Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba arkadaşlar,ben kızlarımı doğurdum :teytey: 26.08.2008 çarşamba çok şükür sağlıklı doğudular.allah herkezein bebeğini kucağına almayı nasip etsin çol güzel bir duygu

ALLAH analı babalı büyütsün.. :1hug:

wavy im geçmiş olsun canım... ben de dün akşam zar-zor ikna ettim kocişi çıktık biraz,ödm patladı bişey olucam da bak ben sana demedim mi? bi daha çıkmak yok diyecek diye ödüm patladı.. dizine soğan dövüp bağla zanım iyi gelir.. biraz kötü kokoyor ama en iyi gelen o canım..

Dırım neden cerraha gideceksiniz? hayırdır inşallah? bu arada dişin nasıl oldu?

cnm benim bebişlerin yumurtalıklarında sorun var

ömerimkinin biri aşağa inmemiş ,alişde su kesesi varrr bu hafta gideceğiz ultrason çekilcekler yerlerde oyna gerileme yoksa ameliyat günü alacağız

dırımım bilgisayar yanımda ama korumaya alınca çıkmışım gibi görünüyor sanırım..

neden karaları bağlıyorsun aşkım anlamadım,ben gaayet iyiym,çok mu kötü bi iş bu yani?

Geçmiş olsun aman ALLAH korusun inşaALLAH hemen sizinde iğleşir.

dırımım bilgisayar yanımda ama korumaya alınca çıkmışım gibi görünüyor sanırım..

neden karaları bağlıyorsun aşkım anlamadım,ben gaayet iyiym,çok mu kötü bi iş bu yani?

ben karalar bağlamadım tatlımm yokluğundan dert yanıyorum yoksa bi sorun yok baya bi süre olamazsın yanımızda özleyeceğiz seni sohbetini ....gerçi ben dayanamazsam hasretine atlar gelirim yanına:lepi:

ben karalar bağlamadım tatlımm yokluğundan dert yanıyorum yoksa bi sorun yok baya bi süre olamazsın yanımızda özleyeceğiz seni sohbetini ....gerçi ben dayanamazsam hasretine atlar gelirim yanına:lepi:

ayyyy öyle deme kuşummm,
ne yapar eder yazmanın yolunu bulurum bennn.......
Şimdi bir güzellik uykusu daha yapalım Mustafa Amcayla zemuszemus
sonra da yemeğe çıkıcaz inşallah,kızlardan önce son rahatımız olsun bari dedik..

cnm benim bebişlerin yumurtalıklarında sorun var

ömerimkinin biri aşağa inmemiş ,alişde su kesesi varrr bu hafta gideceğiz ultrason çekilcekler yerlerde oyna gerileme yoksa ameliyat günü alacağız

hımm tamam canım, görmcemin çocuklarında da olmuştu küçük bi operasyonla halledivermişlerdi, hatta sünneti de aradan çıkarmışlardı,şimdi çok sağlıklılar maşallah.. Allah şifa versin en kısa zamanda inş.

ayyyy evettt evetttt gidin tatlımm sen benim kadar eve bağlı kalmazsın gerçi ama çıkın

ben şimdi kapıştım .....bunaltıyor beniii:gitme:

selam kızlar bizde doktordan geldık azönce güzel haberler aldım çok mutluyum allahım mutluluğumu daim eder inşallah bebeklerimden biri 1970gr diğeri 2130 gr olmuslar doktor bile sasırdı bende demiştim ki kilolarına bakmadan önce bu bayram tatlıyı bıraz fazla kaçırdım acaba bi sakıncası olmusmudur diye .doktorda kılolarına baktıktan sonra tatlılar yaramıs demekkı dedi.artık her hafta kontrole gidecekmısım .hamd olsun inşallah hep böyle güzel haberler alırız kızlar .

ay ayy cok sevındım yaaai,benımkılerde 27 haftada 1080 lerdı,olurlarmı acaba senınkıler kadar

