Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırımın annesi marry nin annesi wavy nin annesi.....birde beeeeeeen.......he he he

sizin iyiliğiniz için beee....

ya yatsak ne ben uyuyamıyorumki dön dur yastığı bi bacaklarımın altına alıyom bi arasına içimden diyorumki senin şimdi fırsatın var uyumuyosun 4 ay sonra bebekler uyutmayacak uyku diye ağlayacaksın ozaman kafamı vurucam keşke hep uyusaymışım diye ama gelmiyo meret ben ne yapsam yawww

mesela gidp 1 bardak ılıl süt içsen....... hatta ılık duş alsan...... olmazmıki...... birde eşinle vakit geçirsen....kocanızı bile özliyceniz valla ....heleki elele tutşup gezmeyi....yanyana yatıp tv izlemeyi......bunların yerini azcıkta sen baksana kavgaları alcak.....gidin kocanızla yalnız kalmanın tadını çıkarın....zira birdaha bu günler çooook uzun süre geri gelmeyecek.gelsede şimdiki kadar güzel olmayacak......... hadi hepinize iyi geceler....ben kocamın yanına gidiyom. cadı kızdan bana sıra gelmiyoki acıkta ben yatam dizineee......

kızlar kociş çağırıyo yatağa doğru gidiyom bu arada yarın misafirim geliyo yemekli yatılı olup olmayacağı belli değil uğramazsam beni meraklanmayın hepinizi öpüyomm göbüşlerdennn

bu arada unutmadan canbebek ve bebiş kendilerine gelin arıyo bugün birisi iki kızı olacağını yazmış onunla wavy kaçırmayın mualliminde üç kızı var dirim gibi olun biraz ya hemen kendinize yer yapın kızlar yoksa oğlanlar açıkta kalacak vallaha

haklısın kayra vallaha ya ama ben kocişle bol vakit geçiriyom ha bu özlemiycem anlamına gelmiyo tabikide çok özliycem bu günleri bu rahatlığı gezmeleri tozmaları alışverişleri tatilleri ama işte o devir kapandı şimdi yeni bi devir açılıyo hayatımızda artık herşey onlar için kavgalarda dahil

ya ılık süt hergün içiyom normalde bugün içmedim balık yedim diye ama süt pek kafi gelmiyo şimdi kocişe sırnaşayım biraz okşasın belki uyurumm

leynnn canan kulaklarım çınladııı

kınadan geldim veletler uyumamışş bu ne enerji yaa çocuklarda pöfff

kına harika geçti gelinin kınasını ben yaktım eviliğimi çok beğendiği için bana yaktırdı.......

oynadım tepiştim geldim tabi yorgun uykusuzum ömeri sallıyorum

canım geçmiş olsun,burada biçok arkadaşımızın da oldu ama geçti merak etme.. benimde zaman zaman oluyor ama belli aralıklarla değil diye takmıyorum acaba aynı değildir dimi? sağdaki kızım biraz fazla kasılıo öbürü sadece tekmelio...

ayy kızlar geliyoo.. benim de 2 kızım olacak canım, burada bende ilk paylaştığımda marry demişti bana: zamanla ikikız heyecanı seni kaplayıverecek göreceksin demişti, anlamamıştım doğruymuş.. hayırlı olsun cnm..

bişey sorucam... göğüs yara olmasın diye ne krem aldınız kıslar... onu unutmuşum... benimkiler çok hassas zaten.. mahvolurum valla...
ben bademyağı sürüyorum karnıma sürerken, annem de karbonatlı su ile sil diyor o da şimdide ii geliormuş...

ben yanlarıma yatıyorum ya sadece acaip ağrıyo kalçalarım yaa.. o yüzden uyuyamıyom

dırımım ohh ii olmuş dökmüşsün kurtları valla, acaip özledim oynamayı, bi de doğumdan sonra iyileşeyim ilk işim kolbastı oynamak, acaşp merak edşyorum ama tedaviydi hamilelikti derken hoplayıp zıpklayamadığım için deneyemedim bi türlü nasıl oynandığını, :roflol:

evet kaswa çekildi ama pillerim bitti şarja koyayım yarın atarım videoda çekildi çünkii

dırım kızlara sordum bugun sana da soracağım ben 32.haftamı doldurunca kaç aylık olacağım kuşum?

ayy keveserrr bizi halalar kuzenler giresun karşılaması oynadılar....

horn tepiştik 3 ayak sonra kolbastiii...sonra trakya havaları çaldı kızın babası çanakkalelii

horn tepiştik 3 ayak sonra kolbastiii...sonra trakya havaları çaldı kızın babası çanakkalelii

kawaa kızz yükleyecek kadar varmışş şarjj

kawaa kızz yükleyecek kadar varmışş şarjj

.........................................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…