Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Herkez gunaydin
sizlere bi sorum olacakti,
ben suan 4 haftalik hamileyim,hamileligim tupbebek denemesiyle gerceklesti,ikiz bebek cok istedigim icin 2 tane transfer yapildi,
acaba nezaman ikiz oldugu belli olur? kesecikler nezaman gorunur en erken?
cok merak ediyorum

Günaydın kızlar...

Minenl en son ne zman gittin doktora bişi söylemedimi?

canım benim 5+3 te kese görünmüş kalp atışı alınmıştı,ama tam olarak 6 hafta içinde sağlıklı bir ikiz gebelik kesinleşir sanırım..
Allah gönlüne göre versiinn,hayırlı olsun canımm..a.s.

slm medine
daha gitmedim,ben yurt disinda yasiyorum burada produsur biraz farkli
30 ekimde ilk ultrasyona gidecegim ozamana kadar 7 haftalik kadar oluyor

canım benim 5+3 te kese görünmüş kalp atışı alınmıştı,ama tam olarak 6 hafta içinde sağlıklı bir ikiz gebelik kesinleşir sanırım..
Allah gönlüne göre versiinn,hayırlı olsun canımm..a.s.

guzel dileklerin icin tesk.ederim
hayirlisi artik,saglikli olsunda artik tek,cift farkmez
yerimseniben

Hymarry hos geldin canım
ne güzel seni burda görmek ben anladım cocuklar büyüdü artık bıraktın onları hehe

Minenl ALLAH c.c. hayırlısnı versin gercekten hiç farketmez sadece saglıklı olsunlar yeterli bizim için...

Benim dogal yollu ya ben gittim 3 haftalık dedi iki kese var dedi sasırdım kalmıştım bizim ailelerde hiç ikiz yok bir tek ben cıktım piyasaya

Hymarry hos geldin canım
ne güzel seni burda görmek ben anladım cocuklar büyüdü artık bıraktın onları hehe

Minenl ALLAH c.c. hayırlısnı versin gercekten hiç farketmez sadece saglıklı olsunlar yeterli bizim için...

Benim dogal yollu ya ben gittim 3 haftalık dedi iki kese var dedi sasırdım kalmıştım bizim ailelerde hiç ikiz yok bir tek ben cıktım piyasaya

neguzel insallah allahim bana ve tum isteyenlere nasip eder...
bizim ailede var ama bakalim
amcam ikiz,kendi cocuklarida ikiz..))

gerci artik farketmiyor saglikli dunyaya gelsin ona sukur..
zaten allahim bagislarsa kasimda 7 yasinda olacak bi oglusum var

Herkez gunaydin
sizlere bi sorum olacakti,
ben suan 4 haftalik hamileyim,hamileligim tupbebek denemesiyle gerceklesti,ikiz bebek cok istedigim icin 2 tane transfer yapildi,
acaba nezaman ikiz oldugu belli olur? kesecikler nezaman gorunur en erken?
cok merak ediyorum

canım en erken 6 haftalıkken görünür ama 7. haftadan sonra kesin görünür. kan değerin kaçtı canım..

hymarryy canım angel sana cep nosunu attımı o gün. yazmıştın bende numaran yok özelden gönder diye. öyle hatırlıyorum.kızdan haber yok merak ediyorum. çarşamba dr a gidecekti..

ooohh süper olun vallaha,
vil canım yenisin galiba,ben yokken geldin sanırım,

wavymm kızlar uyuyor teyzem,
Halem 4.günde düşürmüştü,bugün daha yeni sarem göbeeni düşürdü,
sildik ğstlerini değiştirdik,uyuyorlar işte,benim de aklım fikrim KK da :enbuyukkk:..

hymarryy canım angel sana cep nosunu attımı o gün. yazmıştın bende numaran yok özelden gönder diye. öyle hatırlıyorum.kızdan haber yok merak ediyorum. çarşamba dr a gidecekti..

canım bak onu ogün burda yakaladık ya,
dedim bana telini yaz,
gelmedi özelden,bende yok nosu yaaa...

X