Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Merhaba
Ben de yeni kayıt oldum. Listeye ekler misiniz?@papatyamaviss Sat 3 Kasim bat 1 Aralık.
Ve sormak istiyorum sağ ust karında arada saplanan ağri var ve karında gaz ve arada üşüme yasiyorum. Ust karın belirti arasinda oluyor mu? Alt karnimda da hafif agrilar var ama saplanan ağri sag ust karında.

Selam daha önce de aynı grupta yer almıştık aşılama sürecini anlatabilir misin? Ben de ilaç kullanıyorum şuan, muhtemelen haftaya pazartesi veya salı aşılamam olacak
Canim merhaba cok basit bi islem esin sperm verecek 1 bucuk saat gibi surede laboratuvarda o yikancak size sperm numunesi verilecek. Sonrasi vajinal muayne pozisyonunda katater yardimiyla rahim icine koyulacak yani sen bisey anlamiycaksin vajinal muayne gibi. Sonrasinda yarim saat yatacaksin orada kalkmadan. İlk günler yorucu isler yapma.

Öncesinde eşinize sprem testi yapıldı mı ?

Öncesinde eşinize sprem testi yapıldı mı

İnşallah büyümüştür yaa haber ver mutlaka kiste de takılma hiç sorun çıkaracak bir yerde değilse
Bu ayın çalışmalarını da bitirdik kuzu kuzu bat beklemece modu ayın beşi benim de daha çok var yani zaman geçsin de göreyim modundayım yine olmadı gibi geliyor hoş da

Sadece klomen verdi. Yumurta takibi felan da yapmayacak.
Belki bunla olmazsa diğer aylar yapar.
Klomenle cok hamile kalan duydum. Bende kullandim gebe kalamamistim ama 3 yumurtam gelismisti. Letu daha güçlü diye letu kullandim 4 ay ama cok yan etki yapti bu ayki asilama icinde klomen+ gonalf 75 kullancam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…