Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar sizin göğüslerinizde ağrı ve sızlama varmıydı ya ben ölücem sızıdan

Kızlar birazda doktora gidicem inşaALLAH güzel sonuclar cıkar dua edin bana lüütfen..

Bide bişi dicem doktor bana biri 5 haftalık biri 5 haftalık 2 günlük dedi sizce bu normal mi biri büyük olur mu

aynı şeyi dün doktor bana söyledi bir tanesi 2 gün daha büyük gözüküyor dedi canım
birazda gelişimine bağlı sanıyorum bebişlerin telaşlanma

kıslar pamuğum aradı hala hastanede yatıyormuş. allah şükür ufak tefek ağrılar dışında iyiymiş. kontrol altında tutuyorlarmış. teli arızALANMIş. o yüzden arıyamamış ve açamamış. şimdi başka bi numarasdan aradı beni. büyük ihtimalle diğer numaradan ulaşılamaz bilginiz oldun. hepinie selamı var. isteyen olursa özelden yazarım nosunu.

aynı şeyi dün doktor bana söyledi bir tanesi 2 gün daha büyük gözüküyor dedi canım
birazda gelişimine bağlı sanıyorum bebişlerin telaşlanma

ayh cok tşk ederim canım yaa birazdan eşim geliçek sonucu doktora verip ögrenicez ALLAH hayırlısını versin...

Senin nasıl gidiyor. Calısmak zor oluyor mu...

[QUOTE
kaswa geçen sana yazdım görmedin sanırım medicalparkta kime gidiyon bana biraz orayı anlatırmısın canım doğum için orayı düşünmeye başladımda[/QUOTE]

kusura bakma görmedim ...Geçmişi okuyamadım zaten bir kaç sayfa hariç.Ben Latif Küpelioğlu'na gidiyorum.Çok da memnunum.Ama sana o bakar mı bilmem. Çünkü senin tüp bebek değildi sanırım.Kadın doğumda ki doktorlardan bildiğim yok. Sadece 13.haftamda kanamam olmuştu.Emine Ergün diye bir doktor bakmıştı rahimime, ama o kadar bilgim.Hastaneden de ekibin ilgiisnden de çok memnunum ben.Ben bir kez aramadan her konuda arar, bilgi verirler.Gerçekten doktorumla da ekiple de arkadaş olduk biz.Ama bu benim memnuniyetim.Dırım'la talihsizlikler yaşamışlar.mesela ..Ben Şimdi dırıma ne desem o yaşadığını bilir,Bende yaşadıklarımı..Ben şiddetle tavsiye ederim.Sen giidnce nasıl bulursun bilemem ama canım..Doğumda da sgk ile sezeryan 2400 müş sanırım.Ama doktoruna göre farklımıdır, 2 bebek nasıldır? Konuşmadık hiç.En iyi tarafı yoğun bakım küvözü çok iyi, kapasitesi fazla ve 5 kuruş vermiyorsun anlaşması var çünkü...Benim evime yakın,doktorum çok iyi,hastaneden de memnunum canım. sen git bir görüş derim içine sinmesi, senin memnuniyetin önemli olan. Ben sane yazmıstım hastane ve masraflar konusundaki düşüncelerimi...Sen bütçene bak ve Cerrahpaşa'yı sakın es geçme orada özel odada tutabilirsin.Doktorlarıda ,yoğun bakımıda harikadır gerçekten..

hayırlı olsun cnm inş. gerek kalmaz ama bazı doktorlar yasdan dolayı illa amiyosentez yaptırıyo ben olsam yaptırmazdım ....düşük riski var çünki

burdayım şekerim evden giremiyorum pc ye format atılacak sorun var.şirkettede işler çok yoğun bu aralar şimdi vakit bulabildim

hımmmm anladım ama çok yorma kendini apla yaaa milletin işi bitmezz

yavrum sersemliğime ver atlamışım bi kerecik daha yazıverbakayım adını bana

heee kaswa tüp bebek doktoru latif beye gidiyor ben memnun kalmadım ilgisizdi tlf cvp vermiyordu.....ama kaswa çok memnun benim tüp bebeği yapan doktor latif küpelioğlu

birde medıcalparkda süha bey var normal jinekolog onada doğum sonrası kontrollere gidiyom iyi bir doktor memnunlar yani.....ama medıcalparkın fiyat tarifesi çok oynak anambacımm

kızlar sizin göğüslerinizde ağrı ve sızlama varmıydı ya ben ölücem sızıdan

normal cnm normall

selam söyleee cnm

[QUOTE
kaswa geçen sana yazdım görmedin sanırım medicalparkta kime gidiyon bana biraz orayı anlatırmısın canım doğum için orayı düşünmeye başladımda

