Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ananası genelde doğuma az kala veriyorlarki suyu gelsin..bu yakınlarda bende bildim
Ben 4 ay önce falan Instagram'da görmüştüm çok ironik bir videoydu kızım her gün ananas suyu içiyor sizce neden diye yorumlarda okumuştum ananasjn ve suyunun gebelik olmasını engellediğini varsa da düşüğe neden oluyor diye

Ya benim aldiklarimda sorun var heralde muz yanına koydum elma yanına koydum yok yani günlerce sert kaldılar sonra hepsi bir anda yumuşadı biz onları tuketene kadar da çürüdüler
Avokado ile sınavım resmen
Alarken sert alma..ben bir defa sert aldım..yiyemedim.Çok yumuşak diğil..orta alıyorum.

Ayyyyy o ananas suyu olayı çok başka ahahaha internette viral oldu 1 hafta boyunca ananas suyu içince vajina sıvımızın tadk güzel oluyormus oral sex icin viral oldu o ananas suyu olayı

Merhaba ben de 2 kasımda kürtaj oldum ben de ocak ayında denemek istiyorum ama bekle diyen de çok ne yapmalıyım.
Ben kürtaj olmadım ama düşük yaptım 7. Haftam bimişti düşükten sonra kanamam kesildi 30 ekimde lekelenmeler başladı 12 gün öyle sürdü kanama vardı ama damla damla sonra 12 kasımda normal adet kanamam başladı hala devam ediyor bitmedi biterse korunmucam

Bana doktor bir şey demedi. Zaten benim kahverengi lekelenmelerim devam ediyor şu an. Ben de 6 ayda hamile kalmıştım. Biraz da o yüzden ne yapmalıyım diye düşünüyorum sürekli
Canım yine doktoruna bir danış istersen bana doktorum 1 adet görmen yeterli demişti

Benimki de 10 haftalık olması gerekiyordu önce boş gebelik dediler başka hastanede beslenme kesesi duruyor dediler. Ama ben çok küçük bir şey düşürdüm. Ben de ekimin son haftası lekelenme tarzı oldu sonra kanama arttı kürtaj olmak zorunda kaldım 2 Kasımda. O günden beri hiç durmadı. Sormak istediğim tamamen temizlenmeden mi adet oldunuz yoksa ben mi yanlış anladım.

Ben devlette acilde kürtaj olmak zorunda kaldım
Canım genelde doktorlar 1-2 adet bekleyin diyorlar kimi doktor beklemeye gerek yok diyor yani her doktorun görüşü bu konuda farklı o yüzden seni yanlış yönlendirmiş olmuyayım. Ben korunmamayı tercih ettim zaten 15 gün ilişki yasaktı sonrasında lekelenmem oldu 2 gün. Süreç oldu sana 17 gün gebelik artık olmazdı adetime az kaldığını düşündüğüm için korunmadım o yüzdende. Zaten tahminime göre 5-6 güne adetim gelir

Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle
Sertse peçete ya da gazete kağıdına sar kuşum, mutfakta tezgahta beklet. Hemen yumuşar. Ben her gün bir tane yiyorum, rahime ve yumurtaya çok faydası varmış. Ananas ve maydanoz da ödem söktürücü olduğu için tüketilmemesi gerekenler listesinde

Düşük yaptım kese felan hepsini düşürdüm evde canım içerde çok az bişe kalmış dedi doktor kürtaja gerek yok dedi zaten düşükten sonra kanamam kesildi içimde parça kalsaydı kesilmezdi büyüm ihtimal kanamam 5 ekimde düşük yaptım 2 3 güne kanamam kesildi 30 ekimde silince gelen canlı kırmızı kanamam oldu 12 gün oldu geçmedi adet sandım ama 12 kasımda tam adet okdugum gübü kanamam başladı galiba adet bu diyorum 6 günde bitmesi lazım adetse bitmese doktora gitmeyi düşünüyorum

Benim lekelenmeler silince gelen kırmızılar bitmedi 12 kasımda da adet gibi kanamam olmaya başladı devam ediyor acaba bi sorun var mıdır canım

Kızlar bende kürtajdan sonra beklemek istemedim..ama olmadı yani..32 günde adet oldum bitdi ve 5 gün sonra yine adet oldum..korktum doktora gitdim..bana dedi rahim temiz..oluyor öyle dedi bana..birde olursa gel hormon testi vericen.Yani hep kanamalar olduğu için 2 ay denedim 1 defa olmadı..şimdi ikinci aydayim

Aslında olması iyi diye düşünüyorum rahim duvarı temizleniyor pıhtılı çok geldi benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…