Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Doktorun verdiği durup vitamin acısından iyi ama ben boy acısınds genetik faktörun baskın oldugunu dusunuyorum

Kizlar bu şurubun tadi nasil peki bende almayi dusunuyorum ama kizim şurubun tadi guzel degilse asla iciremiyorum çöp olcak eger tadi guzel degilse

Ben iki çocuğuma da balık hapı kullandım 8 yaşından beri. Hem boylarına hem de zekaya çok etki etti. Yazın 3 4 ay kullanmadım.Ama kışın hep verdim.Önceleri küçük boyunu şimdi büyük boy kullanıyorlar.
Oğlum hep yaşıtlarından uzun .14 yaşında 1 81 boyunda.
Derslerinde de çok etkili oldu bence..Ama bir kaç ayda değil düzenli kullanınca fayda ediyor.
Birde yılda bir iki kez devit ampul veriyorum.

Hangi balık yagi

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
boy uzama konusunda canlı örnek gördüm çocukluk arkadaşım erkekti ama tedavi sonrası boyu uzadı hata pilot oldu

Oğlunuzun boyu kaç cm?

Şurubu hiç kullanmadım ama arkadaşım kızı için almıştı doktoru gündüz verirsen İŞTAH açar gece verirsen boy uzatır demişti bende almayı düşünüyorum çünkü kızım 4 yaşında aşırı iştahsız balık yağı mı alsam diye düşünmüyor değilim kararsızım

bende bu konuyla ilgili çok fazla araştırma yaptım ancak halen kararsızım. Bazı yerlerde tadı ve kokusu nedeniyle çocuğum içmiyor diye yorumlar görüp vazgeçmiştim. Başlığı görünce tekrar deneme düşüncesi yerleşti aklıma. Argivit focusun Tadı ve kokusu nasıl hanımlar?

Palamut doldurdum buzluğa bir zamanlar saracoglu dedi diye siyah sırt kısımlarını yedirdim hep, sonra arı sütü tariflerinide yaptım hiç bir işe yaramadı malesef

C Canangul133 şakayada begenmedim atan ne negatif bir kişilik ajajsjs ne bilim Allah akıl vere
Bakın hanımefendi, tanımdan bilmeden kişiliğim hakkında yorum yapmazmanizma bir negatiflik, ve hadsizlik degilmi. Eski yorumlarını bulup, beğenmedim atmakta negatiflik degilmi, burada çocuğu hakkında bir soru sormuş bir anne, bu konuda bir deneyiminiz varsa yazarsınız, yoksa, boyum bilmem kaç yazipta, alay etmezsiniz degilmi insanlarla. Ayrıca çok şükür Allah akıl vermiş bana, en azından sizin gibi değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…