Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

olabülüüüü cnmmmm normal kalça büyüyooo

bu arada nereye gidiyon doktora sen

ne bileyim be gülüm. biraz ihmalkarım galiba. önce önemsemedim sonra geçer dedim. belki geçer birazdan geçmezse acile gideriz napak..

bu arada senin haftalarında benimde kalçama kram giriyorduç. magnezyum kullanıyonmu canım. o iyi gelmişti bana..

kız bu saatte aranmazki.laelaelaelaelae

sağol canım benim yarın sabah ararım doktoru. magnezyum içtim biraz önce şimdide bi soda belki mineraller iyi gelir rahatlatır.
azcuk uzanayım kociş kızdı:kedi:

aranır lennn ne doğursan ne olacak paraları cukkalarken düşüncek ben arardım hatta hastanede yattığımda asistanlar ilgilenmiyo diye gece 12 de aradım
fırça yiyen odama üşüştü sonra doktorum sağolsun gece 2 de nöbet tutu nst başında

tabi asistanlar hepsii uyandı valla kuzuuu kuzuuu oldularr:lepi:

o kalca ağrısı bendede var ya ...........yatmaktan belkıde ınş gecer..............sevındım dırım ay ne tatlıdırlar şımcık ınş kurtardı sımdı buyutmesu var.............ınş darısı bıze

kıslar azcuk uzanayım ben. merak etmeyim timam mı daha iyiyim şu an. öpüyom hepinixi..

canımmm dobişlerimmmmmmmmmmmmmm

ben kaçar yatmak istiyorum saat gece yarısı bu çocuklar bu gexcede beni uyutmayacak gibi buhar takviyesi yapıyom odalarına en düşük ayara getireip yatacam ..................

öptümmmmmmmmmmmmmm byy

olabülüüüü cnmmmm normal kalça büyüyooo

bu arada nereye gidiyon doktora sen

ay iyiki sordun onu anlatacaktım bende
benim doktorum bi hastanede çalışmıyo sadece muaynehanesi var bende oray agidiyorum adı kağan kocatepe dün şu doğum işini konuşayım dedim devlet hastanesine felan giremiyomuş doğuma ancak özel dedi ben üniversite hastanesinde doğum yapsam diyorum dedim kendi tercihin ben karışamam dedi deidm küvöz felan olayı olur diye korkuyorum dedim dediki üniversite hast asistanlar giriyo doğuma dedi.

ben aslında kendi doktorumda yani kağan yapsın istiyorum doğumu ne kadar istersin diye sordum işte 2.750 istedi nakit olursa 2.250 dedi hastaneyide incirli ethicada yapabilirsin dedi 2.000 lira alıyomuş hastanede 2 gün yatışlı ekstra bişeyler çıkarsa tabi eklenecek onlar kızlar ya çok para istiyo ama doğumumu o yapsın istiyorum ama o kadar param yok kredi çekmeyi düşünüyorum

biliyorum şimdi hepiniz o kadar para verme çocuklarına harcasın yazık günah diyeceksiniz evet doğru söylüyosunuz bunu bend kendime söylüyorum ama biliyosunuzki insnaın güvendiği dr bambaşka oluyo

inşallah gülüm....bizim aşı aşamasına gelmedi hamdolsun... bizimde eskiye nazaran ataklarımız yok denecek kadar azaldı...okul başlangıcı eylül ekim ve mayıs haziran sıkıntısı oluyor..ventolinle ve az pulmicortla kurtuluyoruz.... ama 6 ayda solnum tesiti gerekiyor yinede.....

ihmal etme yavrum benim geçmezse git tamammı

yok canım ya bana magnezyum felan vermedi ben sadece elevit ve demir ilacı kullanıyorum bu haftada balık yağı verdi ama daha başlamadım

hadi yatta dinlen yavrum gün içinde yeterikadar yoruluyosun benimde kalçam çok ağrıdı bende yatayım en iyisi görüşürüz kendinize iyi bakın

bu arda kayracım kızınada geçmiş olsun tez vakitte şifa bulur işallah

canancım tam çıkarken gördüm canım yazmadan geçemedim. güzelim kağan kocatepe iyi bi doktor olabilir ama birazda internet ve programlar sahyesinde ün yapmış bi doktor ve marka olayı yani markayı pahalıya alırsın. tercih senin ama haftan erken güvenebileceğin başka doktorlarda bulabiliğrisin. sadece nun doğum için istediği fiyata gidip özel hastanede herşey dahil doğumunu yaparsın. ama dediğim gibi tercih senin. aslında yorum yapmayacaktım sonuçta durumu varsa neden olmasın diye düşündüm ama kredi meslesini duyunca üzüldüm be gülüm. yani yazık bide kredi ödeyeceksin kaç ay.. bebişlerin masrafıda cabası.. ama dediğim gibi tercih senin canım..

