Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaswacığım 36 haftaya göre sekiz bitecek ama kırk haftaya göre 7,5 bitecek

çok güzel olmuşsun....halan bahsettiğin senin çocukları çok seven hala mı?

kızımızı ağlattımmı ağlattımmm hemen susturdummu sustıurdum çünki annesi yani halam kına gecesinde babası kaybetti..ve düğünü olmadı

şimdi onun ilk mürveti ve ilk evladı ağlamasın

hee halamada gelinlik diktim mutfak tülü ve yatak çarşafından evde düğün yaptımm hehehe

kızlar da öyle dediler bende rahatlatıyordum kendimi 8 ay bitecek diye...Olsun bende 37 ye dek tutarım onları içimde..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

kızlar da öyle dediler bende rahatlatıyordum kendimi 8 ay bitecek diye...Olsun bende 37 ye dek tutarım onları içimde..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

32 yi geçtinmi senden rahatı yok cnmmmmmmmmmm hiççç üzülme derimmm

kızımızı ağlattımmı ağlattımmm hemen susturdummu sustıurdum çünki annesi yani halam kına gecesinde babası kaybetti..ve düğünü olmadı

şimdi onun ilk mürveti ve ilk evladı ağlamasın

hee halamada gelinlik diktim mutfak tülü ve yatak çarşafından evde düğün yaptımm hehehe

ay canım demek halana gelinlik yaptın...Şeniz

dırımın annesi marry nin annesi wavy nin annesi.....birde beeeeeeen.......he he he

kayra yav sen kaç yaşındaydınkki?

bu arada unutmadan canbebek ve bebiş kendilerine gelin arıyo bugün birisi iki kızı olacağını yazmış onunla wavy kaçırmayın mualliminde üç kızı var dirim gibi olun biraz ya hemen kendinize yer yapın kızlar yoksa oğlanlar açıkta kalacak vallaha

:kedi: :kedi: :kedi: :kedi:

olsun canım takma kafana.... biz 36 haftalarda doğururuz... iyiyiz şimdilik allaha şükür.....

ohhh be birsen kendine gelmişsin valla....

kız sen halanın yanındaki gelinden daha çıtır duruyon

ohhh be birsen kendine gelmişsin valla....

kız sen halanın yanındaki gelinden daha çıtır duruyon

yaa o kızcağız veremedi veremediği gibi kiloyu hamişliği bitirdiği kiloya geldii.......

kaswaa alırlar kilo ben kilo işinin tamamen bebeklerin annelerinden aldığı ile alakalı ve annenin dinlenmesine bağı olduğunu düşünüyorum yoksa ben hiç düzgün beslenemedim cnm yaa

tatlılar ben kaçar çok yorgum yarın evimi temizlemeye gidecem öptüm sizii

bebişim kimseye fırsat verme eşinle huzuruna bak..akşam sarıl kocişine sen onun hep mutluluğu bulduğu kucak ol tatlımmmmm benimmmmmm...
evet canım çok haklısın....kocam benimmmmmm..

ya ben vereyim arkadaşımda hala anlamış değilim neki bunlar

canım benim ben bu aralar bir ev bir annem mekik dokuyorum ha bire... bugün ennem bende evdeyiz ama evde biri oluncada zor oluyor valla.... iyiyiz allah şükür... ee artık ufak tefek şikayetler başladı ama bu kadarına şükür... nedense bu alınganlık olayı bendede diz boyu... herhalde normal diye düşünüyorum.....

canım benim iyiyiz çok şükür... bu ailevi meseleler konusunda seni çok iyi anlıyorum... duygularınıda hissedebiliyorum..... bana şu ana kadar eşimin ailesinden kimse telefon dahi açmadı nasılsın diye.... birtek amca var... oda çok meraklı.... ultrasona bile geldi... 55 yaşında ve hiç çocuğu yok... herhalde heves ondan diyoruz.... eşim '' babalık yapmayan adamdan dede olmaz dedi... ve amcasına dede dedirtmeye karar verdi... neyse durumlar çok karışık.... bizimkiler doğuma bile gelmezler.... tabii kendi ailemde bu duruma haklı olarak tepki veriyor.... zor işler valla ya..... allah hepimize kolaylık versin...
seninkide iyiymiş canımm:)
bende hevesle bekliyorum, 3 çift bebeği de, delikanlılar ve bebiş ve marry nin miniklerini..
sağol canım..sizletinde olsun bakalımmmmm hayırlısıyla

aaaaaa bugün bendede var... amma pipiriklisin diyeceksiniz diye utandım vala sormaya? :kedi:
KIZLAR BEN DAHA ÖNCEDE YAZDIMM..ALLahım GECİNDEN VERSİNNN BEN DOĞUMDAN BİR GECE ÖNCE BÖYLE BİR SANCI ÇEKTİM..DR ARayınnn.

selam arkadaşlar sizlerle çok yazışamasamda yaşadıklarimi paylaşmak istedim ... dün kontrolüm vardı doktoruma kasılmalarımdan bahsettim.. karnım top gibi tümsekleşiyordu sürekli .. nst ye girdim ve sancım çıktı.. yatış önerdi 1 gun ilaçla tedavi uygulayalım yoksa rahimde açılman olur dedi.. hemen işlemlerim yapıldı akşam 5 de yattım hastaneye serum bağlandı hemen.. ve ilaç tedavisine başlandı nidilat verdiler sabaha kadar 7 tane içtim nstye bağlandım ara ara kasılmalarım daha azlaşmıştı.. sabah taburcu oldum evimdeyim şu an ve ilacımı her 6 saatte bir alıyorum inşallah erken doğum olmaz bu kasılmalardan... ilacıma 1 hafta devam edip sonra kontrole gidicem sonucu bildiririm inşallah...
geçmiş ollsun canımmm

herkese iyi geceler

İYİ GECELER CANLARRRR..benim oğlanlar bizi asker ettii...sabah uyurum artıkkk...bu arada ilk GÜNAYDINIDA ben diyeyimmmopuyorumnanaktan

X