Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry iyi diyelim iyi olsun canım mide bulantısı cıkarmaktan birhal oldum yemek yapmam gerek halim yok öyle işte

Bebişlerini anlattıkca öyle seviniyorum ki ne kadar mutlusun ALLAHım bozmasın

Medine sıkıntın benim sıkıntılarım gibi.. 7. haftadan 12. haftaya kadar yemedim içmedim, yataktan kalkamadım. Mide bulantısı, halsizlik, şuur kaybı bile oldu. Günüm gecem karştı. 3 hafta boyunca mutfağa inmedim. Hamile olduğuma inanamadım ve sevinemedim. TV sesi, görüntüsü bile bulantı yapıyordu. 12. haftada bir anda düzeldim. Şimdi çok çok iyiyim, kocaman göbeğimi saymazsak :CüvCüv:

penses cnm aksam yazdın cvp vermedim ...ama susmak ta istemiyorum

aksam bu topic ölü vs.vs. laflar söyledin ki bana göre söyleyecek en son kişisin

her sabah buraya ben ,muallim apla,wavy,kayra,canbebek,canan,kevser,medine
daha aklıma gelmeyen kişiler günaydın yazarlar....koyu sohbetlerimiz paylaşımlarımız oluyor....seninle yoğun bi şekilde yazıştığımız tek konu hatırlıyorum temizlik işleri bebekleirn kilosu....

yani burada ne sohbetler ediyoruz biz..ve beğenmiyorsan topiği yazmasın böyle yorum niye...kaswa giremedi sonra sohbet bitişi geldi öyle konuştu çünki kaswa sohbetin koyuluğunu bilen biri....

önemli gördüklerime cvp veriyorum diyorsun...burası paylaşım yeri bazen geyikleirmiz oluyor ama yeni hamileler geliyor....ileri gebelikler var ...yeni doğum yapanlar var

senin için ne önemli kim önemli ...bilgi paylaşmak istemiyorsanda paylaşım bekleyemezsin........

herşeye atlamak istemiyorum demişsin .... o zaman ben sazanım ...yeni hamilesinede ..ileri gebeliğede doğurmuşada cvp veriyorum.....
ve bunuda atlamak olarak görmüyorum birazcık bilgi verebiliyorsam ve o insanı o anda rahatlatıyorsam ne mutlu.......

her arkadaşımınki gibi seninde yazılarını kale alıyoruz biz değer veriyoruz ve verdiğimiz değer için olsa gerek kırılabiliyor ve kırıyoruz......

bende hevesle bekliyorum, 3 çift bebeği de, delikanlılar ve bebiş ve marry nin miniklerini..

dırımım yaaa, hymarryim yaa, beni nie sallamıonus yaa,
kayraaa sen eskişehirdemisin ya? ay ben çok severim eskişehiriiii.. eşim orada okudu ben de afyonda, her hafta sonu eskideydim ben :) ayyy çok özledik oraları, bi doğuram hemen gelcez inş. çoook anımız vardır oralarda, vişnelikte oturuyordu eşim, hasan polatkanda az mı dondu kirpiklerimiz.. soğuk ki ne soğuktu valla

semest cnm eşinle kadındoğumcuya git o eşinden yıkamalı test ister eğer sorun varsa üroloğa görünün der....

kevserim es geçer miyim kafam sersem gibi
cnmmm

kızlar ben kaçar duşa girecem sonra kuaföre gidecem ....oradan kız evine yemeğe sonra eve gelecem
hazırlanıp çıakcam

canbebeğim,kayracım,medinecim,umut, nasılsınız canlarıımm?

bitanem iyiyiz biz.... idare ediyoruz işte.... senin kızları takipteyiz.... ehhh sizinkileri kaptırdık... sessizden bizde kız arıyoruz.... bebişle ben iki erkek annesi olucaz... eh şimdiden gelinlerimizi ayarlayalım bakalım....

