Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dirimkıssss daha gitmedinmi sen yaa..
bu arada kına mı düğünmü bugün gitceğin senin. bugün karşıda bizmde komşunun oğlunun kınası varda acaba dedim:))

çok sağolun kızlar.. ben 27 haftamdayım ... inşallah erken doğum olmaz bundan çok korkuyorum ... evde hep dinleniyorum...

çok sağolun kızlar.. ben 27 haftamdayım ... inşallah erken doğum olmaz bundan çok korkuyorum ... evde hep dinleniyorum...

alalh korusun canım aklına getirme böyle şeyler...drun verdiği ilaçları düzenli kullan ve dinlen bol bol canım:..

kıslaaaar ben hızla kilo almaya başladım ya. bu hafta tam 2 kilo almış.yani toplamda 8 kilo yapmış oldudelikafaduldenböyle giderse 20 kiloyla tamamlaeım heraldedelikafaduldendelikafadulden
karnımda maşallah byüdü artık kıtırım kıtıırrr:roflol::roflol:

sağol canım... gelişmelerden bizide bilgilendir olurmu?

elbette..inşallah en kısa zamanda ilk müjdeyi burdan vermek nasip olur:Saruboceq:
hersey için cok tesekkurler tekrardan dilerim bigün ben de katılırım ikiz annesi olarak aranızaopuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar........MEDıNECıM nasılsın bulantıların varmış rabbim kolaylık versin bilirim çok zordur.bende tam 5 ay çekmiştim.WAVYCIM canım sen nasılsın moralin nasıl gerginim demişsin mesajlarında şimdi nasılsın,hamilelikde çok normal ama hormonlardan olsa gerek inişli çıkışlı oluyor insan.

artvinli canım melekler korusuna dalmışım:kedi: iyiyim canım öyle geldi geçtiiiopuyorumnanaktan
sen nasılsın. tedavi ile ilgili neler yaptınız başlıcakmısınız canım..

kıslaaaar ben hızla kilo almaya başladım ya. bu hafta tam 2 kilo almış.yani toplamda 8 kilo yapmış oldudelikafaduldenböyle giderse 20 kiloyla tamamlaeım heraldedelikafaduldendelikafadulden
karnımda maşallah byüdü artık kıtırım kıtıırrr:roflol::roflol:[/QUOTE]

ne diyosun ya.... bu haftaya kadar topu topu 8 kilomu aldın kıs? ben 15 gün önce 14 kilodaydım.... bu ne yaaa.... :mymeka:

ne diyosun ya.... bu haftaya kadar topu topu 8 kilomu aldın kıs? ben 15 gün önce 14 kilodaydım.... bu ne yaaa.... :mymeka:

evett:kedi::kedi::kedi:

şekerlerim dün gece malum pek uyumadım ve bugün yorgun hissediyom kendimi bugün erken kaçıyorum öpüyorum hepiniziiiŞenizŞeniz

ya kızlar sizden esinlenip milupaya üye olmuştum... az önce bişeyler geldi.... nivea ıslak mendil, 2 adet huggıes bez..... birde içinde bir sürü %25 lik indirim kuponları var.... şampuan, ıslak mendil ve kremleri alıcamda, sizce huggıes bezleride alsammı? kuponları son kullanm tarihi 30.11.2009... yani ben huggıes i çok iyi değil diye biliyorum.... ne dersiniz? kullanmayıp elimde kalırmı dersiniz?

ay herkese 2 bez gelmiş bana niye tek bez geldi yawww orada ikiz seçeneğimi vardı ben hiç görmedim size ayrıcalık yapmış beni beğenmiyo sanırım bana 1 bez göndermiş:))) vallaha bende o %25 indirimden yararlanmak için alacağım 1 paket çok kötü değildir diye düşünüyorum denemeye değer yani

bence havalardan kaynaklanıyor da olabilir kıslar... baksanıza bir soğuk bir sıcak... koruyamıyoruz herhalde kendimizi....

ayy bizimkide mutfakta haldır haldır yemek yapıyor.... anem burada olunca babamla kardeşimde buraya geliyor yemeğe... ee birde eşim.... işten çıkan soluğu burada alıyor....

