Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar ya bir şey soracağım biraz rahatsızlandım enfeksiyon çıktı vücutta antibiyotik başladı dr. Yumurtlama dönemine denk geliyor bu durum korunup korunmama konusunda kararsız kaldım ne dersiniz? Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 ve bilgisi olan diğer hanımlar
valla kuzum dogru yada yanlıs bılemem bende bı rahatsılzık gecırdım yumrt tahmını 5 gun gectı 5 gundur de kullanıyorum ıkı dane antbıyotık

Bu ateş ölçümü nasıl oluyor gebelik mi takip ediliyor ateş ile
Ateş ölçümü ile hem yumurtlama zamanını çok net görüyorsun hem gebelik olup olmadığını az çok görüyorsun adet günü ateşini de öğrenmiş oluyorsun . Her sabah yataktan çıkmadan aynı saatte ateş ölçüp kaydediyorsun canım

Eklentiler

• 20221206_095147.jpg
    20221206_095147.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 57
Ben dedim sana 21 inde çatladı diye 😂😂 kız o da yerleşme düşüşü mü yoksa🤩 aşko sana bir şey soracağım senin çizgin nokta nokta değil dümdüz çizgi benimki niye noktalı
gram fıkrım yok gecen ay benımde nokta nokta ıdı :KK70: yok hanı hıc kesınlık ıceren bı tabloda degıl neden dumduz kalın cızgı dımı ama :KK70: yerlesme okadar erken olmaz zannımca :KK70:

İkincide çok dikkatli bakarsan gölge var gibi canım 2 saat sonra tekrarla bakim ona göre bakalım betan yükselir varsa
Neyse su falan icmeyim de bari bugün son kez deneyim bakalım ne gösterecek işe gidip.kafayi dağıtayım ya düştüm yine bu batağa oysaki hiç stres yapmadım bu defa belirtiler ve ebru ceylanın testi aklımı alıyor

valla kuzum dogru yada yanlıs bılemem bende bı rahatsılzık gecırdım yumrt tahmını 5 gun gectı 5 gundur de kullanıyorum ıkı dane antbıyotık
Papatyamaviss Papatyamaviss doktorun birşey demedimi canım sana yada söyledin mi hamilelik düşündügünü. Ben hamilelik ögrenilene kadar kullanılan ilaçların bir zararı olmadıgını duydum ne kadar dogru bilemeyiz tabi. Bende ilaç kullanıyorum doktora sormayı unuttum ama korunmuyorum

Papatyamaviss Papatyamaviss doktorun birşey demedimi canım sana yada söyledin mi hamilelik düşündügünü. Ben hamilelik ögrenilene kadar kullanılan ilaçların bir zararı olmadıgını duydum ne kadar dogru bilemeyiz tabi. Bende ilaç kullanıyorum doktora sormayı unuttum ama korunmuyorum
sordum beta bakıldı 0 ve kullanabılırsın dedı , hamılelıkte kullanılmaması gereken ılaclar evet ama suan hamıle degılsın dedı yanı sana kalmıs dedı bende zor durumdaydım kum dokuyorum ıcıcem dedım daha anca yenı yenı gecıyor ıcmesem mahfolurdum

gram fıkrım yok gecen ay benımde nokta nokta ıdı :KK70: yok hanı hıc kesınlık ıceren bı tabloda degıl neden dumduz kalın cızgı dımı ama :KK70: yerlesme okadar erken olmaz zannımca :KK70:
Çok ilginç ya 😂😂😂 merak ettim valla neden acaba😀 hiç belli olmaz belki o zaman yerleşesi geldi Allah Allah ne karışıyorsun :KK70:

X