Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

MERHABA , ARGİVİT FOCUS MU GROVİT KİDS Mİ HAYRİX MI TECRUBELI ANNELER CVP VERIRSE COK SEVINIRIM BOY UZAMASI ICIN , İŞTAHI FENA DEGILL

Evet ilkokula giden kızım var dikkat eksikliği problemi yaşadık argivit focus iyi geldi
Baya bi dikkatini topladi mi biseyleri daha kolay ogrenmesini mi sagladi 2 yaş bebegim icin verdiler de yarim olcek veriyoruz merak ediyorum acaba etkileri nasil diye

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Ya bisey soylicem konudan alakasiz ama kuzenim de aynen boyle cok zor uzuyordu çölyak çikti. Allah korusun oyle bisey mi acaba? Daha yeni olan olay aklima o geldi hemen

Yeni başladık şimdilik bişey demek zor daha kullanmamız lazım. içeriği çok güzel ama yok yok multivitamin mineraller var, özellikle l-arjinin den dolayı iyi geleceğini düşünüyorum
Merhaba argivit şurup sizde etkili oldu mu. Bizde alacağız. Kızımın boyu kısa.

Merhaba argivit şurup kullandınız mı. Sizde etkili oldu mu

Bilmiyorum boyla ilgili bir problemimiz yoktu ama yaşıtlarına göre boyu uzun belki etkisi olmuştur.
İştah eksikliği vardı. Onun için bir faydasını da görmedim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…