Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

timam yaff kısmayın timammmm:kedi: özgeeee kıs bende senden haber bekliyordum ay ulaşamıyom dellendim iyice. eşin falan eşi ile görüşmüyormu bi sorsa yada evi yakınsa falan. ay delircem ya inşallah iyilerdir..

ahanda demek ki bana yol gözüktü cuma dogurcam hahahhaahyyy :eek:
wayyy cıldırma herkesin hamileligi farklı unutma döferim haaaaan acılmanın acısını senden cıkaırırım
:kedi::kedi:
angel canımm allahım hayırlı doğumlar nasip etsin güzelim. ayyy heyecan doruktaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hakikaten yaaa kızdan hiç haber yok kızlar benim tel maryy var ondan alırsınız emi benden de haber cıkmayınca

hakikaten yaaa kızdan hiç haber yok kızlar benim tel maryy var ondan alırsınız emi benden de haber cıkmayınca

kızzzzz korkmuyonmıu bi gece uyurken senin veletler aşağadan kafayı çıkarırmış hehehe huhuuulülülülülülü yaparmış sana kapı aralanmış nede olsaa :roflol::roflol:

biz buluuruk seniiiii sen doğur hele nerede doğuran kııı

ayyy yaa hymarry özledim yaaaaaaaaaaaaa

wavy konuştunmu hiççççç .....ben aramadım hiçç rahatsız etmek istemiyorum

wavy bılsem sımdı evde gonderecem benım herıfı evıne .........ama emın degılım yarın ola hayrola olmassa sabah gonderırım.............cok merak ettım valla.............yarın mutlak bı haber alıırm gecde olsa..........................wavy benım kıızmın bıır 1400 dogdu 35 haftalık 45 gun kuvozde yattı kılodan degıl ama sarılıktan.kılo o kadar onemlı degıl.pamuk gordu kucuk kıızm 3000 dogdu oda yattı sarılıktan kız canları baslarında olsun.....kılo alırlar.......

evet angel niye doktorun yatırmadı seni. ben o kısmı anlayamadım ya.. hani gözetim altında olsan daha iyi değilmiydi..

wavy bılsem sımdı evde gonderecem benım herıfı evıne .........ama emın degılım yarın ola hayrola olmassa sabah gonderırım.............cok merak ettım valla.............yarın mutlak bı haber alıırm gecde olsa..........................wavy benım kıızmın bıır 1400 dogdu 35 haftalık 45 gun kuvozde yattı kılodan degıl ama sarılıktan.kılo o kadar onemlı degıl.pamuk gordu kucuk kıızm 3000 dogdu oda yattı sarılıktan kız canları baslarında olsun.....kılo alırlar.......

senin kaç çocuğun var bacımmmmmmmm:1shok:

canım haber alır almaz haber ver canım benim.

ay bu arada senin iki kızın daha mı varakannehirakannehir

benım 3 tane kızm var dırımım en buyugumuz 10 yasında ....tuplerım baglı benım kucuk kızmın dogumundan sonra..rahatsızlandım dr dogum dedı tup yaptık...........ya bacım cocuk bende

hahahhahaayyy kaydirigubbakcemile3 ben kuşları temmihledim cumayı beklicekler analarını üzmezler nan benim korktugum sezeryan sonrası agrılar

wavy sorma 3 tane vardı .rabbım saglıklı versın iki tane daha verdı...olsun 5 kız 5 oglan demek oel degılmı...........

dirim dün kısaca konuştuk hymarryle. bugün aramadım canım. çekiniyom rahatsız ederim diye..

bır varmıs bır yokmus olur rabbım yardım eder angel sen kalbını ferah tut.............

wavy sorma 3 tane vardı .rabbım saglıklı versın iki tane daha verdı...olsun 5 kız 5 oglan demek oel degılmı...........
oy maşallah güzelim yaa allah sağlık vesin hepsine.. ay ben niye senin ilk bebişlerin sanıyom. bide tedavi sanıyom işin ilginci. ay valla şok oldum gülüm ya. bacım yaş kaç senin yaa:kedi:

yas 30 benım ama bu bebkler tup teavı bebegı ......nedenı ıse kucuk kızımdan sonra tuplerımı baglatmam.bu yusden mecbur tup yaptık.........

özge kıss maşallah 10 yaşında hemi en büyüğü. kıs benim yaş 32 daha doğuramadım bile:kedi:

wavy en guzelyasta doguruyorsun emın ol canım..benımkiler benle buyudu....yasın cok guzel annelık ııcn.....

X