Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

mermiceği hiç yagsız yapım öyle mi tamam canım cok tşk ederim....
İnan midemde bişi olmuyo ama kusuyorum bu sefer böyle kasılma ama anlatamam cok kötü amin amin ALLAH herkese yardım etsin..

Kayra abla güle güle ...
Valla halini sormadım kusura bakma :kedi:

Ayh kızlar alemsiniz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Kevser bence baktı gitti o kişi kimse lmaz:
Güle güle canım

Son düzenleme:
mrb kızlar benimkilerin c.nsiyeti bewlli oldu şükür kızlarım olacak Allah izin verirse duramadım bugünçıktım bişeyler aldım kızlarıma erkenmi aldım acaba bilmiyorumama çokkkkkk güzellerr ben 19 uncu haftamdayımmmmmmmmmm

selam arkadaşlar sizlerle çok yazışamasamda yaşadıklarimi paylaşmak istedim ... dün kontrolüm vardı doktoruma kasılmalarımdan bahsettim.. karnım top gibi tümsekleşiyordu sürekli .. nst ye girdim ve sancım çıktı.. yatış önerdi 1 gun ilaçla tedavi uygulayalım yoksa rahimde açılman olur dedi.. hemen işlemlerim yapıldı akşam 5 de yattım hastaneye serum bağlandı hemen.. ve ilaç tedavisine başlandı nidilat verdiler sabaha kadar 7 tane içtim nstye bağlandım ara ara kasılmalarım daha azlaşmıştı.. sabah taburcu oldum evimdeyim şu an ve ilacımı her 6 saatte bir alıyorum inşallah erken doğum olmaz bu kasılmalardan... ilacıma 1 hafta devam edip sonra kontrole gidicem sonucu bildiririm inşallah...

erolcan coks evindim gercekten...
ALLAHım hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin...
ohh seninde kızçelerin olucak ne güzel... Al canım ya neden erken olsun..

kaswa canım bizm aslında transfer gününden itibaren saymamız lazım. o yğzden tüp bebk doktorları transfer gününü baz alarak hesaplarlar . ama sonuçta hafta mafta karıştırma akafnı bende karıştırmıyom. 8 ayı bitircez 32 i de inşallahkaydirigubbakcemile5
kevser canım görüşürük aqfiyet olsun annenin ellerine sağlık..

medine kıs komiğiz dimikaydirigubbakcemile3

erolcan gözün aydın canım. sende bendensin benimde iki kızopuyorumnanaktan

kıslar annem homurdanıyor. teli bıraktın şimdi karnının üstünde bilgisayar karnında ağrır kıçında diyor:kedi::roflol:

ALLAHım yar ve yardım etsin inşaALLAH...
Fazla yorulma hep yat erken dogum olmasın inşaALLAH....
Duamdasın inş...

medine kıs komiğiz dimikaydirigubbakcemile3

kıslar annem homurdanıyor. teli bıraktın şimdi karnının üstünde bilgisayar karnında ağrır kıçında diyor:kedi::roflol:

Komikiniz cok ama seviyorum sizi yaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

Bide bişi sorucam sen nasıll göbdeginde tasiyosun o laptopu

sanrım haklısın canım salla gitsin yapak haydi gelkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

salla gitsin biz 36. haftayıda görücez yaaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

haklısın canım:kedi: bende 30 u gördükten sonra korkmaya başladım nedense kaswam ya. sanırım bu korkularda benim psikolojimi etkiliyor azcuk.:gitme:

canım kapriste yaparmışkaydirigubbakcemile3 annemde heme nçorap giydirdi ayağıma . pişiyyom şimdide:sinifsinif:

hahahykaydirigubbakcemile3 artık altta gördüklerimize sarıyoz. ne olursan ol gel. bakma uzaktan dal içeri gel abla geeelllkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

kaswacım bende öyle zannediyordum ama benim dr 30. haftan bittiğinde 7. ayını bitirmiş oluyorsun dedi... bu durumda sen şimdi herhalde 7.5 aylık gibi falansın herhalde....

geçmiş olsun canım kaç haftalıktın sen?

nasılsnız? kızlar.benım de agrım var adet olacakmıısm gıbı............bendemı usutum acaba

Komikiniz cok ama seviyorum sizi yaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

Bide bişi sorucam sen nasıll göbdeginde tasiyosun o laptopu

mini laptop canım benimki. ajanda kadar bişey zatenzemuszemus

özge canım bugün adet ağrısı günü sanırsam:kedi:

ay kıslar hsalim çok komik. annem mutfağa gidiyor ben laptopu alıyom bakıyom geliyor hemen sehbaya koyuyorum. valal çoıcuktan beter çocuk oldum . fena tirssssıyorrrummkaydirigubbakcemile3

nasılsnız? kızlar.benım de agrım var adet olacakmıısm gıbı............bendemı usutum acaba

bence havalardan kaynaklanıyor da olabilir kıslar... baksanıza bir soğuk bir sıcak... koruyamıyoruz herhalde kendimizi....

ay kıslar hsalim çok komik. annem mutfağa gidiyor ben laptopu alıyom bakıyom geliyor hemen sehbaya koyuyorum. valal çoıcuktan beter çocuk oldum . fena tirssssıyorrrummkaydirigubbakcemile3

ayy bizimkide mutfakta haldır haldır yemek yapıyor.... anem burada olunca babamla kardeşimde buraya geliyor yemeğe... ee birde eşim.... işten çıkan soluğu burada alıyor....

kıs wavy aklıma bir fikir geldi.... şu loptopları birazda anneleremi versek ne... onlarda kendi aralarında dertleşsin bakalım... ne şikayetler uçuşur valla havada..... amma komik olur ya.... delikafadulden

bişey sorucam... göğüs yara olmasın diye ne krem aldınız kıslar... onu unutmuşum... benimkiler çok hassas zaten.. mahvolurum valla...

wavy genelde öle oluyo ablamda bana gelınce ben le yapıyodunm kızıyolar anlamıyolar ne zevk alıyosun oluyo haklılar aslında ................sıkılıyolar..............baskası sıkılıyooo yazısan sıkılmıyo................

hahay varya bence bütün kirli çamaşırlarımızı ortaya dökerler kıs bunlarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bişey sorucam... göğüs yara olmasın diye ne krem aldınız kıslar... onu unutmuşum... benimkiler çok hassas zaten.. mahvolurum valla...

canım ben alıcaktım ama almadım. ben ayva çekirdeği biriktiriyorum. sende eğr eve ayva alıtyorsanız biriktir canım. onu çaybardağına yada bi kaba koyuyorsun. içine biraz su. kendi özünü bırakıyor ve meme uçlarına sürüyorsun çok iyi geliyormuş hemde zartarsız.. bende doğumdan sonra yapıcam. baktım olmuyor o zmaan krem alıcam... ama tercih meselesi tabi..:kedi:

he valla mesela eşim geldi şimdi. annem otomatiğe bastı hadi kalk eşini karşıla dedi ben habire yazıyom size enemm kociş eve girmiş ben hala yazıyomakannehir ne anlıyon bilmimkidedi annem:kedi: bende kocişe hoşgeldin yaptım şimdi annem mutfakta ben yazımı tamamlıyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yuemek yeriz birazdan. daha sonra görüşürüz inşallah kıslar öpüyom hepiniziŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…