Arkadaşlaırmı kıskanıyorum

Yok işte işim var param var bunlara rağmen bile ilişkim yok

Benim çevrem tam tersi evlenmeyene acıyor tek amaç koca erkek bulmam bende bu kadar sene bulamayınca lanetleniyorum herkes acıyor

Enistelerin kankileriyle gorustursunler seni? Bir suru yasitin erkek var demektir bu kizlarin cevrelerinde? Kizlar hala yok mu derse sen de ayarla da olsun birileri de? Firsatlara odaklan.

Var param arabam bi işe yaramıyor
Nasil yaramaz ya olmayanlara kafayi takip olan seylerin kiymetini bilmemezlik etmeyin ismail yk bas gaza sarkisiyla gezin valla arabada cistak cistak.

Ben de 30 yasimda evlendim ev araba kariyer hepsi vardi simdi de cocuk var yani mutsuz sukursuz olmayin eninde sonunda hayirlisiyla bulursunuz birini insallah.

Ben seni bizim camiadan bir kıza benzettim. O da kafaya taktı böyle şeyleri. Önce şakayla karışık dillendirmeye başladı, sonra ciddileşti. Kafada büyütmeye başladı. Sonra watsapp durumlarına yazmaya başladı. En son "koca arıyorum" ilanlarına döndü iş. Müfettiş görevlendirildi kızın bu durumundan ötürü, soruşturma geçirdi kız. Lütfen aklını başına topla, çok gençsin. Sen daha hayatın başındasın, sonuna gelmiş gibi konuşuyorsun. Kendini geliştir, daha iyisi gelsin.

Ben de tam şakasına " " koca arıyorum" ilanı as boynuna, sokak sokak öyle gez" yazacaktım.

Çok kırıcıısnız
Niyetim cidden kırmak değildi. Ortam yumuşasın, gülelim istedim. :)

Niyetim kırmak olsa daha sert şeyler yazardım.

Konuya gelirsek; bence sen o çevreden olabildiğince uzaklaş.

Millet evliliği neden bu kadar yüceltiyor cidden aklım almıyor. Yani sana ne başkası evlenmiyorsa, sen kendi işine baksana? Di mi?

Millet çeyiz düzüyorsa sen de kariyer çeyizi yap kendine. İnan bana en güzeli bu. İnsan 40 yaşında yine evlenir ama 40 yaşında sıfırdan kariyer inşa etmesi çok zor. Ancak kendi işini yaparsa mümkün.

Bende sevilmek isterdim bende çeyiz almak isterdim vaktiyken

Bende sevilmek isterdim bende çeyiz almak isterdim vaktiyken
Ben senden daha büyüğüm . Ama inan kafaya takmıyorum. " Zamanı değil" demek ki diyorum.

Şöyle düşün; 35 yaşında bile evlensen 40 yaşına kadar çok rahat 2 çocuğun olur. Artık ömür süresi de arttı. 80 yaşına kadar yaşasan 40 yıl evli kalacaksın. En az 40 yıl sürecek bir evlilik için aceleye gerek yok bence.

Gayette acıyolsr bulamadın birini bak hepimiz nişanlandık bi allahın kulunu bulamadın mi diyor herkes boşanmış 45 yaşında birini bile önerdiler sen kimseyi bulamayacan diye
Canım bana özelden bi mesaj atar mısın ben atamıyorum bişey dicem bekliyorum..

Son düzenleme:
Acele derken 26 yaş ? Her şeyim var hazırım ?
Benim abim de evlilik istiyor 24 yaşında ticaretle uğraşıyor toptancı maddi durumumuz yerinde çok şükür. Evi arabası var , kötü alışkanlık yok içki sigara yok tanışmak ister misin? İnstagramdan konuşup tanışırsınız anlaşırsanız evlenirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…