Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bendede çok geldi..şimdi bile adetim fazla geliyor.İkinci adetim su gibi akıyordu..haraket etdikce akıyordu..ayaklarımı uzanıb kaldırıyordum..
Vallahi ablamadım canım ilk defa düşün yaptım 16 gün oldu devam ediyor bakalım düşükten sonra olur diyorlar bekliyorum bakim

O zaman bu adet diğil canım..kalan akıntılar..adet olucaksın sen..
İşte yeni oldum bence canım. 5 ekimde düşük yaptım 10 ekimde kanamam kesildi tamamen. 20 gün temiz kaldım 30 ekimde leke başladı lavaboya oturunca geliyordu pıhtılar düştü 12 gün boyunca 12 kasımdada eski adetlerim gibi kanamam başladı zaten düşügün üstünden 6 hafta geçmek üzere yani 12 kasımda adetim başladı bence dogru degil mi

Sen o kanamayı boş ver..mesela bende kürtajdan sonra hiç kanama olmadı..olan ve olmayan var.Sende 12 kasımda adetin başlamış canım..Birde bende adetim 1 hafta önce başlıyor

Sen o kanamayı boş ver..mesela bende kürtajdan sonra hiç kanama olmadı..olan ve olmayan var.Sende 12 kasımda adetin başlamış canım..Birde bende adetim 1 hafta önce başlıyor
Evet canım bende digerlerini önce adet sandım ama degilmiş 12 kasımda başladı benimde her ay bir hafta önce olur 21 24 güne bir olurum

Evet canım bende digerlerini önce adet sandım ama degilmiş 12 kasımda başladı benimde her ay bir hafta önce olur 21 24 güne bir olurum
Bende öyle sanmıştım kendimde..ama diğilmiş.Yok ben genelde bu yaşıma kadar belki hep aynı günde olurum ve ya 1 gün önce..ama 1 hafta önce hiç olmadım

Bende öyle sanmıştım kendimde..ama diğilmiş.Yok ben genelde bu yaşıma kadar belki hep aynı günde olurum ve ya 1 gün önce..ama 1 hafta önce hiç olmadım
Teşekkür ederim canım bilgilendirdigin için sagol 🥰🥰

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
@1ebe:KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
@bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@Kristialia

@beyons
1 Aralık​
@pozitifbiri:KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
@Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
@September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
@ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
zorunlualanlar zorunlualanlar
11 Kasım​
3 Aralık​
@yelif10
1 Kasım​
1 Aralık​
Niqu Niqu :KK60: :dua:
@Angels900
11 Kasım​
15 Aralık​
@Sura33
2 Kasım​
1 Aralık​
@Devakus
9 Aralık​
@mydreams93:KK60: :dua:
Ben de yerimi alayim bari sat 4 Kasım bat 5 Aralık 🙋🏻‍♀️

Sertse peçete ya da gazete kağıdına sar kuşum, mutfakta tezgahta beklet. Hemen yumuşar. Ben her gün bir tane yiyorum, rahime ve yumurtaya çok faydası varmış. Ananas ve maydanoz da ödem söktürücü olduğu için tüketilmemesi gerekenler listesinde 🙋🏻‍♀️
Bunu da deneyeyim kuzumm
Peki bir günde hepsini yiyemedigin oluyor mu kalanı nasıl saklıyorsun karartmadan? Ben hepsini yiyemeyecegim doktor azar azar dene dedi kalanı buzdolabına koymuştum ama siyah siyah oluyor dolapta 🤷

Canım genelde doktorlar 1-2 adet bekleyin diyorlar kimi doktor beklemeye gerek yok diyor yani her doktorun görüşü bu konuda farklı o yüzden seni yanlış yönlendirmiş olmuyayım. Ben korunmamayı tercih ettim zaten 15 gün ilişki yasaktı sonrasında lekelenmem oldu 2 gün. Süreç oldu sana 17 gün gebelik artık olmazdı adetime az kaldığını düşündüğüm için korunmadım o yüzdende. Zaten tahminime göre 5-6 güne adetim gelir
Ben de bekleyeyim biraz daha kesilmezse doktora giderim teşekkür ederim yardımınız için

