ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

21.5 saatlik açlıktan sonraki ilk öğünüm...

Eklentiler

• IMG20220826082533.jpg
    IMG20220826082533.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın kızlar.🥰
Misafirlikte düzeni korumak mümkün olmuyor. Önümüze ne gelirse onu yemek durumundayız. Şunu bir kez daha gördüm ki, if+low carb beslenme benim için en uygun beslenme modeli. Şu an için az da yiyor olsam, atıştırmalar ve kötü karbonhidratlar midemde şişlik, gaz, kabızlık ve uyuşukluk yaptı. 🤷

Günaydın kızlar.🥰
Misafirlikte düzeni korumak mümkün olmuyor. Önümüze ne gelirse onu yemek durumundayız. Şunu bir kez daha gördüm ki, if+low carb beslenme benim için en uygun beslenme modeli. Şu an için az da yiyor olsam, atıştırmalar ve kötü karbonhidratlar midemde şişlik, gaz, kabızlık ve uyuşukluk yaptı. 🤷
Günaydın, ne soracaktim sana.et yemiyor.musun bu diyet yonteminde? Ya da ben mi denk gelmedim. Gerci benim yontemimde et var da yiyemedim daha 😂😂

Telafi süreci başlasın. 😉
Yarın ve nasipse cuma günü tek öğün yapacağım. Diğer günler de İkinci öğünlerimi salata veya cacık veya yoğurtla geçiştirmeyi düşünüyorum. Bol bol da su ve yeşil çay. Elbette ki sporlara devam. 💪

Telafi süreci başlasın. 😉a
Yarın ve nasipse cuma günü tek öğün yapacağım. Diğer günler de İkinci öğünlerimi salata veya cacık veya yoğurtla geçiştirmeyi düşünüyorum. Bol bol da su ve yeşil çay. Elbette ki sporlara devam. 💪
🤩 Canının deli gibi hamur isi veya tatli istedigi oldu mu hic,kilolari verdikten sonra? (Ekmekten bahsetme,sevmiyorum zaten,sorunum yok 😀)

🤩 Canının deli gibi hamur isi veya tatli istedigi oldu mu hic,kilolari verdikten sonra? (Ekmekten bahsetme,sevmiyorum zaten,sorunum yok 😀)
Karbonhidrat yemeyi bırakınca, zamanla o istek bitiyor. Aynı şekil de şeker de... Zaten şeker=karbonhidrat=bağımlılık. Bağımlılıktan kurtulmanın tek yolu da ondan tamamen vazgeçmek...😉

Telafinin ilk günü.
Günün de ilk ve tek öğünü...😍
(Yumurtaların ikisini yedim.)
Kahve yanında da 10 Gr %85 kakaolu bitter çikolata...

Eklentiler

• IMG20220830103133.jpg
    IMG20220830103133.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 58
Sıcağa rağmen 30 dk eliptik bisiklet kullandım. 💪

Bol bol su, iki kupa yeşil çay ve bir kallavi fincan sade Türk kahvesi içtim.

18 Eylül 'de sağlıklı beslenme ve spor yolunda iki yılım dolacak.
2 yılda epey yol aldığımı düşünüyorum.
Kilo vermeye odaklanmamakla en doğru işi yaptigimi düşünüyorum. Bu sayede hiç sıkılmadım, bıkmadım. O gün temiz beslenip, sporumu da yaptıysam kalan hiç bir şeyi dert etmedim. Çok şükür emeklerimin karşılığını da aldım. Hedefim sadece kilo vermek olmadığı için, bugün ideal kilodayım deyip kendimi salmiyorum ve kilomu aynen koruyorum.

Ömür boyu if+low carb beslenmeye devam...😉🧿
Resmen hayatım kolaylaştı, herkese de tavsiye ederim...🌸

Uzun süreli açlıktan sonraki öğünüm.
Bir orta boy da şeftali yedim...
Bu haftayı telafi haftası yaptım.
Tek öğün yapmadığım günlerde ikinci öğünlerimi; cacık, salata, yoğurt vs gecistirecegim...

Eklentiler

• IMG20220831093915.jpg
    IMG20220831093915.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 48
X