Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yaa,, daha fazlası için neyapabilirim peki, ben bu kk yı hiç bilmiom yaa.. senağlama

cnm yorumunu uzun yazarsan daha fazla rep oluyoo
ama sen verdin artıkın
bu puanlamadır ve gisliden bi söleyeceğin varsada bu yolla yapıyo bazı aradaşlar
ben güzel dileklerimi iletiyom geneldeee

DIRIMKIZI canım ya hymarry için üzüldüm kızı şimdiden çıldırtmışlar desene eyvah eyvah.allah kolaylık versin.ama dediğin çok doğru ikiz hamileliği ve doğumdan sonra çok farklı tek gebelikle kesinlikle kıyaslanamaz.insanlarımız malesef çok anlayışsız ve boş..........kesinlikle.DIRIMCIM,senin yavrular nasıl oldu inşallah iyilerdir.maşallah kocaman olmuşlar:nazar:canım birde hastane ve dr.hakında yaşadıkların çok etkiledi beni ya halen böyle iyi niyetli insanlar varmı dünyada.

evet cnm yani onu çıldırtmamışlar ama şom ağızlılık o kızın durumuna uygun değil
ona hep güçlü olduğunu tek başına kuzularına bakabileceğini anlatmalı hissettirmeli
şuan buna ihtiyacı var .....çekinmesem çocukları babasına bırakıp annesine giderim motive ederim bana yakın çünki....

cnm yaaa hala öyle doktorlar iyi insanlar rabbim hep hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizleri benim sabah ettiğim ilk söz yataktan kalkıncaa

canı bu istediğin repmiydi neydi ben verebiliyormuyum.tabi becerebilirsem,hiç anlamadığım işlerde.

evetttt verebiliyorsun cnmmm bütün üyeler verir birbirinee

kzı dırım benim etkinliğim yüzde 14 seninki yüzde 67 kız iki çocukla nasıl bu kadar etkin oluyon kıııı....

bu kocam çok uyanık spor yaaa ama kendi tırt oldu maç var diye iki çocuğu bana sattı sonra alişe mama yaptım yedirem didi ömer mıy mıy diye alişi aldı kaçtı
hehe ömeri uyuttum o ali ile boğuşuyorrr hehehehehehee kadının fendi erkeği birdaha yendiiii pehhhh dırımla uğraşılmazz bee

eeeeeeeeeeeeeee neden konuşmuyorsunuz bugün keyfim yerinde kimsede ses yokkkk yoksaa hymarryy ahhhhhhhhhhh mı demeliyim o varken geliyordunuzzz

yoksam benimi beğnemiyorsunuz siz

yaaa aşk olsun rep istedimmm ühüüü ühüüüüü :nazar:

hymarryle konuştum canım benimmm yaa lohusa depresyonuna girmiş
ağlıyor.....halbuki konuşmuştuk onla biz bu konuları
ama giriyor işte insan ...şuan onu çevresinde anlayan kimse yok
herkes aaa biz böle büyüttük şöle büyüttük şunu yap et....
teyzesinin biri gelmiş aaa bebek sarılık demiş kız ağlamışş
lohusa kadına denirmi cnm yaaa
biride sarılığın düşmesi için anne sütü vereceksin demiş
halbuki benim sütüm yoktu alişimin sarılı 16 idi hiç uyanmıyor mama yemiyordu
ben 2 saatt e bir tam 2 saatte 30 cc mama yedirerek besledim ve sarılığını 12 düşürüdüm

işte insanlar kendi doğrularına göre yaklaşıyolar hep karşıdakinin durumunu bilmiyolar ve en büyük kadersizliğimiz çevremizde belki bir belkide hiç ikiz bebek büyütmüş insan olmaması o zorlukları anlamamsı işte......hymarryciğime derdini anlayacak onu sakinleştirecek biri lazım
kendini yetersiz hissediyor .....efkarlandım yaaaaa bakkk:nazar:

o evine geçsin destek olmaya gidecem yanına hiççççççççççç merak etmesin
çok selam söyledi herkesee

ay canım ben konuştuğumda da doluydu sürekli ağlıyorum dedi. o sırada birileri geldi dimek onlar bozdu moralini kızın:mymeka:
ben rep veremiyom sana daha önce vermişim canım. ilk söylediğinde denedim ama olmadı:umursamaz:
ya kızlar az önce sabahlık gecelik baktım da annemin yakınlarından biyerlerden acaip pahalı ya sadece sabahlık 80 tl geceliğiyle 120 diyo yaa.. wavy şu komun fab. satış mağazası keşke bursada da olsa ya..
canbebekçim canım gözünaydın.. güle güle eskitinm inş. odalarını...
kevsercim burasıda öyle hatta ben öyle lahusa falan geceliği şıkmış falan vazgeçmiştim yani pazardan alıp giycektım:kedi: ama karşıya geçmişken bi bakalım diyoxz inşallah buluruz bana görekaydirigubbakcemile5

eheee kevserciğim o kadarda uzun değil hehee

evet wavy canını sıkmışlar ama düşünmemiişlerdir kızın ruh halini en yeni doğum yapmış benim gibeler anlar onu

ben burdayım ama fazla yazamıyom ara ara bakıyom kociş çay yapmış .adama dün çok korktu heralde bugn gözünü üstümden ayırmıyor. sohbet istiyor çay bahane:kedi:

yimek yedim geldim kızlar... dirimcim ya, çok oldum ama peki bu hani ben sana yaptım ya yorum bana yapılmışmı? nerden bilcemkinee ehi ehi ehiii

ben burdayım ama fazla yazamıyom ara ara bakıyom kociş çay yapmış .adama dün çok korktu heralde bugn gözünü üstümden ayırmıyor. sohbet istiyor çay bahane:kedi:

ohhhh wavy ciğim için bacım biri bende biri eşimde zırlayıp duruyolar kaçkere ömeri salladım bilmiyom valla

X