Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

[evet cerrahpaşada özel oda imkanı ve hıcaya gitme sansın var

dirim cerrahpaşada şeker testini yapıyolarmı bide doğumu alibeyin yapmasını istersem onun orda olduğu gündemi doğurmam lazım yani benim için gelmez dimi[/QUOTE]

cnm hymarry ile konuşuyordummmm kusura bakmayın şimdide misafir bastırdılarr

canan cnm özel olarak alibeye gidiyorsun tabiki doğumu o yaptıracak delü garuu

ve ayrıca doğum için senden ekstra para istemiyorr......

biz çok sorduk para verecekmiyiz hazırlıklı olalım dedim ben ekstra ücret talep edemem
rüşvete girer dedi...hastaneye yatırdığınız paranın yüzde 20 si bana kalıyor dedi...

ama onun hastası olamsan bütün doktorlara bölnüüyormuş....

şeker tahlilini yapıyorsun cnm ben orada yaptırdım hem 50 lik hemde 100 lüğü

ali bey kağıt yazdı o gün geç kalmıştım birhafta sonraya oradayken randevu aldım yani bilgi işlem yaptırım bir hafta sonra gittim yaptırdım....

ali beye senin gibi sordummmmmm acil doğum olursa ....gece gündüz ...h.içi. h.sonu

olursa gelecekmisiniz dedim eğer istanbul dışında değilsemkiii çok nadir oluyor dedi gelirim tabiki ....ama sen çok kötü drumda hastaneye gelirsen ....yani bebeklere yada sana zarar verecek bi durum varsa asistanlarıma ameliyata hazırlamalarını ve o geceki nöbetci doç.ameliyata girmesini talep ederim korkma dedi....

bu konuları çok ayrıntılı konuşabilirsin....bi görsen adamı hak vereceksin

dirim cerrahpaşada şeker testini yapıyolarmı bide doğumu alibeyin yapmasını istersem onun orda olduğu gündemi doğurmam lazım yani benim için gelmez dimi

cnm hymarry ile konuşuyordummmm kusura bakmayın şimdide misafir bastırdılarr

canan cnm özel olarak alibeye gidiyorsun tabiki doğumu o yaptıracak delü garuu

ve ayrıca doğum için senden ekstra para istemiyorr......

biz çok sorduk para verecekmiyiz hazırlıklı olalım dedim ben ekstra ücret talep edemem
rüşvete girer dedi...hastaneye yatırdığınız paranın yüzde 20 si bana kalıyor dedi...

ama onun hastası olamsan bütün doktorlara bölnüüyormuş....

şeker tahlilini yapıyorsun cnm ben orada yaptırdım hem 50 lik hemde 100 lüğü

ali bey kağıt yazdı o gün geç kalmıştım birhafta sonraya oradayken randevu aldım yani bilgi işlem yaptırım bir hafta sonra gittim yaptırdım....

ali beye senin gibi sordummmmmm acil doğum olursa ....gece gündüz ...h.içi. h.sonu

olursa gelecekmisiniz dedim eğer istanbul dışında değilsemkiii çok nadir oluyor dedi gelirim tabiki ....ama sen çok kötü drumda hastaneye gelirsen ....yani bebeklere yada sana zarar verecek bi durum varsa asistanlarıma ameliyata hazırlamalarını ve o geceki nöbetci doç.ameliyata girmesini talep ederim korkma dedi....

bu konuları çok ayrıntılı konuşabilirsin....bi görsen adamı hak vereceksin[/QUOTE]

tamam canım çok sağl detaylı bilgileirn için 15 inde ayrıntılı ultrasyonum var sanırım ondan 2 hafta sonrada şeker testim olacak o zaman alibeye gideicem hem tanışmış olurum hemde acil durumlar için bi kapım olur kötü bişey görmezsem onunla devam ederim özele vereceğim 2.5 milyarıda bebeklerime harcarım

kızlar ya canım böyle dopdolu bi sofraya oturup yemek yemek yemek istiyooooo tatlısı kebabı pilav çeşitleri kısaca saray sofrası gözleirm yemek şeklinde böyle :))))

kızlar ya canım böyle dopdolu bi sofraya oturup yemek yemek yemek istiyooooo tatlısı kebabı pilav çeşitleri kısaca saray sofrası gözleirm yemek şeklinde böyle :))))

ay delüüüüüüüü:mymeka:
iştahı olmayan beni bile yoldan çıkardın yaaa. bak canım çekti yaaa:sinifsinif::sinifsinif:

ben dayanamıyacağım bi market yapayımmm gözümü doyurayımmmm öptümakşam yaprak dökümünden sonra burdayımmm

canan cnm ne kötü bişey göreceksinki cerrahpaşlada ....özel gibi lüx değil o kadar

neredesiniz beyaaaa................off benimde karnım acıktı yaaaaa

ama yemek yemeğe fırsat yok gelen giden sonra alişle ömeri yıka salla uyutt

ancak oturdum of yaaa

valla wavy al benden de o kadar bi guzellık yapsalara gıdıp dısarda yesek gelsek..ne guzel olur...........

valla wavy al benden de o kadar bi guzellık yapsalara gıdıp dısarda yesek gelsek..ne guzel olur...........

özgecim aslında benim kocişin başka alternatifi yok:kedi: bu hafta alışverişe çıkmadık. o yuzden evde sebze falan bişey kalmadı. yani yapacak bişey yok. eğer götürmezse makarnaya talim:roflol:

wavy benımkıde aynı senın gıbıydı canım dolap tam takır kuru bakır.aradı almıs ...sanş işte .....neyse gelsın pişirisn bişeyler artıkın.kaydirigubbakcemile3

wavy benımkıde aynı senın gıbıydı canım dolap tam takır kuru bakır.aradı almıs ...sanş işte .....neyse gelsın pişirisn bişeyler artıkın.kaydirigubbakcemile3

tühhh adamın içine doğdu dimekkaydirigubbakcemile3
benim şöyle bi şansım var benimki al demeden bişey almazkaydirigubbakcemile3

kızlar ben geldimmm...uzun süredir giremedimm..çocuklarımın huysuzluğundan değil kayınvalidem vardı bilg. elime alınca söyleniyorr...:eek:lmaz: bende fazla konuşmasın diye kaldırdım..aman bana benden ve annemden başka kimsenin çfaydası yokkk..bana daha çok zarar var..kızlar 14 gün oldu doğum yapalı daha oturmadım.. bana bakmaya geldiler güyaa ben baktım onlara evimi batırdılar ben temizlik yaptım..ben dayanamam pisliğe düzensizliğee..sinir krizi geçiredimm..inanın sezeryan yerimi unuttum..çok ağrıyor amam..ben çocuklarıma tek başıma daha temiz bakıyorum.ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ben bebişlerin mıçını fazla siliyorum neymiş tek bez kullan sanki kendi veriyor parasını...bana hiç faydaları olmadıı..daha torunlarına bir şey yapmadılar.benim çocuklarımın hiçbir şeye ihtiyacı yokk..ama insan düşünüyorr onlar torunda bunlar nee..üfffffffffffff kustummm yaa daha çok şey varda ......

kızlar umarım herkes iyidir..pamuğum nerelerdeeee
dırım nasılsın..yavru aslanlar nasıll
kaswa nasılsınn
kevser senn..tansiyon ne alemdee
canan nasılsın canımm..bebişlerini yerimm benn
wavy naıslısnn...
hymarryy aradım amam açmadı çok yoğunnn canım ya taze anneee
özge nbasılsınn..........kızlar yazamadıım isimler oldu herkes umarım iyidir

X