Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Neticede seviliyorlar çiçekler jestler onlara yapılıyor merak eden biri var onları benim gibi ev iş köle değiller

Evet maalesef sıkıntı ama mesafe en güzeli

Bende sevilmek istiyorum bende ilişkim var demek istiyorum neden herkesin eşi varken tüm arkadaş çevremden güzelken ben yalnız kaldım
Nasip bu Allah tarafından yazılmış kader daha vakti var demek her evli çift her sevgili olanlar mutlu değil gösterişleri görmezden gel..

Arkadaşlarınız evde kaldın iması yapıyorsa onlar sizin arkadaşınız değildir uzaklaşın,araya mesafe koyun. İmrenme normal ama hasetlenmek çok kötü bir davranış. Benim de evlenen,nişanlanmış 2,3 arkadaşım oldu hiçbiri evde kaldın iması yapmadı. Normal bir şekilde düğünlerine davet ettiler. Sizin arkadaşlar da sorunlu

Bugün son damla oldu bi daha görüşmem zaten ağlayarak eve geldim saatlerdir ağlıyorum kaderime
Siz çevrenizdeki insanlara bu konu hakkında hassas olduğunuzu belli ettiğiniz sürece onlar sizi rahatsız edecek şekilde hareket edecekler.
Bu konuyla ilgili konu açıldığında kararlı bir şekilde kapatın sizi incitemesinler.
Geri kalan da nasip kısmet zaten.

Büyük bi şehre şehir hastanesine gidceem günleri iple çekiyorum gerçi o zamanda yaşım fazla olacak diye yine sevilmeyecem
O saçma çevreden biran önce uzaklaşman lazım, sana iyi gelmeyen insanlarla görüşme. En son bir memur avcısının tuzağına düşersen çok üzülürsün.
işsiz olmasınada razıyım artık ben bakarım napayım böyle daha mutsuzum üzgünüm

İmrendim evet kaderime ağladım içim acıyor bu kadar sene bi kez sevilmemiş olmak bırakın evlenmeyi bi tane konuştum yok

Elimde değil bende sevilmek evlenmek birinin sevdiği önem verdiği olmak istiyordum sadece

İmrendim evet kaderime ağladım içim acıyor bu kadar sene bi kez sevilmemiş olmak bırakın evlenmeyi bi tane konuştum yok
Eee ben de 25 yaşındayım,ben de evli değilim. Yahu bu devirde insanların çoğu 25-35 yaş arası evleniyor zaten. Nereden baksanız en az 5 yılınız var. Sürekli bulamayacağım derseniz bulamazsınız tabii. Az rahat olun,gevşeyin. Yakınlarda hiç spor salonu yok mu hiç ilgilenmek istediğiniz bir hobi yok mu? Online bile eğitim alabilirsiniz.

Bakıyorum önüme üniversited

tüm çevrem akrabalarım öyle yazık işi var arabası var kocası yok modunda kimseyi bulamadın diye her gün laf azar yiyorum
O halde o çevreden kurtulmak için kendinizi geliştirin. Kurslara gidin, kitaplar okuyun. Böylece onlarla ortak bir yanınız kalmasın. Onlar da sizi kendilerine benzetemesinler. Farkında mısınız sizi aşağı çekmeye çalışıyorlar?!

Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

Ay bana da böyle şeyler diyorlardı kendimi kötü hissediyordum sonra gördüm dünyanın kaç bucak olduğunu şimdi de “amann evlilik dediğin şey böyle, erkekler hep böyle, idare et.. “ vs diyorlar, işin içine girince anlıyorsunuz ki 10 evlilikten 1i çok mutludur, 1i eh mutludur ama kalan 8i baya mutsuzdur. Acele etmeyin, hayatın keyfini çıkarın ya ne güzel bir yaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…