eyi doktora gidiyorsun cnm ....ama tamamen duygusal yönüde var

şimdi paran varsa ne ala doktorun yapsın yoksa kasma derim daha çokkk o kredilere ihtiyaç oluyor.....
mesela biz doğumdan beri kiii ben devlette yaptım toplanamadık eşim 8 bin tl kredi çekti kredi kartımızı kapattı gerisi bankaya koyduki çcouklara
evet devlette asistanlar giriyor şöle diyen doktra uyuz oluyorum valla
kağan bey sunu es geçmiş devlette bir doç.yada prof un hastasıysan o doktor giriyor genelede proflar girmiyor ama en iyi doktorunu sokuyor sonuçta o hasta ona başından beri gitmiş ve iyi bir muayne ücreti ödemiş ...arkadaşım prfo gitti tüp vs. o yapmış kızın doğumunda babası ölmüş hemen hastaneye tlf açmış benim doktorumu sokmuş doğuma ki benim doktor doç.
valla birdaha doğursam bidaha devlee giderim çocuklarımıda devlete götürüyorum herşey var...yaa bugün tek kuruş para dökmedim sadece yolparası verdik ortepetiyede gidecem çocukların hiç sıkıntısı bitmiyor bi ayağın olsun devlette ben kalkamam özelin latından 20 milyar verdim bebeler yokken artık o parayı veremem oralara...ki özel bile ateşimi düşüremedi devlete yolladı.....

canan herşey sana kalmış cnm ...........biz ne desek boş yani

muallim inşallah bizd atlatırız ....6 yaşındayız.en geç 9 yaş dediler inşallah geçer.azaldı ama eskisi gibi değil.eski ataklarımızda çok korkuyordum ben......

wavyyy getmek de istemiyonn kocada fırçada atıyooo eteklerinde zil çalıyooo

hadi iyi gecelerrr

wavy cim doğru söylüyosun canım kağanda adamına göre muamele yapıyo 4.000 aldığı hastasıda varmış kulaktan duyma duydum aslında doktorda araştırmıyo değilim dirimin dr telefonunu aldım bide ona gidicem muayneye ya kafam çok karışık işte ne yapacağımı bilemiyorum birikimim vardı aslında ama kışın hepsini araba aldık ona yatırıdm bebek olcağını bilsem yaparmıydım hiç öyle pişmanımki ama alındı bi kere satsam dahada zarardayım o yüzden para ihtiyacımı karşılamak için kredi kullanıcam ama mesela burda türkiye hastanesi var orada felan yapsam 1.000 lira ile çıkarım ama doktorları hakkında hiç iyi yorumlar duymadım yani çok kararsızım o kadar parayı doğuma yatırmak istemiyorum ama ya kötü bişi olursada diye sağlık için paradan kaçınılmaz diyorum doğru düşünemiyorum bi karar vermiş değilim zaten araştırıcam bakalım zaman ne gösterecek

benim doktoru bide hymarry den dinle istersen cnm ikinici bi kişi seni rahatlatır derim
iki arabanı satma inan bana bebekelr varken çok lazım biz çok kafasızız cnm bi araba almadık çeşme akarken ......

küvez büyük sorun cnm hymarry şanslıydı o haftayı gördü ama göremeyen çok var yada 35 de doğurup küveze giren küvezde özellerde ssk fiyatı en az iki bebeğe geceliği normal solunum cihası 300 tl cnm ki geçen senem medıcalparkın bana verdiği fiyat bu eğer yoğumbakımlık durum olursa makinaya bağlama gini 1000 -1500 dedilerr

gerçekten ben kaçar bu sefer yaa veletler sabahtan kalkıyor uykumu alamıyorum öptümm sizi

söyleidklerine katılıyorum dirimcim devlet en iyisi ama işte kötü bişi olursa diye korkuyorum yani nasıl anlatayım korkularım var ben illa kağan olsun demiyorum paramın düşmanıda değilim ki kaldıki borçla yapılacak bi durum dediğin gibi ben daha alışverişe bile başlamadım bi çift badi çorap desen yok 1 ay sonra onlarada başlıyacağım eşim öğretmen aldığımız maaş belli anlayacağın benide zati erkenden işten çıkardılar kaldık 1 maaşa bende çalışıyo olsam gözüme gelmezdi şimdiçalışmıyor olduğum için değil 4.000 2.000 bile gözüme geliyo aslında yani öyle kararsız öyle fikirsizimki zaten alışverişe felan başlayınca mecbur devlete kalacağım gibime geliyo bi oda takımı alsam en az 2.000 lira vericem doğumdan önceki alışveriştede belki 1.000 lira harcarım onlaron ihtiyaçları benim ihtiyaçlarım felan yani bu saydığım paralarda olmayan paralar e bana yardım edecek kimsede yok başıma kötü bişey gelsinde istemiyorum offf offff

Canan sen maddi durumuna bak canım gerisi hikaye.Gerekten çok masraf oluyor çok.Ama bunların çoğu olmazsa olmaz değil.Sende illaki istersen yavaş yavaş yaparsın.Oda yapmazdım ben senin yerinde olsam hiç gerekli değil.İnan çok iyi devlet hastaneleri var.Hiç bir yer cerrahpaşa ,çapa gibi olamaz inan buna.Türkiye hastanesi çok iyi bir hastanedir canancığım.Kendini evinde hissedersin.Çok arkadaşımız var bizim orada çalışan.Ama yoğun bakımı yeterli değil onu bil.Nevra vardır orada çok iyidir doktorluğu ama kaprislidir.Şişkolara takıktır sende o sorunda yok..Ben medicaldeyim.2400den bahsediliyor sgk lı.Ama iyi tarafı şu yoğun bakım ünitesi çok iyi ve hiç para almıyorlar.Anlaşma yaptılar devletle.O bebekler rızkıyla gelecek gereksiz hiç bir şey için bütçeni yorma canınıda sıkma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…