Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bu arada kızlar bayramda evde pc de sorun vardı giremedim hepinizin geçmiş bayramını kutlarım.

iş yerinden geçmişi okuyacak vaktim olmuyor.herkes iyidir umarım yaramaz bişey yoktur.

wayy geçmiş olsun arkadaşım umarım kötü bişey yoktur.eğer ağrın geçmesse hemen doktora git bende bir kaç sene evvel düşmüştüm 1 hafta sonra ağrı geçmeyince doktora gittim çatlak varmış 1 hafta üstüne basınca kırığa dönmüştü 1 ay alçıda gezdim. inşallah sende ciddi bişey yoktur tabii ama yinede önlemini almak lazım

kızlar merhaba
ya dünden beri biraz soğuk algınlığım var
siz bu durumda neler yaptınız
burnum filan tıkalı

kızlar merhaba
burnum filan tıkalı

bende 10 haftalarda grip olmuştum sinüzitimde tutmuştu doktorum beni öyle görünce antibiyotik ve burun damlası vermişti canım ama burun damlasında okyanus suyunu tercih et bence

bende 10 haftalarda grip olmuştum sinüzitimde tutmuştu doktorum beni öyle görünce antibiyotik ve burun damlası vermişti canım ama burun damlasında okyanus suyunu tercih et bence

ay saol canım benim
cuma kontrolum var bende doktoruma sorayım antibiyotik alamam sanıyordum
okyanus suyu duymustum öye yapayım bende

pensescım;
hep yatıyorum,yemegımı bıle yatarak yıyorum,hıc ac kalmamaya calısıyorum,
muz ve sutu sabah ac karnına ıcıyorum,gece yatarken sade sut ıcıyorum ama muzuda yerım,,,,
cok cesıt yıyorum,ınsallah toparlarız bızde,,,,3 lt su kesın bu arada

sağol canım opuyorumnanaktansanırım haklısın afalladılar biraz:kedi:

canım kızına kavuşmana az kalmış. çok sevindim. eminim savaşçı awkerinde sarılığı atlatır atlatmaz yanına gelecektir. opuyorumnanaktan

canım allaha şükür iyiyim dün çok korktum. dizimde zaten sıkıntı vardı yine qynı di üzerine düştüm. heralde doğumdan sonra dizimle işim var. bileğimde dün gece çok ağrıdı ama şimdi daha iyi. azcuk şişmiş. ama çok sorun değilzemuszemus

ay sorma canım ne oldu nasıl oldu anlamadım. eşime tac alalım şu renk olsun falan diye hararetli hararetli anlatıyodumki bi baktım yerdeyim. o da çok korktu yazık.. ben üzülünce ne yapacağını şaşırdı. eve gelince datlu yeme diyen adam bol bol çikolata yedirdi banakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hee sen doğurma bu perşembe bencede şurda kasım sonuna ne kaldı ki birlikte doğurtur bizi Serdarcim:roflol:

Kevser canımm çok sağol bitanem. şu an sadece ağrı var dizimde şişme yok bitanemopuyorumnanaktan

amin canım çok sağolopuyorumnanaktan

ohh yapın anacım yapın. bi süre hasret kalacaksınız bu güzellik uykularına. başbaşa yemek olaylarınızemuszemus

maşallah güzelim . :nazar:sadece bayramdaki datlular mı sebep olmuş yoksa ek bişeyler yiyonmu canım..

ay canım benim sanada çok geçmiş olsun. geçen annemin bi komşusu bana çok dikkat et demişti. 6. aydan sonra her hamilenin 1 yada iki düşme hikayesi olur diye. valla eskiler biliyor yaakaydirigubbakcemile5

canbım ben tam 4.5 ay hiç bişey yiyip içemedim. resmen bitkisel hayatta gibiydim. eğer su içebiliyorsan yediklerini çıkartmıyorsan sewruma gerek duymaya bilir ama kesin önce test yaptırır ondan sonra karar verir. bişey yiyemesende su tüketmeye çalış. bulantılı zamanlarda normal su içilmiyor soğuk su daha rahat içiliyor.. bide ben o kadar kötü olmama rağmen hiç serum yemedim. çünkü annecim sağolsun ben çıkardım o önüme çorba koydu yani azcukta kalsa bişeyler yetti dimekki.. doktorlarda çıkartsanızda yine yiyin diyolar kalanlar yetiyormuş..

