Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Beni de ekler misin
SAT 15 KASIM
BAT 11 ARALIK

Hayırlısı ile bu ay hepimizin durumu tabloda hamile olarak güncellenir inşallah

Normalde düşük sonrası 40 gün gelmez derler benim öyle oldu düşük kanamam da çok uzun sürdü 16 18 gün ardından gerçekten uzun zaman gelmeyip bir başladı 2 hafta sürdü o bitti 10 gün sonra yine geldi oda 10 ü geçik sürdü derken 3 ayda 5 kere adet gördüm daha yeni bu ay düzene girdi bakalım bu ay daha umutluyum allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah

kuzum ya kımyasalda da bu tarz seyler olurmu kı yoksa dırekt adet gıbı gorup dongu devammı eder

Ay kızlar çok garip bir şey oldu gece rüyamda hamileydim ama ikiz böyle rüyayla gerçeklik arasında bir ara uyandım karnımı tutuyorum çocuklarım falan diyorum böyle daha minikmiş yeni hamile olduğumu öğrenmişim güya sonra bir baktım uyandım ay dedim nasıl yani ikiz mi ufak bir panik oldum gece

Olacak bu ay

Gayet iyi anlıyorum sizi 38 yaşındaym 1 yıllık evliyim ilk zmanlar özellikle soruyorlardi ay ay takip regli oldum demeye o kadr cekiniyordum ki genemi olmadi diyecekler diye şimdi o kadar takmıyorum
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah,ya açıkçası etraf o kadar cahil kaynıyor ki gel de izah et , Can sıkıcı oluyor bazen ,

Gayet iyi anlıyorum sizi 38 yaşındaym 1 yıllık evliyim ilk zmanlar özellikle soruyorlardi ay ay takip regli oldum demeye o kadr cekiniyordum ki genemi olmadi diyecekler diye şimdi o kadar takmıyorum
bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar

İnşallah canım zaten düzenli olmazsa yumurtlamayı görmek hayal olur. Ünşallah seninde bu ay tutar da banada dua edersin

Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah,ya açıkçası etraf o kadar cahil kaynıyor ki gel de izah et , Can sıkıcı oluyor bazen
aslında benim iyiliğimi isteyen arkadaşlarım soranlar ama işte bazen sıkıcı olabiliyor her ay varmı bişey yinemi adet oldun o yüzden söyledim sormayın diye :)

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar
maalesef öyle yapıyorlar yaşın var zaman kaybı olmasın direk tüp yaptır dediler bana yapılması gerekirse yapılır o ayrı ama pat diye söylemeleri yada fikir sormadan söylemeleri bazen sinir bozucu olabiliyor

Bitmezse gidecegim canım ama iki doktorda içinde kese kalmamış düşmüş hepsi dedi sonra bir kaç gün lekelenmem oldu kesildi 20 gün temiz kaldım sonra tekrar başldı leke leke damla damla geliyordu pedi hiç doldurmadı yani yogun olarak yeni başladı 3 gün önce ilk adetim diye düşünüyorum canım çünkü düşük yapalı 6 hafta oldu 1 haftada bştmezse gidecegim doktora

işte bunlar insanı strese sokuyor halbuki bi sağlık sorunu yoksa normal bi şekildede olur sadece biraz zaman gerekir hemen neden tüp bebek düşünelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…