Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Dırım benım annemle evım, uzakta eşim işten yorgun gelıyor gec saatte bu hafta. o yuzden bı sey demıyorum ama genede gelmesını beklıyor ınsan..

hımmmeşinin işi size çok mu yakın benim eşimin işi bizim evden daha yakın anneme
eşim ondanda biraz rahat .....eşin ne iş yapıyor kuşşşşş
bekler tabi ben hamişken o seyhate giderken ağlıyordum

kıs gecenin 4 ünde ne işin vardı burda bakemm... gece kuşuuuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kiloyu takmıyorum aslında am burda benim haftalarımda 2 kilo falan duyunca moralim bozuluyor ister istemz. diyom analarına mı çekecekler. ben vaktinde doğmama rağmen 1650 gr doğmuşum:kedi:
bence doktorun 20 kasımı hedef alıyor canım eğer düzenli oalrak ilaçlarını kullanır ve bol bol dinlenirsen görürseün o tarihi gibi geliyor bana.. kıss aramızda çok az fark var valla bunlar aynı tarihlkerde doğabilirler heopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan oyşş kardeş kardeş gezdiririz senin oğlan korur kızlarızemuszemuszemuszemus

hahay ay valla dirim yazılarını okurken kendimi sadist gibi hissdiym ya:umursamaz: senin yorulduğun canını sıkan şeyler bana öyle tatlı komik geliyorki poposunu yerim onun:kedi:

canım eminim geç saat diye gelmiyordur. çekiniyordur belkide. ama emi,nim kaç kez arıyordur seni...opuyorumnanaktan

cnm elbette çok tatlı ama kudurukkkkkkk çocuk kuduruk tek kelime ileee

kıslar bebişler lşimdiden uyku düzenine alışalım diye gece bizi wc ye kaldırıyolar. hani kalktığımda o sıkışıklığa rağmen bir iki damla yapmıyommu deli oluyom. zaten yataktan kalkmam bi dert yatmam bi dert.. sonra uyku gidiyor tam uyuyom hayda yine çiş molası:kedi:

kıs gecenin 4 ünde ne işin vardı burda bakemm... gece kuşuuuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kiloyu takmıyorum aslında am burda benim haftalarımda 2 kilo falan duyunca moralim bozuluyor ister istemz. diyom analarına mı çekecekler. ben vaktinde doğmama rağmen 1650 gr doğmuşum:kedi:
bence doktorun 20 kasımı hedef alıyor canım eğer düzenli oalrak ilaçlarını kullanır ve bol bol dinlenirsen görürseün o tarihi gibi geliyor bana.. kıss aramızda çok az fark var valla bunlar aynı tarihlkerde doğabilirler heopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan oyşş kardeş kardeş gezdiririz senin oğlan korur kızlarızemuszemuszemuszemus

canım eminim geç saat diye gelmiyordur. çekiniyordur belkide. ama emi,nim kaç kez arıyordur seni...opuyorumnanaktan

Uyudun mu diye sorsana kuşum.Sıkıntıdan ağlayacaktım.Allah yatalaklara, hastanede olanlara yardım etsin.Beni de sitemimden dolayı affetsin.Ağzın bal yesin bu arada ne güzel hayaller inş. o günleri görürüz yesin onları teyzeleri...opuyorumnanaktan
Şimdi kocamın da hakkına girmeyeyim..Çok ilgilidir bizimle ama ben onu çok özledim.İnş. bu akşam gelecek..pazar akşamdan beri görmedik...
Şu kilo mevzunuda takma diyorum tekrar.Haftasına göre normal.benimkilerde öyle wavy.Kız 1205, erkek 1360 Ayrıca o arkadaşın ki maşallah nazar değmesin..Herkeste görülebilecek bir durum değil..Ve beslenmesini okursan hak da verirsin...Ben hiç o şekilde beslenmedim.Zaten diyet yaptım son haftalarımda biliyorsun.Sağlıklı olsunlar önemli olan o..1 ay önce kuzen doğurdu bahsetmiştim burada.. 38.haftada 4.5 kilo ,20 gün küvözde kaldı yavrum...Demek ki neymiş ne kilo ,ne hafta baz değil, önemli olan sağlık..Hem atağa kalkarlar bizimkiler.. artık büyüme haftalarındayız katlanacak hep kiloları..opuyorumnanaktan

canım Allah canlarımızı eksik etmesin başımızdan çok gerekli onlar..Ama evimiz başka..Dıyorum ya muhtemelen onunda etkisi vardır..Eşin ne iş yapıyor senin..