canım benım valla ne bulursam faydalı olan yıyorum hiç ayırt etmıyorum sizde öyle yapın kızlar .tatlıya gelınce benım bebısler hakkı ya yaramıs hakkımlara yerım ben onları yaaaa

pensescım;
hep yatıyorum,yemegımı bıle yatarak yıyorum,hıc ac kalmamaya calısıyorum,
muz ve sutu sabah ac karnına ıcıyorum,gece yatarken sade sut ıcıyorum ama muzuda yerım,,,,
cok cesıt yıyorum,ınsallah toparlarız bızde,,,,3 lt su kesın bu arada

muzu gece yatarken dene bıde canım çok faydası oldugunu düşünüyorum.süt ile muzun.bu arada çok çesıtlı yemende güzel mesela benım haftada 2 kere balıgım var mutlaka tavuk ceviz pilaavda iyi oluyomuş kılosu acısından cevız fındık badem meyvelerden de bu ara seftalı ve üzümü çok tükettım arkadasım.insallah hep böyle giderız canım allah kurtarsın cümlemızı

kızlar ilk aylarda sizede oldumu hiç biş iyiyemiyorum midem bulanıyo doktor 3 hafta sonra gel dedi serum mu verirler bi bilgisi olan var mı canlarım

ah canııım olmazmı.. ığğğyy o günler aklıma geldikçe bile kötü oluyorum.. ben 5 kilo verdim o dönemde... moralini bozmak gibi olmasın ama üzgünm hepimiz gerçirdik o zor günleri, Allah yardımcın olsun.. ama sakın bebişlerim zarar görecek diye düşünme çünkü onla senin bugüne kadar depoladıklarından beslenio merak etme..

ya bişi sorcam çok kötü karnım ağrıyor.hatta sağ kasığım gibi sanki adet olacak gibiyim ne yapmalıyım sizce

idrar yolu ağrım öyle oluyor benim, yat ayağına kalın bişeyler giy ve 3 litre suyu iç, sık sık idrara çıkartıyo ve ertesi güne geçio, bi dene bakalım..

bu arada kızlar bayramda evde pc de sorun vardı giremedim hepinizin geçmiş bayramını kutlarım.

iş yerinden geçmişi okuyacak vaktim olmuyor.herkes iyidir umarım yaramaz bişey yoktur.

canımm seninde geçmiş bayramın kutlu olsunnopuyorumnanaktan

wayy geçmiş olsun arkadaşım umarım kötü bişey yoktur.eğer ağrın geçmesse hemen doktora git bende bir kaç sene evvel düşmüştüm 1 hafta sonra ağrı geçmeyince doktora gittim çatlak varmış 1 hafta üstüne basınca kırığa dönmüştü 1 ay alçıda gezdim. inşallah sende ciddi bişey yoktur tabii ama yinede önlemini almak lazım
canım benim çok sağol şimdilik ağrılarım düne göre daha hafif. ama <artarsa mecbur baktırıcam canım..

kızlar merhaba
burnum filan tıkalı

canım gribi atlatmanın ilk şartı bol su tüketmek.idrarla terle toksinleri mikropları atıyorsun. burun tıkanıklığın içinde bir bardak suya bi tatlı kaşığı tuz koyup karıştır. ve o suyu burnuna çek. bayağı s,inüslerini açıyor canım.. drunla konuşursan söyle belki ilerlemişse antibiyorik verebilir. hamilelikte kullanılan antibiyotiklerde var canım.. bide c vitsmini tabii.. çok geçmiş olsun canım

wavy aşkımmmmmmmmmm geçmiş olsun balım.Ayagının uzerıne basmamaya calış gıdebılırsen bır ortopedıcıye gıtsene ayagını korumak için sana bandaj verir.Yavrular içinde korkma sakın onlar şu an dünyanın en güvenli yerindeler içini ferah tut ama kendine çok dikkat et kuşum yer yapmasın sonra bir kere hassaslaştımı zorlar seni önümüzde çok hareketli günler bekliyor bizi onun dışında iyimisin sen?

selam kızlar bizde doktordan geldık azönce güzel haberler aldım çok mutluyum allahım mutluluğumu daim eder inşallah bebeklerimden biri 1970gr diğeri 2130 gr olmuslar doktor bile sasırdı bende demiştim ki kilolarına bakmadan önce bu bayram tatlıyı bıraz fazla kaçırdım acaba bi sakıncası olmusmudur diye .doktorda kılolarına baktıktan sonra tatlılar yaramıs demekkı dedi.artık her hafta kontrole gidecekmısım .hamd olsun inşallah hep böyle güzel haberler alırız kızlar .

ay maşallahhhhhhhhh..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:Tatlım sende şekerde yoktu değil mi?Nasıl besledin bu tosunları sen,oy oy oy tosunlara.....Maşallah barekallah..

ÇEKıRGELERNasılsın tatlım?Nasıl kasılmaların?Sıkıntın var mı canım?Ben yarın doktora gideceğim inş.Benim son durum nedir?Göreceğim.Hep yatar vaziyetteyim.Yata yata sağlıkla gelecekler inş.Olumlu düşünelim, olumlu olsun.Öperim seni.opuyorumnanaktan

wavy aşkımmmmmmmmmm geçmiş olsun balım.Ayagının uzerıne basmamaya calış gıdebılırsen bır ortopedıcıye gıtsene ayagını korumak için sana bandaj verir.Yavrular içinde korkma sakın onlar şu an dünyanın en güvenli yerindeler içini ferah tut ama kendine çok dikkat et kuşum yer yapmasın sonra bir kere hassaslaştımı zorlar seni önümüzde çok hareketli günler bekliyor bizi onun dışında iyimisin sen?

