Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ahhh ah bi bilsek... Benim de yumurtlamadan sonra başlıyor ağrılarım...Adet sökülene kdr oluyor.
kızlar ben şimdi ayın 18 inde yumurtladıysam hala kasıklarım ve belim neden ağrıyo olabilir.enfeksiyon yok olsa anlardım tecrübeliyim o konuda malesef :) tuvalete falan gittiğimde hani adet olduğunda bi sancı girer ya için sökülcek gibi öyle hissediyorum.otururken de belim batıyo.bi de yumurtlamayı yakaladığıma göre ovülasyon testini bırakayım mı? inşallah hamilelik şansım vardır

Ateşin düştüğünde yumurta çatlamış oluyor yumurta da artık en fazla 24 saat yaşıyor yani bugün de şansınız var diye düşünüyorum. Çünkü yumurtlama olayı gittikten sonra yumurtlama sürecinden sonra ateş yükseliyor ve adete kadar yüksek kalıyor. Benim geçen ay ateşin düştüğü gün inanılmaz kasık ağrım oldu gündüz. Ve bol akıntım vardı. Yumurtlamayı çok hissettim. Akşamına da ilişki oldu. Ateş tablomu bırakıyorum buraya. 18. Gündü yumurtamın olduğunda yani. O gün ilişki oldu. Öncesinde de 16 ve 14. Günlerde olmuştu ilişki. Yumurtlamayı yakaladım gebelik testinde de pozitifi gördüm ama maalesef kimyasal oldu düşük oldu tutunamadı.
Canim gittin mi bugün doktora ?
Ben gittim. Hormon testi istemedi, 3 ay önce yapılmış, 3 ayda değerlerde bir değişiklik olmaz dedi.
Klomen verdi. Bu ayda öyle deneyeceğim.

bende bu aya hıc ıhtımal vermıyorum bakmıyorum bıle adet ne zmanmıs nolmus ne bıtmıs :KK70:
Bende pek olucağını sanmıyorum bir kimyasal bir düşük oldu araya üç ay girdi şimdi yeniden başladım ama sanki umudum kırılmış gibi. Hevesle yaklaşamıyorum nedense korkularım dan ötürü galiba 🙈

Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım 😊
Ya aynı akıntı bende dün oldu şeffaf uzayan akıntı ve değerlendirdik bugünde kaşık ve bacak ağrısı var ara ara yumurtlama ile ilgili mı acaba bı yandan da test yapasim var ama daha on gün var

Kızlar bişey anlatcam şimdi ben 35 yaşımdayım ikinci çocuğu hep ev alalım borç ödeyelim falan derken erteledik ilk çocuk şak diye olunca diğeri de olur düşüncesindeydim taa ki 12 sene sonra yeniden denemelere başlayana kadar hiç bilmediğim şeyleri yeni yeni öğrendim kimyasal nedir boş gebelik nedir kalp durması genetik problem gibi gibi neyse sonra kendime kızmaya başladım neden bu kadar geç kaldım diye çok suçlamaya başladım🥺 ama şimdi forumları gezerken görüyorum yaşı 35 40 arası bir çok anne adayımız şuan hamile vee bunları görmek inanılmaz motive etti beni. İnşallah çok geç kalmayız vee Rabbim bekleyen her anne adayına sağlıklı hayırlı evladını bian önce kavuşturur inşallah.. içimden geçenleri dökmek istedim kızlar 🙏

Canım takılma yaşa. Bak ben de 35 im. 3. yü istiyorum :) olur inşallah önce biraz deneyelim ki, kıymeti olsun di mi :)
Kızlar bişey anlatcam şimdi ben 35 yaşımdayım ikinci çocuğu hep ev alalım borç ödeyelim falan derken erteledik ilk çocuk şak diye olunca diğeri de olur düşüncesindeydim taa ki 12 sene sonra yeniden denemelere başlayana kadar hiç bilmediğim şeyleri yeni yeni öğrendim kimyasal nedir boş gebelik nedir kalp durması genetik problem gibi gibi neyse sonra kendime kızmaya başladım neden bu kadar geç kaldım diye çok suçlamaya başladım🥺 ama şimdi forumları gezerken görüyorum yaşı 35 40 arası bir çok anne adayımız şuan hamile vee bunları görmek inanılmaz motive etti beni. İnşallah çok geç kalmayız vee Rabbim bekleyen her anne adayına sağlıklı hayırlı evladını bian önce kavuşturur inşallah.. içimden geçenleri dökmek istedim kızlar 🙏

Kuzum boşa harcama testini. 10 gün çok. Yumurtlamadır o :KK66:
Ya aynı akıntı bende dün oldu şeffaf uzayan akıntı ve değerlendirdik bugünde kaşık ve bacak ağrısı var ara ara yumurtlama ile ilgili mı acaba bı yandan da test yapasim var ama daha on gün var

günaydın kızçelerim :) sabah uyanır uyanmaz ilk iş buraya bakmak geliyo aklıma.bi tek bu kadar deli ben olamam dimi :):KK200:
hele ben sabah kalktım gozumu pozitifbiri pozitifbiri nden haber varmı dıye actım girdim :KK70: ilk iş ateşi girmek ikinci iş buraya girmek bu kadar deli olmak birde sey dıyordum ıkıncı bebekte bıdaha kk falan ugrasmayacagım oğlumdan kalan grubum bana yeter :KK70:

Akıntı dün olduysa muhtemelen bugün de devam eder. Benim 3 gün falan sürüyor. Ama pozitifbiri pozitifbiri dediği gibi teste bulaşma😃 çok erken. Bugün ve yarını da değerlendir istersen. Ben artık o dönemleri geçtiğim için kafam rahat artık herşey doktor takibinde 😊 inşallah güzel haberler alırsın

X