Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Hislerinize saygı duymakla beraber(her insan farklıdır elbet) bir insanın evleniyor,çeyiz hazırlıyor olmasi bu dünyada en son kıskanılacak şey olmalı.

ben sizi hatırladım hesabınız değişmiş sanırım evlenmeyen bi siz kalmıştınız orada herkes evliydi

Seni toplumda var eden bi nikah bi koca mi?

Evlilik o kadar güzel bir ṣey değil.
Eski konullarıma bak bende zırlıyormuṣum keṣke birini bulup evlensem diye. Ṣimdi kaynana belasını çekiyorum ağlayarak

Arkadaş grubumuz 5 kişiydik, 2 miz evlendik 3 ü hala bekar ve şuan 35 yaşındalar, ve biz ikimiz o 3 bekar arkadaşları kıskanıyoruz bekar oldukları için,

Neden bu kadar dramatize ediyorsunuz yaşınızı anlayamadım. Aynı yaştayız sizinle ve ben kendime kızıyordum planladığımdan düşündüğümden erken evlendim diye. 26 Yaş hatta küçük benim gözümde. Bu dönemlerde biriyle tanışır zamanla anlaşırsınız 30 civarında da evlenirsiniz ve bu güzel gençlik günlerinizi ağlayarak geçirdiğinize yanarsınız. Mutlu olmak çevrenizle keyif almak olduğunuz halinizi sevmek varken kendinizi bu kadar yormayın. Sürekli evlenme amacıyla gezerseniz bulamazsınız zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…