Selam herkese,
Wavy canım çok geçmiş olsun ya bende bayramın ilk günü böyle bir tehlike atlattım ben inmem gereken tek basamak var sanıp ikisini birden inince böyle bir atladım ama ödüm patladı kocişte bu dikkatsizliğimi görünce bayağı bi kafamı ütüledi ama ben bunu hep yapıyorum suç bende merdivenden inerken tel.u karıştırmamak lazım.
Dirim, alişle ömerede şimdiden geçmiş olsun en kısa zamanda atlatacaklar bu durumu.
Gelelim Hymarrye son keyifler yapılıyor anladığım kadarıyla eminim ki heyecan son safhadadır. Yarın ne zaman kuşum doğum ayy inanmıyorum ya bende çok heyecanlandım şimdi sen ne haldesin düşünemiyorum. Allahın izniyle hiçbir şey anlamadan alacaksın kızçeleri kucağına ahh bir bilsen ne kadar çok isterdim yanında olmayı.

canım bilemıyorum insallah olmuşlardır benım 27.haftamda biri 1116gr diğeri 1200grdı senınkılerde olmuştur inşallah .doktor ilk defa çok şaşırarak söyledi canım kılolarını ve bizde çok sasırdık eşimle ben 1 bucugu geçmiştirler diye düşünüyoduk canım

çekirgem senın nasıl durumun evdemısın hep dinlenmek çok işe yarıyo arkadasım bide gecelerı yatmadan önce 1 bardak süt 1 adet de muz yee kılolarına iyi oluyomuş ben öyle yapıyom hep

kızlar ilk aylarda sizede oldumu hiç biş iyiyemiyorum midem bulanıyo doktor 3 hafta sonra gel dedi serum mu verirler bi bilgisi olan var mı canlarım

maşallah bebişlerine annesi:)) ne güzel bakmışsın her daim böyle olsunlar

sağol canım opuyorumnanaktansanırım haklısın afalladılar biraz:kedi:

canım kızına kavuşmana az kalmış. çok sevindim. eminim savaşçı awkerinde sarılığı atlatır atlatmaz yanına gelecektir. opuyorumnanaktan
wavycim geçmiş olsun güzelim... inşallah bişey yoktur..şişerse bir baktır.allah korusun
canım allaha şükür iyiyim dün çok korktum. dizimde zaten sıkıntı vardı yine qynı di üzerine düştüm. heralde doğumdan sonra dizimle işim var. bileğimde dün gece çok ağrıdı ama şimdi daha iyi. azcuk şişmiş. ama çok sorun değilzemuszemus

ay sorma canım ne oldu nasıl oldu anlamadım. eşime tac alalım şu renk olsun falan diye hararetli hararetli anlatıyodumki bi baktım yerdeyim. o da çok korktu yazık.. ben üzülünce ne yapacağını şaşırdı. eve gelince datlu yeme diyen adam bol bol çikolata yedirdi banakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hee sen doğurma bu perşembe bencede şurda kasım sonuna ne kaldı ki birlikte doğurtur bizi Serdarcim:roflol:
Kevser canımm çok sağol bitanem. şu an sadece ağrı var dizimde şişme yok bitanemopuyorumnanaktan
Geçmiş olsun aman ALLAH korusun inşaALLAH hemen sizinde iğleşir.

amin canım çok sağolopuyorumnanaktan
ohh yapın anacım yapın. bi süre hasret kalacaksınız bu güzellik uykularına. başbaşa yemek olaylarınızemuszemus
maşallah güzelim . sadece bayramdaki datlular mı sebep olmuş yoksa ek bişeyler yiyonmu canım..
ay canım benim sanada çok geçmiş olsun. geçen annemin bi komşusu bana çok dikkat et demişti. 6. aydan sonra her hamilenin 1 yada iki düşme hikayesi olur diye. valla eskiler biliyor yaakaydirigubbakcemile5

kızlar ilk aylarda sizede oldumu hiç biş iyiyemiyorum midem bulanıyo doktor 3 hafta sonra gel dedi serum mu verirler bi bilgisi olan var mı canlarım

canbım ben tam 4.5 ay hiç bişey yiyip içemedim. resmen bitkisel hayatta gibiydim. eğer su içebiliyorsan yediklerini çıkartmıyorsan sewruma gerek duymaya bilir ama kesin önce test yaptırır ondan sonra karar verir. bişey yiyemesende su tüketmeye çalış. bulantılı zamanlarda normal su içilmiyor soğuk su daha rahat içiliyor.. bide ben o kadar kötü olmama rağmen hiç serum yemedim. çünkü annecim sağolsun ben çıkardım o önüme çorba koydu yani azcukta kalsa bişeyler yetti dimekki.. doktorlarda çıkartsanızda yine yiyin diyolar kalanlar yetiyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…