Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Arabamla mı aşk yaşayım
Aşk yaşamak nasıl bir şey sizin için? Kel olsun kör olsun cebinde parası olmasın yeterki erkek olsun başımda dursun diyorduysanız neden bunca sene okuyup atanacağım diye uğraştınız ki? Ailenize akrabalarınıza söyleseydiniz köyden bir adama gelin gider erkeğe doyardınız işte

İşi, gücü, özgürlüğü olan genç bir kadının yapabileceği o kadar şey var ki; kurslar, geziler, turlar, alışverişler, konserler, festivaller vs vs yani hele ki daha 25-26 yaşında hayata yeni başlamış sayılırken. Bir laf vardır bilir misiniz, "evlen tabi senin benden mutlu olmaya ne hakın var" sizin arkadaş, dost dediklerinizin size daha bu yaşta hava atmaya çalışma sebebi tam olarak bu işte

Bugün son damla oldu bi daha görüşmem zaten ağlayarak eve geldim saatlerdir ağlıyorum kaderime
Ailenize söyleyen yok mu kimse? Teyzeler bayılır atanmış hemşireye. Zaten amaç da evlilik. Görücü usulü tanıyabilirsiniz. İçiniz ısınırsa evlenirsiniz. Ondan hariç instada öğretmen grupları var tatil kamp vs düzenliyorlar. Onlara katılıp tanışabilirsiniz. Ama kıskançlık düşük frekanstır bunu bırakın kendiniz için hayırlı olanı dileyin.

İyi ki yokmuş belli ki bekar diye kel kör manyak demeyip atliycakmişşin...Acelen ne be kızım gül gibi mesleğin var, ye iç gez keyfine bak
Acele derken 26 yaş ? Her şeyim var hazırım ö
deniyorum instagramı hesabım açık hale getirmekle başlıyım

İşi gücü olmasın razıyım ben bakarım diyorsunuz hem de çiçek bekliyorsunuz.Bir çiçek olmuş kaç para işi olmayan adam size çiçek mi alacak yoksa yeter ki mutlu olayım diye çiçeği de siz alıp eline mi vereceksiniz?

Bende sevilmek istiyorum herkese hemen olan şeyler kolay olan şeyler bana neden olmuyor hep kendimde hata arıyorum
Herkese hemen kolay olmayan şeylerden bir çoğu da sana olmuş. Atanmissin araban varmis. Çoğu kadının işi yok arabası yok. Evli ama mutlu degil. Evlilik mutluluk değildir.

aynı yaştayız. evlenmek zorunda değilsin. hiç değilsin hemde. bak ben evli biri olarak söylüyorum evlenmek istemiyorsan evlenme !!! türk erkekleri yakışıklı değildir bakımsızdır çok yerler afedersin çok sıçar çok osururlar..leş gibi sigara ve sarımsak kokusu da cabası. kadınlar gibi diyet yapayım az yiyeyim huyu yoktur. mazoşist değilsen gördüğün iğrençliklerden ne sevgi ne saygı kalır. tvlerdeki göçmen kökenli yakışıklı adamları arzularsınız ama sizi istemeye tüpgaz göbekli ahmet mehmet gelir.

O yaştan sonrada eş bulunmuyor. Bunu savundugum için demiyorum asla. Bence de keşke kadınlar daha çok kariyerlerine odaklanabilse, çalışabilme, gezse öğrense. Ama malesef oyle olmuyor. 25 yaşındaki bir kadın 25-35 gibi bir aralıkta eş adayı bulabiliyorken (tahmini +-3 denebilir) ama yaş kadın için 35 olunca erkekler 33-39 arası genelde 30 yaş altı kadınları tercih ediyor. Mantıklı değil ama hormonal herhalde bilemiyorum. Haliyle 35 yaş üstü kadınlar için daha kısıtlı bir yaş skalası kaliyor ve kendini geliştiren kadına, kendini yetiştirmiş bir erkek bulmak daha da zor oluyor. Malesef bizim erkeklerimizin kariyer gibi bir amacı da olmadığı için tek tük iyi erkek kalıyor. (Bu tabirden hoşlanmıyorum ama gerçekler böyle malesef) Kadınların evliyken kendilerini yetistirmeleri lazım artık. Çünkü sonrasında evlilik çok daha zor. Ya da evlilik fikrini kafadan silecek. Olursa olur, olmazsa olmaz olacak. Bu kötü bir durum ama olani böyle gozlemliyorum.
Arkadaşa tavsiyem yaşın genç önüne güzel insanlar çıkacaktır. Olmazsa da olmasın sanki evliler çok mu mutlu

evlemeye meraklı , evlenemedim psikolojisinde bir genç daha

yapmayın ne olur durun bir ya gezin ,tozun gençliğin tadını çıkaran.

sonra zaten çocuk doğur, ev temizle ,kayın aileye hizmet et derken evlendiğine pişman kervanına katılacaksın.

Herşey zamanında güzel en güzel yıllarınız.

İstiyorum ben

Çıksın artık hangi cehennemdeyse

Gezip tozmadıgım nerden çıktı artık sevgilimle gezmek istiyorum bende sevilmek ilişkim var demek istiyorum

Yoo şimdi kadınlar daha büyük valla.

Evlenmek marifet mi? Çevrendekileri kıskanarak ilerde pişman olacağın bir hata sakın yapma. Olursa olur olmazsa niye kendini üzüyorsun? Bence sen çevrendeki insanların laf sokmasına dayanamıyorsun. Sürekli laf sokup moralini bozuyorlarsa görüşme. Eğitim durumun ne bilmiyorum ama eğer okuyorsan kariyer yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…