Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Umut var mı acaba bir hafta kaldı zaman geçmek bilmiyor yaaaaa ama yine korkuyorum içimde o korku var olursa eğer üçüncü defa kimyasal olur diye 😢 @Deepblues @pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss
Şimdi sizden öğrendiğim bilgilerim ile başlıyorum sallamaya 🤭 29 unda çatladıysa bebiş tuttuysa ayın 3 ündede bi yerleşme düşüşü yaşadıysan hadi inşallah 😅🤲🏻

Allah razı olsun inşallah Rabbim isteyen ve bana da nasip etsin inşallah 3 gün var ağrılarım var çok kafam karıltı farklı farklı testler le yaptım hadi ben kafayı yedim testlerde mi anormel inşallah güzel haberlerle yarında kan verince yazarım 🤗
Amin cümlemizden canım benim güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🤩🥰😍🤲🏻

Kız bunu az çok anlamaya başladım sanki ama ateşimi doğru ölçmeyi öğrenememişim ya😅😅 ben ateş ölçeri dilimin altına koymuyordum normal dilimin üstüne koyup ağzımı kapatıyordum🤦🤦 artık böylemi ölçsem diğer türlü mü karar veremedim

Kızlar yumurtlama 3 ya da 4 aralıksa iliski 1 ve 2 aralıkta olduysa sadece tutma olasılıgı vardır dimi vicdan azabı çekiyorum değerlendirmedim diye ama cok hastaydım

Kızlar yumurtlama 3 ya da 4 aralıksa iliski 1 ve 2 aralıkta olduysa sadece tutma olasılıgı vardır dimi vicdan azabı çekiyorum değerlendirmedim diye ama cok hastaydım
Yani sperm 72 saate kadar içeride yaşayabiliyor tutma ihtimali var yeterki rabbim istesin

yok kuzum zaten yumurtlama zamanı ıdı tam sabahsı doktora gıttım 19.2 mm yumurtan dedı carsamba gunu , en son salı gunu ilişki olmustu sonra catladı ıste o aksamı yada ertesı sabahı yanı tutma ıhtımalı az zaten :KK70: osnrasında da uc dort gun zaten yapamadık yanıyordu seyım zaten yapamazdım :KK70:
Sen takılma o işe belli olmaz ben de tek ilişkiyle hamile kaldım geçen sene üstelik yumurtlama öncesi birliktelik olmuştu döngünün 9 u 10 a bağlayan gece ve döngü sürem de 26-27 gün düşün artık. monimoni monimoni sen de oku cvp olsun soruna

Umut var mı acaba bir hafta kaldı zaman geçmek bilmiyor yaaaaa ama yine korkuyorum içimde o korku var olursa eğer üçüncü defa kimyasal olur diye 😢 @Deepblues @pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss
Şu an normal seyirinde devam ediyor canım konuşmak için erken ama iyi gidiyor kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsun benim neredeyse 1 yıl olacak hiçbir sey yok tüpler mi tıkalı diye düşünüyorum artik

X