Düşük yaptım kese felan hepsini düşürdüm evde canım içerde çok az bişe kalmış dedi doktor kürtaja gerek yok dedi zaten düşükten sonra kanamam kesildi içimde parça kalsaydı kesilmezdi büyüm ihtimal kanamam 5 ekimde düşük yaptım 2 3 güne kanamam kesildi 30 ekimde silince gelen canlı kırmızı kanamam oldu 12 gün oldu geçmedi adet sandım ama 12 kasımda tam adet okdugum gübü kanamam başladı galiba adet bu diyorum 6 günde bitmesi lazım adetse bitmese doktora gitmeyi düşünüyorum
Sizin az olmuş kanama benim ki hiç kesilmedi az da olsa gelmeye devam ediyor

Sizin az olmuş kanama benim ki hiç kesilmedi az da olsa gelmeye devam ediyor
Bebegin haftasına göre degişebiliyormuş canım ben 7 hafta bitmişti düşük yaptıgında ama gelişimi 5.5 haftalıkken durmuş boş gebelikti benimki bebegi hiç görmedik

Bunu da deneyeyim kuzumm
Peki bir günde hepsini yiyemedigin oluyor mu kalanı nasıl saklıyorsun karartmadan? Ben hepsini yiyemeyecegim doktor azar azar dene dedi kalanı buzdolabına koymuştum ama siyah siyah oluyor dolapta 🤷
Tupperware ya da ona benzer hava akımı olmayan bir kapta saklayabilirsin. Ya da streç filmle sar 😏

Dün doktorumla konuştuk, bu ay sadece iğne yapacakmış.Adetin 11 ya da 12. Günü gel bi bakalım yımırtlamış mısın dedi 🤭 Klomen yazmayacak, iki ay üst üste kullanılmazmış. Hamileliğimde de böyle olmuştu, klomen+iğne kullandığım ay değil de bir sonraki sadece iğne vurulduğum ay hamile kaldım. O yüzden çok umutluyuz 😍 Allah hiçbirimizin umudunu boşa çıkarmasın 🙏🏻 Bu arada Manisada olanlara Dr tavsiyesinde bulunabilirim, Kadın çok dikkatli ve çok sabırlı 🥰

Benim lekelenmeler silince gelen kırmızılar bitmedi 12 kasımda da adet gibi kanamam olmaya başladı devam ediyor acaba bi sorun var mıdır canım
canım kürtaj ile düşük çok farklı sana yorum yapmamız doğru olmaz bence sen 2-3 gün daha bekle kanaman hala devam ederse bir doktora görün bence. Çünkü kürtaj sırasında içeriyi tamamen temizledikleri için sonrasında fazla kanama olmuyor lekelenme oluyor. Mesela benim kürtajdan sonraki 3. gün 3 gün süren lekelenmem oldu günlük ped kullanıyordum öyle azdı sonrasında 12. gün galiba yine 3 gün süren bir lekelenmem oldu ve bitti şimdide normal adetimi bekliyorum. Lekelenmelerim de öyle kırmızı değildi baya kahverengi pıhtılı kahverengi çamur gibi bir şeydi ama düşükte içerisi tamamen temizlenmezse kanama devam ediyor bildiğim kadarı ile bence sen adetin bitse bile önlem amaçlı bir doktora kontrole git. Sonuçta sana az bir şey kalmış ama buna kürtaj gerekmez demiş bir baksın o kalanlarda gitmiş mi

Dün doktorumla konuştuk, bu ay sadece iğne yapacakmış.Adetin 11 ya da 12. Günü gel bi bakalım yımırtlamış mısın dedi 🤭 Klomen yazmayacak, iki ay üst üste kullanılmazmış. Hamileliğimde de böyle olmuştu, klomen+iğne kullandığım ay değil de bir sonraki sadece iğne vurulduğum ay hamile kaldım. O yüzden çok umutluyuz 😍 Allah hiçbirimizin umudunu boşa çıkarmasın 🙏🏻 Bu arada Manisada olanlara Dr tavsiyesinde bulunabilirim, Kadın çok dikkatli ve çok sabırlı 🥰
ay hadi inşallah tutar :KK71:

X