ah canımmmmmmmmm ayol benim yaşım 36 eşimin 39.... yaşıtlarımızın çocukları üniversiteyi kazandı nerdeyse.... ama zafer bizim :lepi:

kevserim es geçer miyim kafam sersem gibi
cnmmm

kızlar ben kaçar duşa girecem sonra kuaföre gidecem ....oradan kız evine yemeğe sonra eve gelecem
hazırlanıp çıakcam

iyi eğlen olur mu?Yavruşlara ne cici giydireceksin dırım çek fotolarınızı tamam mı kuşum..

gel kevserim gel ama yazın gel...... dediğin gibi ekişehirin kışı burnundaki süm....... dondurur valla........ afyonuda severim ama kaplıcalarını ....korele gitmek istiyom haftaya doktor izin verirse........

tüm cevaplar için teşekkürler
eşimle konuştum anlattım bir ay daha beklemeye karar verdik bu arada civar ildeki hastane ve merkezler hakkında bilgi edincez cünkü burada yeterli değil..
ilginiz için tekrar tesekkurler hepinize saglıklı dogumlar hayırlı evlatlar dilerim:))

hazırlanıp çıakcam[/QUOTE]

kız birsen bir döktür bu akşam..... salla gitsin ya.... allahım sana iki tane dünya tatlısı yavru vermiş gerisi boş..... çal felekten bir gece bakayım... hihoyyyt

offf inşaALLAH ben yemek yapmak zorudayım yemein ediyorum burnumu baglıyorum yoksa direk banyoya bide yiyemiyorum ya böyle midemde kasılma oluyo gercekten cok zor ALLAHım herekese yardım etsin

Ah ne güzelll olsun koca gödnekli olmak daha iyi ya zemuszemus
Rabim inş o günleride gösterir naasıl kıskanıyorumm sizi bende böyle olucam inş:kedi:

kıs düşük tansiyonlum bayılganım tatlım seni niye takmıyak ne sordunda kaçırdım. bugün azcuk gergünümde başka şeylere cvp veriyordum:kedi:

sağol canım... gelişmelerden bizide bilgilendir olurmu?

kıs düşük tansiyonlum bayılganım tatlım seni niye takmıyak ne sordunda kaçırdım. bugün azcuk gergünümde başka şeylere cvp veriyordum:kedi:

kız sen bu kadar stres yapıyon sonrada sancım ağrım tuttu de.......gelir yolarım saçını başını kııııız.................. gamsız ol biraz gamsız....bak ben şu stickerları kullanamıyom..yoksa sana bir oklava..........................

hazırlanıp çıakcam

Ayh dırım ne kadar isterim yerinde olmayı kalabalıgı özledim ya valla evde bir basına olmak zor hapishane gibi Çok üzgünüm çoook
İyi eglenceler canımmmm zemuszemus

çocukları götürmayacaktım ama alişi alacam babası ikisi ile uğraşmasın

bebişlere özel kıayfet almadık bugün eşafmanla gidecek ali

pazarda bayramlığı ilee hehehe ben ciic ler aldımm

dirimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kaswa yavrus bişey sorcam benim bugün adet ağrısı gibi ağrım vardı. sende de öyle oluyormu hiç bu soralar kuişum..

ya kızlar sizden esinlenip milupaya üye olmuştum... az önce bişeyler geldi.... nivea ıslak mendil, 2 adet huggıes bez..... birde içinde bir sürü %25 lik indirim kuponları var.... şampuan, ıslak mendil ve kremleri alıcamda, sizce huggıes bezleride alsammı? kuponları son kullanm tarihi 30.11.2009... yani ben huggıes i çok iyi değil diye biliyorum.... ne dersiniz? kullanmayıp elimde kalırmı dersiniz?

wavy canım surda 30 haftadasın tadını cıkar sevin dogum yapıcan :kedi:
Üzülmede bebişlerde üzülmesin ayhhh kimsenin üzülmesini istemem ALLAH herkesii güldürsün....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…