datluuumm iyiyim allah şükür. ayak bileği değil canım el bileğim incindi sanırsam:umursamaz:bide di<imi siper aldım karnım gelmesin diye. zaten sıkıntılıydı o dizim. iyice <ğrıdı .. ama geçer inşallah bıcırıklarım çikolatayı yiyince coştu yaa benim tüm ağrılarım geçti:kedi:

sen nasılsın datlummm?

selam kızlar nasılsınız herkes iyi görünüyo hymarry gittinmi dr canım baktımı suyuna felan. benimde yarın doktor muaynem var cinsiyetleir belli olacak bebekleirmi görücem sabırsızlanıyorum

ayyyy evettt evetttt gidin tatlımm sen benim kadar eve bağlı kalmazsın gerçi ama çıkın
ben şimdi kapıştım .....bunaltıyor beniii:gitme:
bizim de kışa gelicek,çıkarabilirmiyim bilmiyorum,
şimdiden mont alalım dioruz işte,sonra diyor ki sen kışın ndışarı çıkmayı düşünmüyon ama dimi,
yok ben evde giydirim o montları sanki hıh :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
selam kızlar bizde doktordan geldık azönce güzel haberler aldım çok mutluyum allahım mutluluğumu daim eder inşallah bebeklerimden biri 1970gr diğeri 2130 gr olmuslar doktor bile sasırdı bende demiştim ki kilolarına bakmadan önce bu bayram tatlıyı bıraz fazla kaçırdım acaba bi sakıncası olmusmudur diye .doktorda kılolarına baktıktan sonra tatlılar yaramıs demekkı dedi.artık her hafta kontrole gidecekmısım .hamd olsun inşallah hep böyle güzel haberler alırız kızlar .
hay maşallllaaaahhh:nazar: :nazar:,
kiloları gerçekten çok güzell,hep böyle devam eder de 3.5 şar kilo çocuklar doğurusun annesiiidelikafadulden
ay ayy cok sevındım yaaai,benımkılerde 27 haftada 1080 lerdı,olurlarmı acaba senınkıler kadar
olur olur annesi,olmasalar da haftaları ilerlesin önemli olan o,bunu da unutma..
Selam herkese,
Gelelim Hymarrye son keyifler yapılıyor anladığım kadarıyla eminim ki heyecan son safhadadır. Yarın ne zaman kuşum doğum ayy inanmıyorum ya bende çok heyecanlandım şimdi sen ne haldesin düşünemiyorum. Allahın izniyle hiçbir şey anlamadan alacaksın kızçeleri kucağına ahh bir bilsen ne kadar çok isterdim yanında olmayı.
Canım telimi yazdım,ilgine teşekkü ederim,
kısçeler vallaha hiç üzmediler beni maşallah,önceki hastane vukuatımı saymıyorum çünkü o tamamen benim suçummuş,gezenteliğimin suçu.
Onun dışında heyecan yok,yattık uyuduk,dinlendik,şimdi de rahat kızlarsız yemeğe gidelim,biraz yürüyelim,
böylesi güzel oldu hamdolsunn,
darısı senin ve burdaki tüm kardeşlerimin,arkadaşlarımın başına inşallaahhhopuyorumnanaktan
arada doğuranlar var biv cim,
ben de yarın doğruyorum kısmetse,
arayı açma,burasıyla hamilelik su gibi geçiyor
kızlar merhaba
burnum filan tıkalı
çok geçmiş olsun canım,
doktorunla konuş,soğuk algınlığının türüne göre sana hamilelikte güvenilir bir antibiotik yazabilir..
ya bişi sorcam çok kötü karnım ağrıyor.hatta sağ kasığım gibi sanki adet olacak gibiyim ne yapmalıyım sizce
olur o ağrılar canım,uzan dinlenn...

wavymm kuşum nasılsın canım bugünn,şişlik falan var mı bileklerde,
yat dinlen,en azından hareketlerin yavaş ve ölçülü olsun canım..
Bizim 5te Serdar Beye randevumuz var,gel bi suyuna bakıyım dedi,o nedense,ertesi gün doğurucam,zamanı uzatırmı acaba diye düşünüyorum nasılsa bunun çocukları duruyor diye:dilcikar:

datluuumm iyiyim allah şükür. ayak bileği değil canım el bileğim incindi sanırsam:umursamaz:bide di<imi siper aldım karnım gelmesin diye. zaten sıkıntılıydı o dizim. iyice <ğrıdı .. ama geçer inşallah bıcırıklarım çikolatayı yiyince coştu yaa benim tüm ağrılarım geçti:kedi:

sen nasılsın datlummm?

Elde sürekli kullanılır ama ayaktan daha iyidir vücudunun ağırlığını vermezsin üzerine en azından.Canım annem benim,hemen yavruşlarını düşünmüş.Ay wavyim çikolata deme yarın dönüşte hemen bir pastaneye gireceğim inş.Biliyormusun ben 4 kilo verdim şu diyet yüzünden.İyide oldu.Ama bebeklerin ihtiyacı olacak şekildede beslendim .Göreceğim yarın bakalım nedir durumları?Yatmak sıkıcı onun dışında bol oyun oynayarak,bol film izleyerek geçiriyorum vaktimi?Senin kontrolun ne zamana?

X