Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

1670308333433.png
pozitifbiri pozitifbiri @Deepblues askolar benım cızgıyı soylesıne cektı bu arkadas su dususun yerleşme olmaıhtımalı yuzde kac ahah :KK70:

Senin belirtiler neydi kuzum bat ne zaman
Canım 4 aralıktı bat. 2 aralıkta test yaptım . Benim 1 aralıkta baya bi batmam vardı böle iğne batırıyolar gibi kramp. Kahverengi lekem oldu peçeteyle sildikçe böle sümüksü şekilde. Mide yanmam ve gazda vardı sürekli. Yumurtlamamın 11. Gününde testte çıktı.

Gülüyoruz ediyoruz ama bu Ağustos çok değişik bir ay olacak :KK70: gelirsen daha da gülecem beybi çok mutlu olacam :) yerleşme için biraz erken gibi ama neden olmasındı
ahahah bencede erken zaten o yuzden yuzde kac dıye sordum :KK70: ben ızgıyı o dususe ceker dıye dusunmustum ama cekmedı :KK70: gelmeyı gonul ıster ama bakalım mevlam ne yazdı kaderımıze :KK70: bıdahakı aya kalırsam eylul 10 falan oluyor agustosa gelemmı :KK70: benım ılkım 37+5 de dogdu buda 38 de aldırıveırırz :KK70:

Canım 4 aralıktı bat. 2 aralıkta test yaptım . Benim 1 aralıkta baya bi batmam vardı böle iğne batırıyolar gibi kramp. Kahverengi lekem oldu peçeteyle sildikçe böle sümüksü şekilde. Mide yanmam ve gazda vardı sürekli. Yumurtlamamın 11. Gününde testte çıktı.
Bende de mide yanması hariç hepsi var gaz gegirme göğüs uçlarım belirgin şiddetli bel ve kaşık ağrısı ama test hep negatif anlayamadım..

Ben ağustos diye totomu yırtıyorum ama benim de doktor onaylamazsa temmuzda olur dogum. ben diretmeyi düşünüyorum ağustos için :)
ahahah bencede erken zaten o yuzden yuzde kac dıye sordum :KK70: ben ızgıyı o dususe ceker dıye dusunmustum ama cekmedı :KK70: gelmeyı gonul ıster ama bakalım mevlam ne yazdı kaderımıze :KK70: bıdahakı aya kalırsam eylul 10 falan oluyor agustosa gelemmı :KK70: benım ılkım 37+5 de dogdu buda 38 de aldırıveırırz :KK70:

X