Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

Benimki de 3 ay önce 3 yaşına girdi hala 92 cm. 12.500 kilo. Persentili %10 a düstü.
Benim kizimda 28 aylik 93 cm boyu , kilosuda 12.500 ve bende burda gorerek şurubu aldim cunku kizim cok işahsiz zorla 3 kasık pilav yedirirm surekli süt istiyor ve kabizlik başladı bagirsakta calisacak yemek yok cunku bugun 2. Gündü bir tık harektlenme var bakalim gunduzleri veriyorum bu arada.
Her şurubu icmez ve bu şurubu sevdi tadi portakallı rengide turuncu anne portakal ver diyo hatta

Tekrar ediyorum Allah akıl vere, alay ettiğimi düşünmeniz hadsiz oldugmu düşünmeniz tanımadan bilmeden beğenmedim atıp böyle yorum yapmanızada gülüyorum alay falan etmedim ama evet boyum kısa ve acaba yetişkinede yararmi diye şaka ayarında soru sordum bu rası herkse acık platform cocugun için soru sordun diye konu hakkında bilgisi olmayan yazmasın demek ayrı konu zaten Hahdsjd eski konulara beğenmedim atma sebebim sizin tavrınız.ayrıca tanımadıgıjız birine hadsiz demekte bravo nasıl bir karakterseniz artık simdi yine ne negatif ve sorunlu oldugunyzu anlamız oldum.neyse byy

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
yarar,daha önce bir yakınım da kullanmıştı baya faydasını gördü

Evet araştırıp baktım içeriğini gerçekten çok beğendim vücudun bi çok ihtiyacını karşılayacak tarzda
Doğrudur. Ben kızıma kullanmıştım daha evvel anaokulu döneminde sık hastalandığı iştahsız olduğu için doktor tavsiyesi ile memnun kalmıştım ,oğlum enterogermina dışında birşey içmekten hoşlanmıyor ona kullanamadım tek olarak,bir dönem mamasına ekleyip vermiştim kış döneminde,ona da iyi geldi tabi biz covid olduğumuzda o bir sorun yasamadı.
Güzel bir şurup ama tabi ki sürekli kullanılmamalı. Ben sadece kışın kullanıyordum balık yağı ile dönüşümlü olarak,yazın kullanmadım hiç.

Arkadaşlar 10 aylık bebeğe verilebilir mi iştah için?

Ben 165im babası da hemen hemen 180 yani kısa insanlar değiliz. Özellikle son 1 senedir böyle oldu beslenmesi de çok iyi ve iştahlı diyemem açıkcası :/ 3 ayda 2 cm çok iyi bence

Aile olarak kısa insanlar olmadığımız için genetik olduğunu düşünmedi doktorumuz. Herkes şuruptan olumlu sonuç almış bilseydim daha önce götürürdüm doktora diyorum

Doktorumuz bize sabah kullanırsan iştahını açar, gece verirsen boyunu uzatır demişti.. Biz sabah kullanıyoruz 1 ay oldu pek de bir etkisini göremedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…