Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Papatyamaviss Ayşem napıyon :) çok sıkıldım bugun. Ağrı çekmek de cabası belim de agrıyor. Beni bu grupta istemediğini biliyorum ama gelecem galiba belki yarın belki yarından da yakın Bu aksam da geçmiş olsun ziyaretine gidicez yine akşam çabuk geçer yoksa geçmiyor akşamlar diziler desen hiçbirinin tadı yok Masterchef mal gibi bu sene hiç begenmedim , nerdeee o eski programlar çok sıkıldım daldan dala atlıyorum baksana

Benim o bahsettiğiniz yumurtlama akıntım ilk defa 5 gün sürdü bu ay ama adamda iş yok işte ne edek

Hiç mi kalkmiyorsun kız kalktığında ölç hergun aynı saat ve kesintisiz 3 sat uyku istiyor. Saat önemli ama her gün aynı saatte yap. İstersen onda uyan onda yap
Valla berbat uyku düzenim ve ben bana zor geliyor kalksamda unuturum uykumu alamadığım için ama dün yataktaydim gece 5 gibi olctum 36.3 11 gibi kalktım olctum yine aynıydı demekki fark yok diye düşündüm

Kızlar yumurtlama kanaması yaşayan birinin gebe kalması zor mu ? Ya ben dünde bugünde leke gibi kanama oldu. Doktor vs görünmem gerekir mi? Araştırıyorum bazı kadınlarda olabiliyomuş ama gebelikleri zor mu oluyor nasıl oluyor bi topik bulamadım

10 gün kala yumurtlama olur mu ki kızlar ya yani eğer regl düzenli ise 10 gün kalana kadar çoktan yumurtlama olması gerekmiyor mu bu konuları basmıyor kafam hala
Bebişim yumurtlama her an her dk olabilir :) adet günlerinde yumurtlayan insanlar var der noktayı koyarım :) her ay yumurtlama günün bile değişebiliyor ki. 3 ay once 19. gün ,2 ay önce 17 gün, bu ay 12 gün yumurtladım mesela
Ben hiç sanmıyorum onunla bunun hiç alakası yok cnm ya

Canım doğrusunu söylemek gerekirse belli olmaz daha çok erken belirti için. Belirtiler en erken bat a 1 hafta kalan başlayabilir o da çoook hassas bir vucudunuz var da farkederseniz yani.Bazen yumurtlamadan sonra bir süre dediğin gibi şeyler hissedilebiliyor. İçerde noldugunu bilmiyoruz :)

Valla bu ay yumurtladığımı da anlamadım çok az akıntım oldu. Gerçekten kara kutu en iyisi gününü beklemek. Çok teşekkür ederim cevabınız için

İnşaallah canım ya gerçekten beklemek çok zor

kız bende yeter vallahııı sabahtan berı kopek gıbı calısıyorum sabah avokadoyla acıp ogleden sonra kurabıyelere dalıyorum tv desen izlediğim yok netfikkkssçiyim ben onuda yemek yaprken bebe uyuturken falan anca esım ıs bulamadı canım sıkkın ama sankı hıc sıkıntı degılmıs gıbı uc gundur dısardan yıyoruz ne olcak halımız bılmem D:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…