Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım dizmi bükünce azcuk ağrıyor. ama çok önemsemiyom bide gece el bileğim çok zonkladı lşişti azucuk ama şimdi hafif bir ağrı ve hafif bi şişlik var am geçer oda canım benimm..
daha öncede yazdım kuşum görmedin sanırsam. diyomki kasım sonuna şurda ne kaldı sık dişini ikimizi birden doğurtsun serdarcımm :roflol::roflol::roflol:

valla ben bu ayram coştum çikolata konusunda dün geceye kadar da elşimden gizli gizli yedim. ama dün bebişler oynaın diye kociş getirdi tıktı azıma çikolataları:roflol::roflol::roflol:
aslında verilen dietler hem annenin hem bebeğin sağlıklı besleneceği şekilde hazırlanıyor. ve maşallah sende iyi kilo vermişsin gülüm. yani biraz sıkıntılıdır eminişm istediğini yiyememk ama kilo vermen senin için daha sağlıklı olmuş canım.. hafif hissedersin kendinizemuszemus

Çok süzüldüm wavyim çok...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ay çok utanıyom ama 87 oldum :kedi::kedi::kedi::kedi:

ben almadım canım.ama ısı duyarlı biberonlar aldım. çok sıcaksa renk değiştiriyor..

Ne marka kız o biberon,ne güzelmiş?Wavy gece mama hazırlarken sıcak olsun diye alsak mı ki?Bekonun var 19 ile 22 liraya ucuz çok emsallerine göre ama memnun kalınırmı ki?Dırım nasıl yapıyor acaba gece mama işini?

Çok süzüldüm wavyim çok...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ay çok utanıyom ama 87 oldum :kedi::kedi::kedi::kedi:
akannehirakannehir
sen bu hızla 80 olursun gibime geliyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu arada bak ısıtıcı düşünüyorsan ben bir ara bunu almayı düşünmüştüm. sonra evde o bu derken yer kalmıyor baktım vazgeçtim..
BEKO BKK-205 BİBERON ISITICI, #19341229 Gittigidiyor.com
fiyatı çok uygunç yeni bir ürün çıkaracakları için bebeğim serisinbi bitiriyolar bilginize..

ay ben senin mesajı görmeden aynı ürünü tavsiye etmişimzemuszemuszemuszemus

kıs demstockdan aldım tommy teep...

Bide şunu sorayım ben doğum yapacak arkadaşıma hediye alacağım sterilizatör chicco nun oda uygun çok?37 lira ama mikrodalgada kullanmak için?Mikrodalgada kullanılanlar nasıldır bilmiyorum ki?işe yararmı acaba?

gozun aydın sımdı haberım oldu,ınt,baglantım kotu takıp edemıyorum,,cok gecmıs olsun bı yandan,olcak o kadar canım atlatırlar merak etme,,,allah analı babalı buyutsun ınsallah

GARANTİLİ,SIFIR,ÜCRETSİZ KARGO,TAM FATURA,bayii den satış 20 tl canım..

microdalga olayına nedense çok sıcak bakamıyorum canım ya. bende de var mesela ama mecbur kalmadıkça kullanmıyorum.. bebek için ne kadar sağlıklı olur sterilize edelim derken ne bilem ama bebek ürünü bu bahsettiğinde adamlar üretiyorsa bir bildikleri vardır.
kaç biberonluk bu bahsettiğin canım. ben bebğim sterilazötürü kaçırdım hemide 10 tl ye ( 2 biberonluktu. iki tane alsam yeterdi dimi ama . ben ha bugün yarın derken stok tükenivermiş(

Bu 5 biberonlukmuş.Senin dediğinin şimdiki fiyatı 19.9 lira var şu an sitede.Bence ne kadar çok biberon alsa o kadar iyidir wavy 2 çocuk mutlaka biberon ihtiyacıda ona göre olacak ama aklına yatıyorsa al 19 lıra arka arkaya temızlersın.Hem o gıttıgın magazadakılerede desene sen haber verın dıye tanımıslardır artık senı bak ben ordan 8 bıberonluk 19.9 a almıstım.Gecen aramıslar esımı bunlar geldı dıye ama benım ışıme yarayacak sey degıldıler?

aaa hainler beni aramıyolar. ya kaç kez dedim oysaa.. kıs ne gelmiş belki benim işime yarardıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:kedi::kedi:

aaa hainler beni aramıyolar. ya kaç kez dedim oysaa.. kıs ne gelmiş belki benim işime yarardıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:kedi::kedi:

Yaramazdı sanmam bol bol body, nevresım kıyafet tulum ama dışarısı ıçın komple gıydırıyon tulumlar varya kozmonot gıbı oluyorlar onlardan gelmıs?inan işimize yarayacak bi şey olsa arardım seni ama sende almıştın zaten onlardan vurgunu beklıyoruz bakalım ona doğurmadan yetısırız sanırım..kaydirigubbakcemile3Onların başında bi adam var oradan sorumlu o .sen ona de onun özel bir defteri var oraya kaydediyor bu defter otekı kaydettıklerı degıl ama o göz boyamalık ıllakı aranacaklar defterı var ona kaydettır.Oradan yuklu alısverıs yapınca yazıyor zaten sen dekı butun alışverısımı burdan yaptım 2 parca almadım toplu yaptım de...arar o zaman.

he anladım.. hymarry istiyordu o tulumlardan aslında tühh..
ben haftaya pzt gidicem doktora tam 1 ay olmuş olacak. ay şu randevuları 15 güne çekse çok iyi olacak valla. 1 ay çok uzun evham yapıyor insan..

he anladım.. hymarry istiyordu o tulumlardan aslında tühh..
ben haftaya pzt gidicem doktora tam 1 ay olmuş olacak. ay şu randevuları 15 güne çekse çok iyi olacak valla. 1 ay çok uzun evham yapıyor insan..

Demek ki ihtiyaç görmemiş wavy yoksa sık sık çağırırdı.Gerek olmasında ayda 1 git.Ama son aylarda zaten normalde daha sıklaştırıyorlar randevuyu sanırım.Akıllım ben sana demstocka en son ne zaman gittiğini soruyorum?neler vardı diye?

Kaswa canım bak bi arçelik yetkilisi var benim sürekli alışveriş yaptığım orayı aradım şimdi. ellerinde sterilazötör ve ısıtıcı kalmamış ama bu hafta içinde gelecekmiş. bana haber verecekler. ısıtıcı 15 tl. sterilazötör 10 .90 tl istersen sanada haber veririm . internettende satın alabiliyorsun. bu fiyata kargo eklenir bi sanırım..

ay canım bugün kafam pek bi dağüınık bi yandan tekliflerime bakıyom bi yandan burası. bide midem boş ( bugün ne yediysem gitti. o yüzden algılama sıkıntısı yaşıyom((

demstocka sanırım geçen hafta sonu gitmiştik bayramdan öncesi yani. ama bişeycik yoktu...

canım çok uygunmuş ya, tüm arçelilklerde mi acaba? bende alsam kargo yaparlar mı bursaya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…