Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben de Adana dayım :)
Sende mi adanadasinn hemşehri buldum kendime aha😃

Ay bence umut var da, daha da zaman var bebişim azcık dur bak sonra heves edip çakılmayalım
Umut var mı acaba bir hafta kaldı zaman geçmek bilmiyor yaaaaa ama yine korkuyorum içimde o korku var olursa eğer üçüncü defa kimyasal olur diye 😢 @Deepblues pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss

vayy helal tosunuma :KK70:
Şimdi sizden öğrendiğim bilgilerim ile başlıyorum sallamaya 🤭 29 unda çatladıysa bebiş tuttuysa ayın 3 ündede bi yerleşme düşüşü yaşadıysan hadi inşallah 😅🤲🏻

Eklentiler

• IMG_20221206_102048.jpg
    IMG_20221206_102048.jpg
    134 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20221206_102021.jpg
    IMG_20221206_102021.jpg
    134,6 KB · Görüntüleme: 60
Kız bunu az çok anlamaya başladım sanki ama ateşimi doğru ölçmeyi öğrenememişim ya😅😅 ben ateş ölçeri dilimin altına koymuyordum normal dilimin üstüne koyup ağzımı kapatıyordum🤦🤦 artık böylemi ölçsem diğer türlü mü karar veremedim
Allah iyiliğini versin dilinin altına koyup ölçeceksin :KK70:

Şu an normal seyirinde devam ediyor canım konuşmak için erken ama iyi gidiyor kimyasal da olsa hamile kalabiliyorsun benim neredeyse 1 yıl olacak hiçbir sey yok tüpler mi tıkalı diye düşünüyorum artik
Tamam canım beklemeye devam ❤️ inşallah sen de kalacaksın isteyen herkese versin Allahım. Benim aklımı bulandıran ilk sezeryandan kalan açıklık yara varmış iyileşmeyen o da enfeksiyon üretiyormuş bu sebepten dolayı tutunama durumu olabilirmiş bu yüzden korkuyorum

X