Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

ayda 1 cm mi? yanlış bilgi maalesef. 12 ayda 12 cm mi uzaması lazım bir çocuğun. 1 yılda 5, maksimum 7 cm uzamalı bir çocuk. 4 yaş bir çocuk için 92 cm ile 110 cm arasında olması gerekli. Doktorunuz alt sınırın altında olmadığını onayladığı sürece hiç bir sorun yoktur.

Kızım 2.5 yaşında 94 cm di.ayda 1 cm uzuyordu

Bizim doktorumuz d vitamini ile birlikte sabah tok karnına önerdi argivit.
Öncelikli olarak ağustos ayından beri kullandığımız focus du aslında
Fakat çok hareketli olduğu için yeni seri smart a geçtik
Ağustos dan bu yana 7 cm attı belki şurup desteği belki kendi gelişimi bilemiyorum
Hala yaşıtlarının alt sınırında aşırı hareketli bir oğlumuz var
İştah açtığı da doğrudur
Tadını çok seviyor öyle ki bi daha falan diyor yani o derece
Burada okuduğum da gece verilmesi faydalı diyen doktorlar olmuş
Ben bunu da sordum
D vitamini ile birlikte desteklemek adına gündüz vermek geceden daha faydalı dediği için balık yağı argivit ve d vit birlikte gidiyoruz bizde

Bende bugün aldım, okulda sık hasta oluyor, bağışıklığı desteklesin istedim, zaten iştahsızlık zorla yiyor. Eczacı enerji verir uyumakta zorlanır gündüz verin dedi. Focus dikkati toparlamaya daha etkiliymiş. Dikkat dağınıklığı yok ama focus almış bulundum. Takip edeceğim ona göre gelecek ay değiştirirm belki.

ben ıkı yıldır kullanıyorım cok mennunum argıvıt .argıvıt focus ve argıvıt smart kılo aldırıyo boydada azda olsa etkısı oluyo ama guclu oluyo bunyelerı masallah

ben ıkı yıldır kullanıyorım cok mennunum argıvıt .argıvıt focus ve argıvıt smart kılo aldırıyo boydada azda olsa etkısı oluyo ama guclu oluyo bunyelerı masallah
Buna katılıyorum focustan sonra 1 ayda 1 kg almıştı ama onuda hastalık geçirince geri verdi maalesef
Umuyorum yeniden toparlarız .

Merhaba hanımlar, benim 17 yaşında 51kg 165 boyunda bir kızım var. Bu şurubu o da kullansa faydası olur mu? Yaşı uygun olmayabilir belki başka öneriniz var mı? Bi 5cm daha uzasam diyor. Arkadaşları hep uzun ondan sanırım ondan takıldı.

15 aylık bebeğime boy için akşamları argivit vermeye başladığımdan beri çocuk uyumaz oldu, gece 2-3 lere kadar şımarıp kuduruyor, pek huyu değildir bu kadar geç uyumak. Gece uykusu da çok iyi değil 1 haftadır. Bunun argivit le ilgisi olabilir mi yoksa atak falan mı tesadüf mü bu durum? Tecrübe eden varmı bu şekilde

Ben alırken eczacı gündüz verin gece yatmadan uykusunu kaçırır çok enerji veriyor demişti. Ben hep gündüz kullanıyorum

Bende aldım burda görüp. Ama her iki oğluma da ishal yaptı. Kutuyu bitirmeden bıraktım

Yaa bana diyen olmadı ama boy için hep gece yatmadan verin yazıyordu her yerde. Kimse bu etkiden bahsetmemiş. Gündüz vericem ben de teşekkür ederim
Merhaba gündüz verdiğiniz zaman boyuna faydası oldu mu ben de gündüz veriyorum gece verildiğini şimdi öğrendim ama uykusu kaçar diye de korkuyorum

Merhaba gündüz verdiğiniz zaman boyuna faydası oldu mu ben de gündüz veriyorum gece verildiğini şimdi öğrendim ama uykusu kaçar diye de korkuyorum
Merhaba iştahını güzel açtı ama direkt boya ne kadar etki etti bilmiyorum. 3 ay düzenli kullanıp 1 ay ara vermek gerekiyormuş ben 1 ay kullandım sadece

Biz 1. Ay sonunda 1 kg / +7 cm fark gördük argivit focus ile . Fakat gerçekten gündüz kullanın arkadaşlar enerjiyi çok arttırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…