Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kız sen bu kadar stres yapıyon sonrada sancım ağrım tuttu de.......gelir yolarım saçını başını kııııız.................. gamsız ol biraz gamsız....bak ben şu stickerları kullanamıyom..yoksa sana bir oklava..........................
:kedi::kedi::kedi:
kayram gülümm dayanamıyom ya ama siz beni bilyonuz ya gerisi boş. seviyom hepinizikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:kedi::kedi:

dirimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kaswa yavrus bişey sorcam benim bugün adet ağrısı gibi ağrım vardı. sende de öyle oluyormu hiç bu soralar kuişum..

bak yaaaa ben demedimmi ağrın olacak diyesanaaaaaa

kaswa yavrus bişey sorcam benim bugün adet ağrısı gibi ağrım vardı. sende de öyle oluyormu hiç bu soralar kuişum..

aaaaaa bugün bendede var... amma pipiriklisin diyeceksiniz diye utandım vala sormaya? :kedi:

wavy canım surda 30 haftadasın tadını cıkar sevin dogum yapıcan :kedi:
Üzülmede bebişlerde üzülmesin ayhhh kimsenin üzülmesini istemem ALLAH herkesii güldürsün....

canımsınn:kedi:
medine canım kusmayamı başladın bulantıyı geçti yani... bende hep kustumkafamçokkarıştı kendine yağsız çorba yap güzelim. çıkarsanda ye. ye çıkar canım kalanlar seni ayakta tut<r. ben hep öyle geçöirdim 4.5 ayıkafamçokkarıştıallah yardımcın olsun:Saruboceq:

bak yaaaa ben demedimmi ağrın olacak diyesanaaaaaa

gerginliktenmi olmuştur kayracım sen deneyimlisin bize göre..:kedi:

aaaaaa bugün bendede var... amma pipiriklisin diyeceksiniz diye utandım vala sormaya? :kedi:

ay niye diyim canım benim. bende umursmamaya çalıştım ama baktım nerdeyse adetmi oalcam diye bi bakmadığım kalıyor altımakaydirigubbakcemile3 sorayım dedim. anneme söyledim annemde allah korusun erken gelmese bari dedi bir an boş bulundu heralde iyice tırstım hemen size sorayım deidm. ayyy mıymıy mıy yaptım yine:kedi:

ben kaçar kızım geldi...yorulmuş mızmız ediyor....wavy sende kendine dikkat et...evet ağrıların gerginlikten olabilir............. hepinizi öpüyorumm....

bu saatlerde uyku basıyor bana. sonra gece uyuyamıyorum. alışkanlık oldu sanırsam..

ay niye diyim canım benim. bende umursmamaya çalıştım ama baktım nerdeyse adetmi oalcam diye bi bakmadığım kalıyor altımakaydirigubbakcemile3 sorayım dedim. anneme söyledim annemde allah korusun erken gelmese bari dedi bir an boş bulundu heralde iyice tırstım hemen size sorayım deidm. ayyy mıymıy mıy yaptım yine:kedi:[/QUOTE]

bana sorarsan bunlar normal şeyler..... bence takma kafana... en azından ben öyle yapmayı düşünüyorum.... dr kontrolüm iki hafta sonra ama belki beklemem haftaya giderim.... hem bunlar yalancı sancı gibi bişeylerde olabilir... aman ne bileyim canım ya daha önce doğurmadımki bileyim... bunlarıda 8 yıl bekledim... bundan sonra birdaha şansım olacağınıda pek sanmıyorum.... o yüzden son zamanlarda daha fazla kendimi dinler oldum.... aslında birazda rahat olmak lazım ha nedersin?

olmuyor datlum..Senin stresinin cezası o ....ama korkuyom wavyim ben böyle belirtilerden,uyanık ol..

offf inşaALLAH ben yemek yapmak zorudayım yemein ediyorum burnumu baglıyorum yoksa direk banyoya bide yiyemiyorum ya böyle midemde kasılma oluyo gercekten cok zor ALLAHım herekese yardım etsin

Ah ne güzelll olsun koca gödnekli olmak daha iyi ya zemuszemus
Rabim inş o günleride gösterir naasıl kıskanıyorumm sizi bende böyle olucam inş:kedi:
,medinem Allah yardımcın olsun kuşum.. ah ah 16. haftaya kadar midem bulNDI, ağladım hep bu bebeler ölceeek diye, bütün ile seferber oldu bana ama 16. haftanın sonunda tık kesildi, şimdi bazı bazı oluyoo, geçio sabret, bi de zorlama kendini canının istediğini ye, dr.um bana ye de ne yersen ya dedi, süt müt 4 ay içmedim, zaten ineğe kokuyodu hepsi,

kıs düşük tansiyonlum bayılganım tatlım seni niye takmıyak ne sordunda kaçırdım. bugün azcuk gergünümde başka şeylere cvp veriyordum:kedi:
hehe kaprisim tuttuişte yaww...

