Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Benim oğlum 2 sene kullandı kesinlikle tavsiye ederim

Kalsiyum içerdiği icin kemik gelişiminde önemli bir unsur. Makalelerde yer almakta.
Kalsiyum içeren daha iyi kaynaklar bulunuyor.
Yeşil yapraklı sebzeler,kabuklu susam, soya ürünleri, portakal, kuru incir, lahana, badem, fındık, yeşil zeytin, ceviz ve balık son derece zengin kalsiyum kaynaklarıdır.

Darısı başımıza öyle yapcam zaten ama bi de kullananlardan duymak istedim. Ne kadar süre devam ettiniz?
Ben de duydum kullananlar var ama öyle bir şişede hemen etki beklemeyin eczacı uzun dönem kullanmak lazım dedi.ben aldım 1 şişede bıraktım maalesef.devam önemli

kaç yaşında kızınız? trambolin boy uzatma konusunda etkili.
diğer arkadaşlar da yazdı aslında. biz vitaminlerle destek sağlamaya calısıyoruz ama beslenme, uyku düzeni ve spor boy uzamasında daha etkili. her gün çocuklar mutlaka açık havaya çıkmalı, dediginiz gibi zıplama hareketleri mutlaka yapılmalı.

kaç yaşında kızınız? trambolin boy uzatma konusunda etkili.
Şöyle ki bunu duymuştum ve hemen evime aldım oğlum çıkıp zıplıyor hep üzerinde ama doktorun dediği trambolin gibi bir spor aletinin üzerinde değil de kendisi zıpladığı bir spor daha etkili olur dedi
İp basketbol gibi

Evet uyuduğu yerde ışık olmayacak diye siyah bir fon perde aldım evim çok ışıklı oluyordu yatarken
Onu kapatıyorum yatmadan önce
Kapkaranlık oluyor
Spor beslenme ve en önemlisi genetik
Argivit surup düzenli ve gece yatmadan önce içirilmeli
3 ay kullanıp ara verilmesi isteniyor

tabiki genetik diye bişey var ama benim oğlumunda boy uzaması yavaştı kesinlikle faydası olduğuna inanıyorum 2 şişe sabah akşam verdim 1 şişe bitince 1 ay ara verdim sonra başladım 2nciye
Peki hangisini kullandiniz dinginlestirici ozellugi var cocukta etki yapar mi ki

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Benim de kızımın boyu çok zor uzuyor yaşıtlarından çok kısa .argivit focus şurubu 9 ay içirdim.hiç mi hiç faydası olmadı uzamadı.çevremde çoğu kişi kullanıyor ve faydasını gördüler.ben de kızımı endokrine götürdüm büyüme hormonları çok az çalışıyormuş.1-2 ay takip edip tedaviye başlayacağım dedi şuan takip ediyor doktorumuz.buarada ben möllerse başladım eczacımızın tavsiyesiyle biraz boyu uzadı ama yine de yaşıtlarından çok kısa

daha önce hiç kullanmadım ilk iş benimde bu ürünü alıp kullanıp deneyimlerimi sizinle paylaşmak olacaktır

Annem kardeşim için kullanmıştı çok işe yaradı umarım. Sizde de yarar

Benim oğlumda gelişimi çok geriden geliyor marta. 4.5 yaşında ama hiç göstermiyor dışardn gören 3 yaşında sanıyor bende çok duydum kullanan herkes faydasını gördüm diyo ama benim oğlum öyle vitaminler içmiyor bir çok ürün aldım ama içmiyor endokrine gidiyoruz ama hiç birşey yapmıyorlar 3 ay sonra tekrar gelin gelip deyip gönderiyorlar

Kesinlikle bunun iştah açıcısini 3 aydan 3 aya kullanıyoruz çok faydalı ve etkili 1.5 yaşındayken 80 cm di oğlum 2 yaşına kadar focus olanını kullandık 87 cm oldu boyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…