kusura bakma görmedim ...Geçmişi okuyamadım zaten bir kaç sayfa hariç.Ben Latif Küpelioğlu'na gidiyorum.Çok da memnunum.Ama sana o bakar mı bilmem. Çünkü senin tüp bebek değildi sanırım.Kadın doğumda ki doktorlardan bildiğim yok. Sadece 13.haftamda kanamam olmuştu.Emine Ergün diye bir doktor bakmıştı rahimime, ama o kadar bilgim.Hastaneden de ekibin ilgiisnden de çok memnunum ben.Ben bir kez aramadan her konuda arar, bilgi verirler.Gerçekten doktorumla da ekiple de arkadaş olduk biz.Ama bu benim memnuniyetim.Dırım'la talihsizlikler yaşamışlar.mesela ..Ben Şimdi dırıma ne desem o yaşadığını bilir,Bende yaşadıklarımı..Ben şiddetle tavsiye ederim.Sen giidnce nasıl bulursun bilemem ama canım..Doğumda da sgk ile sezeryan 2400 müş sanırım.Ama doktoruna göre farklımıdır, 2 bebek nasıldır? Konuşmadık hiç.En iyi tarafı yoğun bakım küvözü çok iyi, kapasitesi fazla ve 5 kuruş vermiyorsun anlaşması var çünkü...Benim evime yakın,doktorum çok iyi,hastaneden de memnunum canım. sen git bir görüş derim içine sinmesi, senin memnuniyetin önemli olan. Ben sane yazmıstım hastane ve masraflar konusundaki düşüncelerimi...Sen bütçene bak ve Cerrahpaşa'yı sakın es geçme orada özel odada tutabilirsin.Doktorlarıda ,yoğun bakımıda harikadır gerçekten..[/QUOTE]

evet cerrahpaşada özel oda imkanı ve hıcaya gitme sansın var

sağolun kızlar bu hastanelerin oynak fiyatları benidelirtecek zati ethicaya gideyim dedim ondada muayne parası 90 liraymış çok pahalı geldi bana ya bide küvöz felan ekstraya giriyomuş ama medicalparkta küvözü karşıladığını duydum bu hastane işi son zamanlardaki güncel meselem oldu ayın 15 inde ayrıntılı ultrasyonum var ondan sonra dr değitirmeyi düşünüyorum türkiyeye giden varmı aranızda türkiye hastanesine nevra yazmışbiri nevra hakkında hiç iyi şeyler duymadım başka tavsiyesi olan varmııı

[evet cerrahpaşada özel oda imkanı ve hıcaya gitme sansın var[/QUOTE]

dirim cerrahpaşada şeker testini yapıyolarmı bide doğumu alibeyin yapmasını istersem onun orda olduğu gündemi doğurmam lazım yani benim için gelmez dimi

ayh cok tşk ederim canım yaa birazdan eşim geliçek sonucu doktora verip ögrenicez ALLAH hayırlısını versin...

Senin nasıl gidiyor. Calısmak zor oluyor mu...

benim sorunsuz devam ediyor canım çok şükür.çalışmakda şuan için bir problem yaratmıyor ama daha ne kadar böyle devam eder bilmiyorum tabi:)

nevra hakkında hiç iyi şeyler duymadım demişsin ay uzun zamandır da girmiyor. bişeymiş olmuş. benmi yanlış anladım

Ben deim Nevra'yı onla ilgili ne sorsan diyebilirm sana..Çoook iyi tanırım onu da, ailesini de..Ama biliyormusun ben o hastaneyi çok severim,evi gibidir insanın hastane gibi değilidir hiç..Ayrıca hiç bir tahlilede para vermezsin.Sanrım muayene ücreti 45 civarıydı en son..Maneviyatı boldur oranın ellerinden gelenide yaparlar Ancak yogun bakımı cok yetersız...kuvozde..

nevra hakkında hiç iyi şeyler duymadım demişsin ay uzun zamandır da girmiyor. bişeymiş olmuş. benmi yanlış anladım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3oy benim altın kalplım o nevra başka nevra..Doktor bu bahsedılen nevra topalismailoğlu...Senin dediğin Nevra Geçen girdi . online dı yazmamıs ama bişey özelinede attım mesaj cevap gelmedi.İyidir inş.Pamuğumda iyiymiş ya içim rahatadı çok......

biz yatıyoruz şimdilik bu kadar iyi mesai yaptık bunun ....Öperim hepinizi...opuyorumnanaktan

yok bi tanem sen yanlış anladın bu nevra türkiye hastanesinde doktor nevra :)

ya doktorluğuna iyi diyolar ama sinirliymiş özel hayatındna çok bahsediyomuş tereddütte kaldım bende ister istemez hastane güzlr evet geçen sene bademcik ameliyatı olmuştum anestezi dr beni dualarla uyutmuştu çok hoşuma gitmişti ya kararsızlık çok kötü yaaa

cnm yaaa türkiyeyi bilmiyorum .....evet fiyatlar çok pahalı yaa 2500 doğum parası ne o beee

ay yüreğim hopladı ya:kedi::kedi::kedi:

biz yatıyoruz şimdilik bu kadar iyi mesai yaptık bunun ....Öperim hepinizi...opuyorumnanaktan

ptüm canım dinlen bende yatıyom. yatarakta yazmayı beceremiyom. o yzden az yazdım ama bende doğru yazamıom:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…