Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ayyy bende görüyorum 😍hayırlı olsuuun🥰 bende doktora gitmek için acele etme çok. Daha çok zaman geçmiyor strese giriyor insan. Evde testin varsa bikaç gün arayla bak koyulaşmasına
Evet bende gitin pazar verdi kan 1.32 çıktı çok yıkıldım ama dedin gene de test yapıcam pozitif görünce inanmadım tekrar aldım bugün gene pozitif sanırım acele ettim 😔

ne kadar geç başlarsan başla en kötü adet olur ve adet ateşini görürsün bence denemeye değer bırakma :KK66:
Kızlar ya bir şey soracağım biraz rahatsızlandım enfeksiyon çıktı vücutta antibiyotik başladı dr. Yumurtlama dönemine denk geliyor bu durum korunup korunmama konusunda kararsız kaldım ne dersiniz? Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 ve bilgisi olan diğer hanımlar

Kızlar tek tek etiketleyemiyorum şuan kuzenimin ameliyatı için hastanedeyim. Bat 5 gün önceydi geçen ay kimyasal geçirdim bu ay takvime göre yumurtlama gününden 1 hafta sonra akıntım başladı yani tahminen yumurtlamaya göre 2 gün sonra olmalı bat günüm. geç yumurtlama diye düşündüm ama bi yandan da yanlış da olabilir diye telaşlanıyorum. Düne kadar hep negatifti testlerim bugün silik çizgi çıktı ama kan versem mi vermesem mi bilemedim

Kızlar ya bir şey soracağım biraz rahatsızlandım enfeksiyon çıktı vücutta antibiyotik başladı dr. Yumurtlama dönemine denk geliyor bu durum korunup korunmama konusunda kararsız kaldım ne dersiniz? Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 ve bilgisi olan diğer hanımlar
Canım tedavin için kullanman lazım ama korunup korunmama konusunda çok fikrim yok doktora sormuş muydun yumurtlama döneminde bir şey olacağını çok düşünmüyorum

Tekrr atsana canım bugün test bol bulamıyorum karıştırmayalım sonra biraz önce pozitefe yazmışım var diye kadın zaten hamile 😂😂
Bencede karıştı sen bidaha bak negatif diyeceksin zaten 😄

Eklentiler

• 20221206_092427.jpg
    20221206_092427.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 52
  • 20221206_092407.jpg
    20221206_092407.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 59
Bende göremedim hemde çok net göremedim yani 🤣sanırım bu bir msj bana adananın ağustosunda doğum mu yapılır.sen hele az bekle diyor bana Yaradan 😄😄
Kız sende mi adanadasın anammm agustosda dogum yapmasakda agustosun sıcagını yicez canm o sıcagı yemeden dogursak iyiydi 😂😂ben öyle planlamıştım ama olmadı hatta mayısda dogurum keyfime bakacaktım oda düştü 🤗🤗

X