Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

Benim kızımda da çok ciddi iştahsızlık var.
19 aylık.
Yarın doktor kontrolünde danışıcam bende.
Sizin şuan geçti mi iştahsızlık bir de ne kadarlıktı kullandığında?

Oğluma da doktor polivit vermişti. Reçeteli o, bundan ne farkı var ki o acaba . O da multivitamin

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Bu ilacı bize çocuk hemoglobin doktoru önermisti kendi cocuklarimada kullanıyorum dedi fakat ben iştahsiz olduğu için istemiştim ama çocuğumun boyuda güzel uzadı bıraktım geri cünki boy için istememistim

Benim kızımda da çok ciddi iştahsızlık var.
19 aylık.
Yarın doktor kontrolünde danışıcam bende.
Sizin şuan geçti mi iştahsızlık bir de ne kadarlıktı kullandığında?

Ooo benimki 6 yasinda

Kullandiginda 8 aylik falandi.

Ek gidaya falan gecememistik, cok ciddi istahsizlik sorunu vardi.

benim oğlumda boy ve kilo konusunda yaşıtlarına göre geri alt parsentille orta parsentil arasında 6 ayda bir endokrin takibimiz var
alt sınırın altına düşmeyince müdahale edemiyoruz dedi dr
oğluma 2 yıl kadar argivit kullandım hiç bir işe yaramadı
dr argivit kesinlikle kullanma,kışın balık yağı kullan dedi
şuan 1 aydır möllers kullanıyorum
(ben argiviti kendi kafama göre başlamıştım)

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Saraçoğlu bazı balıklar söylemişti onların özellikleösiyah kısımlarını yedirin 20 yaşında birinin bile boyu bir iki cm uzar demişti. Linki bulursam göndereyim size. Şurup hakkında malesef bilgim yok. Şifa olsun inşaallah

Benim şurup hakkında bir bilgim yok çünkü yurt dışında yaşıyorum adını bilmiyorum ama doktorunuz tavsiye etmişse kullanabilirsiniz

Fayda sağlıyor bende oğluma kulandim ama tek srup ile olucak is değil dengeli beslenme güzel uyku düzeni ve sporla destekli olursa guzel boy ata bilir tabiki birde genetik :) genetigimizi tabi zorlamak lazım :) dr tavsiyesi bir de kullanın insalah fayda sağlar:) özel değilse çocuğunuz kaç yaşında boyu kilosu nedir ?

tabiki genetik diye bişey var ama benim oğlumunda boy uzaması yavaştı kesinlikle faydası olduğuna inanıyorum 2 şişe sabah akşam verdim 1 şişe bitince 1 ay ara verdim sonra başladım 2nciye

Geçen hafta eczacı bayan bahsetmişti demek doğruymuş :) daha önce ellerinde kalan vitaminleri tavsiye ettikleri için açıkcası pek güvenememişim teşekkür ederim

Şurup hakkında bir deneyimim yok ancak bol süt içirerek ve kızınızın yaşını bilmemene istinaden söylüyorum voleybol, basketbol gibi sporlara yönelterek de bu durumu destekleyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…