Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim o bahsettiğiniz yumurtlama akıntım ilk defa 5 gün sürdü bu ay 😲😆 ama adamda iş yok işte ne edek 😂
Ya benimde beyaz akıntım vardı baya yoğun ama dün şeffaf uzayan akıntı olunca daha farklı yani onun yumurtlama olduğunu düşündüm zaten bir yıllık evliyim hemen hemen hergun ilişki oluyor degerldnirdik yani 🙈

Kız buradayım nereye gitcem 😂😂😂 bat 13 Aralık daha çoooook var... 2,5 cm nur topu gibi kistim olmuş ona biraz canımız sıkıldı 😐 Dün kontrole gittiğimde 12 mm yumurta göründü, yarın gene kontrol var. Umarım çoğalıp büyümüştür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sen ne durumdasın? Her şey yolunda mı?

kızlar ben şimdi ayın 18 inde yumurtladıysam hala kasıklarım ve belim neden ağrıyo olabilir.enfeksiyon yok olsa anlardım tecrübeliyim o konuda malesef :) kasıklarım hafif hafif sızlıyo gibi dün sol kasığım ağrıyodu bugün ortası sızlıyo.tuvalete falan gittiğimde hani adet olduğunda bi sancı girer ya için sökülcek gibi öyle hissediyorum.otururken de belim batıyo.bi de yumurtlamayı yakaladığıma göre ovülasyon testini bırakayım mı? inşallah hamilelik şansım vardır
Benimde öyleydi yumurtlamadan beri hep sol kasığım ağrıdı hala bile ağrıyor bunlar bence döllenme belirtileri bir yandan tabi umut vermiş olmak istemem bende böyleydi etkisi insallah sizde de öyledir tüm kalbimle diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benimde öyleydi yumurtlamadan beri hep sol kasığım ağrıdı hala bile ağrıyor bunlar bence döllenme belirtileri bir yandan tabi umut vermiş olmak istemem bende böyleydi etkisi insallah sizde de öyledir tüm kalbimle diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canım benim inşallah öyledir. Çok teşekkür ederim ❤️

10 gün kala yumurtlama olur mu ki kızlar ya 😇 yani eğer regl düzenli ise 10 gün kalana kadar çoktan yumurtlama olması gerekmiyor mu 🙈 bu konuları basmıyor kafam hala 🤣
Aslında takvimim uygulamasına göre yumurtlamam daha önceden gerçekleşmişti ama dün ki akıntı ile yunurtlamamin yeni gerceklestigini anladım

Bende tık yok gençler adetten sonra daha koyuydu yok suan bence 😂 yadongumde bır sıkıntı var ya yumoşlarda not:Lh testi 😂

Eklentiler

• 2027F4FE-7771-42DF-8BF9-A9BAC9FC77E7.jpeg
    2027F4FE-7771-42DF-8BF9-A9BAC9FC77E7.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 47
Bende tık yok gençler adetten sonra daha koyuydu yok suan bence 😂 yadongumde bır sıkıntı var ya yumoşlarda not:Lh testi 😂
Bi şey dicem benim gebeliğim kesinleşti ama benim lh testi de silik çıktı 🤣 tezi çürüttük bence silikte olsa gebelik olabiliyor

İnşallah canim senle bayağıdır takipteyiz kaçıncı ayin senin
Haziran ayından beri korunmuyoruz canim.
Bu ay itibarıyla ciddi tedaviye başlıyoruz artık.
Eşime de randevu almıştık ama randevu tarihi şehir dışına çıkmasına denk geldi, gelince gider artık.
Bende olana kadar her ay doktora gideceğim, klomen ile başladık bakalım.

Haziran ayından beri korunmuyoruz canim.
Bu ay itibarıyla ciddi tedaviye başlıyoruz artık.
Eşime de randevu almıştık ama randevu tarihi şehir dışına çıkmasına denk geldi, gelince gider artık.
Bende olana kadar her ay doktora gideceğim, klomen ile başladık bakalım.
Szin sadece klomenmi catlatma ignesi yada başka birsey verdimi

X