kıs wavy aklıma bir fikir geldi.... şu loptopları birazda anneleremi versek ne... onlarda kendi aralarında dertleşsin bakalım... ne şikayetler uçuşur valla havada..... amma komik olur ya.... delikafadulden

ya akşam akşam koparttın beni canbebek bencede dirimin annesi marrynin annesi wavy nin annesi ve diğer müsahale eden annelerin hepsine bi topic açın burda dertleşip dursunlar o zaman kapışırsınız anneler size kalk biz bakıcaz der sizde sen kalk ben bakıcam dersiniz ilk kk anne kız savaşı çıkar hehehe

karnımda maşallah byüdü artık kıtırım kıtıırrr:roflol::roflol:

ne diyosun ya.... bu haftaya kadar topu topu 8 kilomu aldın kıs? ben 15 gün önce 14 kilodaydım.... bu ne yaaa.... :mymeka:[/QUOTE]

yaww bende kıskanıyom yaww hem 2 bebek taşıyosunuz hemde 10 kilo almadan doğuruyonuz lennn böyle işmi olur millet tek bebekte 20 kilo alıyo hepiniz hemen kilo alın bakımmmmkaydirigubbakcemile

kayra wavy nasılsınız kuşlar napıyosunuz

saolasın canım..geçmişi okuyordum... benim cadıyı uyuttum zorla...... acık dinleneyim dedm yordu bu gece beni....

CAN BEBEK göğüs kremi sormuşsun....lansinoh al canım...test edildi onaylandı........

Canım ben 26. haftamdan beri kullanıyorum nidilatı sende aralıksız devam et o ilaca.Benimde erken doğum riskim var sürekli yatıyorum.Hatta son zamanlarımda wc hariç hiç kalkmıyorum istirahat çok önemli canım.Ayakta kalmamaya çalış.Olumlu düşün..Hiç kolay değil ama sonucu güzel olsun inş.Geçmiş olsun canım..

kaswa sana ne oldu dr kalkmanı yasakladı ben kaçırdımmı ne yaptım kanama felanmı oldu birisi şey yazmış işte karnım tepe oluyo felan diye bendede oluyo o taş gibi oluyo sivrileşiyo kalbim ama ben hiç dr söylemedim onu o dr söylemiş hastane yatışı flan vermiş ben çok bilinçsizmi davranıyorum acaba

aman kalkmayın sonra nasılsa yatamıyacaksınız.ayağınıza dolaşanınızda yok.kırın kı...... evden dışarı çıkmayın.... 24-25 haftaya kadar bütün alışverişimi bitirip yatmayı düşünüyorum bende.zaten kışda gelcek................ sizde eksikleriniz varsa aldırın yatın...işlerinizi bırakın..çoooook ararsınız byle boylu boyunca yatmayıııı........

kaswa sana ne oldu dr kalkmanı yasakladı ben kaçırdımmı ne yaptım kanama felanmı oldu birisi şey yazmış işte karnım tepe oluyo felan diye bendede oluyo o taş gibi oluyo sivrileşiyo kalbim ama ben hiç dr söylemedim onu o dr söylemiş hastane yatışı flan vermiş ben çok bilinçsizmi davranıyorum acaba

Canım, benim rahim boyum kısaldı çok ..buda erken doğum tehtidi sürekli yatmam gerek benim.. Sen kendinde farklı gördüğün her şeyi paylaş doktorunla sakın ihmal etme canım..

ya akşam akşam koparttın beni canbebek bencede dirimin annesi marrynin annesi wavy nin annesi ve diğer müsahale eden annelerin hepsine bi topic açın burda dertleşip dursunlar o zaman kapışırsınız anneler size kalk biz bakıcaz der sizde sen kalk ben bakıcam dersiniz ilk kk anne kız savaşı çıkar hehehe

kıs onlar pc nin başına bi otursun bizide unuturlar valla... :sm_cool:

şekerlerim dün gece malum pek uyumadım ve bugün yorgun hissediyom kendimi bugün erken kaçıyorum öpüyorum hepiniziiiŞenizŞeniz[/QUOTE]

tatlı rüyalar canımmmm

CAN BEBEK göğüs kremi sormuşsun....lansinoh al canım...test edildi onaylandı........[/QUOTE]

tamam canım aldım ismini

unuturlar vallaha canbebek

tamam kaswa perşembe günü ayrıntılı usg var o zaman söyleyeyimbunu dr bide kalçamın üstünde sürekli bi ağrı var bişi batıyo sanki ordan onuda soracağım

evet ya benim şansıma valla... bu akşam ben oturayım biraz dedim herkesin uykusu geldi.... kocamın bile mafoldumben

oturmayın geç oldu...çabuk bakıııım.... hepiniz ağırlaşmışınız artık......yatın dinlenin. akşama kadar pc başındasınız zatenn..... hadi bakeeeem..... abla benim...... söz dinleyin.

X