birdaha koysana bende göreyim... lüffennn... nolurrrr... alkisalkisalkis

Ayh ne güzel sohbetiniz var ...
bende evde degildim bugun tabii göremedim geçmişide okıcam ama koçiş yemek dio bide grip olmuş

Wavycım göremedim ben ya neyse artık baska bahara kaldı yada ben gördüm mü facede :)

can bebeekk çıkmışsın topicten. gelince ce de koyayım sonrq silicem canım.
medine face bak istersen bugün koydum tek bir foto zaten..

canbebek o zaman baska tabı.............olur.......amma ıçıne gırebılecekmısın dedığın gıbı ...........doğum sonrası baya farkerdesın ya...............valla veremezsek halımız harap gadrobu yenılemek zor olucakkkkkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…