ya kızlar sizden esinlenip milupaya üye olmuştum... az önce bişeyler geldi.... nivea ıslak mendil, 2 adet huggıes bez..... birde içinde bir sürü %25 lik indirim kuponları var.... şampuan, ıslak mendil ve kremleri alıcamda, sizce huggıes bezleride alsammı? kuponları son kullanm tarihi 30.11.2009... yani ben huggıes i çok iyi değil diye biliyorum.... ne dersiniz? kullanmayıp elimde kalırmı dersiniz?

aa bana da geldi onlar, alcam ben yaa, %25 ii bi oran bence???

ben kaçar kızım geldi...yorulmuş mızmız ediyor....wavy sende kendine dikkat et...evet ağrıların gerginlikten olabilir............. hepinizi öpüyorumm....

kayram byeeebuyrunnnnnnnnn

olmuyor datlum..Senin stresinin cezası o ....ama korkuyom wavyim ben böyle belirtilerden,uyanık ol..

aman kuşlarım wavyim kaswam dikkatt... beline atlkı dola, ayaklarını ısıt yat.. üşütmüşsündür, ben yapıom öle geçio..:nazar:

ay niye diyim canım benim. bende umursmamaya çalıştım ama baktım nerdeyse adetmi oalcam diye bi bakmadığım kalıyor altımakaydirigubbakcemile3 sorayım dedim. anneme söyledim annemde allah korusun erken gelmese bari dedi bir an boş bulundu heralde iyice tırstım hemen size sorayım deidm. ayyy mıymıy mıy yaptım yine:kedi:

bana sorarsan bunlar normal şeyler..... bence takma kafana... en azından ben öyle yapmayı düşünüyorum.... dr kontrolüm iki hafta sonra ama belki beklemem haftaya giderim.... hem bunlar yalancı sancı gibi bişeylerde olabilir... aman ne bileyim canım ya daha önce doğurmadımki bileyim... bunlarıda 8 yıl bekledim... bundan sonra birdaha şansım olacağınıda pek sanmıyorum.... o yüzden son zamanlarda daha fazla kendimi dinler oldum.... aslında birazda rahat olmak lazım ha nedersin?[/QUOTE]

sanrım haklısın canım salla gitsin yapak haydi gelkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

haklısın canım:kedi: bende 30 u gördükten sonra korkmaya başladım nedense kaswam ya. sanırım bu korkularda benim psikolojimi etkiliyor azcuk.:gitme:
aman kuşlarım wavyim kaswam dikkatt... beline atlkı dola, ayaklarını ısıt yat.. üşütmüşsündür, ben yapıom öle geçio..:nazar:
canım kapriste yaparmışkaydirigubbakcemile3 annemde heme nçorap giydirdi ayağıma . pişiyyom şimdide:sinifsinif:
betairoiiiiii, sen kimsin, ikiz annesi adayı mısın? yazsana

hahahykaydirigubbakcemile3 artık altta gördüklerimize sarıyoz. ne olursan ol gel. bakma uzaktan dal içeri gel abla geeelllkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben dün ve bugün umutluyum kızlar ya erken gelmeyecekler bebeklerim beni üzmeyecekler inş..ıçimde bir rahatlık oluştu..Şimdi ben 31 i doldurdum 32 den gün alıyorum ya 32 dolunca 8 ay bitip 9 dan gün almış olacağım dimi?

hahahykaydirigubbakcemile3 artık altta gördüklerimize sarıyoz. ne olursan ol gel. bakma uzaktan dal içeri gel abla geeelllkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3naniknanik:roflol::roflol:delüüüüüüüüüüüü

hahahykaydirigubbakcemile3 artık altta gördüklerimize sarıyoz. ne olursan ol gel. bakma uzaktan dal içeri gel abla geeelllkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ben dün ve bugün umutluyum kızlar ya erken gelmeyecekler bebeklerim beni üzmeyecekler inş..İçimde bir rahatlık oluştu..Şimdi ben 31 i doldurdum 32 den gün alıyorum ya 32 dolunca 8 ay bitip 9 dan gün almış olacağım dimi?

canım inşallah bebişlerimiz hiç birimizi üzmez.
canım aslında 32 hafta olarak bakarsan dediğin doğru. ama hamilelik 40 hafta üzerinden alınıyor. tam döllenme tarihi belli olmadığı için. yani 32 haftra 8 ay bitti gibi değerlendirirsek yanlış olur.. çünkü 40 hafta 10 ay oluyor...ama bende senin gibi hesaplıyıp mutlu oluyom:)):ecrin_bebek:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3naniknanik:roflol::roflol:delüüüüüüüüüüüü

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

:roflol::sm_cool::roflol:

X