Eşim burda hastane yapımında müdür...
Sanırım seneye yaza kadarda burdayız belkide dahada uzayabilir

günaydın kızlar
ya bugün bana noldu anlamıyorum güzel uyandım ama bir duygusallıktır gidiyo..
tv seyrediyodum gözlerim doldu..nete girdim normal bisey okuyorum aglamak geliyo icimden ...
kendimi durduramıyorummmm...

canan canım hoş geldin. ben tv izliyom ara ara bakıyom. bide ruhum daralıyor bugün pek keyfim yok canım ya.
sen nsılsın...?

ay ne bileyim şekerim altta sadece kendi adımı görünce kimse yok sandım ya dün benimde acayip bi iç sıkıntım vardı aslında hala var nefes alamıyorum bi daraltı var ya demin eşimede dedim canım çok sıkılıyo diye dışarı çıkalım diyo canım dışarı da çıkmak istemiyorrr

canan hemen geliyon birileri yok denk geliyor hemen kaçıyonnn

ne hemen gelmesi kız 1.5 saattir burdayım kimsecikler yok ay dirim öyle bi komik rüya gördümki komedi ötesi hani resmen şeyiç açık kalmış rüyamda snei kaçımışlardı burdan bize bilgi veriyodun bizde seni bulmaya çalışıyoduk hehehhihoyyythihoyyyt

ve işte sonunda 2 kere alıntı yaparak cevaplamayı sonunda bende başardımmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

günaydın kızlar
tv seyrediyodum gözlerim doldu..nete girdim normal bisey okuyorum aglamak geliyo icimden ...

ahhh be canım çokkk normal hamişlik hormonlarını değiştiriyoo sen bide anne olunca gör ağlamayııı...

allahtan bi tarafım ketundaa belli etmiyorum kimselere

ay ne bileyim şekerim altta sadece kendi adımı görünce kimse yok sandım ya dün benimde acayip bi iç sıkıntım vardı aslında hala var nefes alamıyorum bi daraltı var ya demin eşimede dedim canım çok sıkılıyo diye dışarı çıkalım diyo canım dışarı da çıkmak istemiyorrr

ne hemen gelmesi kız 1.5 saattir burdayım kimsecikler yok ay dirim öyle bi komik rüya gördümki komedi ötesi hani resmen şeyiç açık kalmış rüyamda snei kaçımışlardı burdan bize bilgi veriyodun bizde seni bulmaya çalışıyoduk hehehhihoyyythihoyyyt

ve işte sonunda 2 kere alıntı yaparak cevaplamayı sonunda bende başardımmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

alsanaaa ödülünnn:hooray::hooray: eferimm öğrendinnnn

benimi kaçırıyolar:roflol:alan hemen geri getirir

günaydın kızlar

hımmm acep hamile olduğundan olabilirmikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

kıslar ben uzanıyom. yine sevgili aziz mişdem beni rahat bırakmıyor. okuyom ara ara ama pek yazamıyom...
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dirimim [/B seni geri getirmelerini bırak seni kaçırmışlar sen hala kk dasın bzir yazıyosun hehhe

naber ne yapıyosun
kaswa geçen sana yazdım görmedin sanırım medicalparkta kime gidiyon bana biraz orayı anlatırmısın canım doğum için orayı düşünmeye başladımda

hımmm acep hamile olduğundan olabilirmikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

kıslar ben uzanıyom. yine sevgili aziz mişdem beni rahat bırakmıyor. okuyom ara ara ama pek yazamıyom...
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

galıba....:kedi:

dirimim [/B seni geri getirmelerini bırak seni kaçırmışlar sen hala kk dasın bzir yazıyosun hehhe

naber ne yapıyosun
kaswa geçen sana yazdım görmedin sanırım medicalparkta kime gidiyon bana biraz orayı anlatırmısın canım doğum için orayı düşünmeye başladımda

bakk görüyonmu herkoşulda sizleyim

kızım yazdımyaaa sana kaswanın nereye gittiğini kime gittiğini benim ex doktorum

Kızlar birazda doktora gidicem inşaALLAH güzel sonuclar cıkar dua edin bana lüütfen..

Bide bişi dicem doktor bana biri 5 haftalık biri 5 haftalık 2 günlük dedi sizce bu normal mi biri büyük olur mu

selam kızlar nasılsınız bende dün gittim doktora teyzeleri birisi 167 gram diğeride 162 gram :) herşey yolunda gözüküyor ama bana yaşımdan dolayı 4lü tarama ve kan tahlili verdi doktor gerekirse bu taramadan sonra amniyosentez yaptırmaya karar verecekmiş :KK43: inşallah gerek kalmaz

X