Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aynen öyle canım
Bir de şu tipler var normalde kendileri çocuk düşünmüyor ya da daha sonra düşünüyorlar ama senin çocuk istediğini duyar duymaz sanki sana nispet olsun der gibi senden önce çocuk yapıyorlar bir bakıyorsun
Kuzenimin eltileri ve en yakın arkadaşı yapmıştı bunu ona hiç unutamıyorum cidden. Paylasamamak içinde tutmak zor evet ama en azından böyle şeylerle uğraşmıyoruz napalim

Bana doktor bir şey demedi. Zaten benim kahverengi lekelenmelerim devam ediyor şu an. Ben de 6 ayda hamile kalmıştım. Biraz da o yüzden ne yapmalıyım diye düşünüyorum sürekli

Arkadaşlar hep neler yapmalıyız neler yemeliyiz diye konuşuyoruz. Peki yumurtlama dönemine kadar ve sonrasinda neler yemememiz herek ve neler yapmamaliuiz?

Düştük yine buralara 13 Aralık bacım

Arkadaşlar hep neler yapmalıyız neler yemeliyiz diye konuşuyoruz. Peki yumurtlama dönemine kadar ve sonrasinda neler yemememiz herek ve neler yapmamaliuiz?
Yumurtlama dönemi ve sonrası avokado yenmeli özellikle sonrası bebiş tutunsun diye
Benim alerjim var ama yine de almıştım bu ay denemek için doktorum az porsiyonlarla deneyebilirsin demisti
Tesadüf mü bilmiyorum ama avokadoyu beslenmesine ekleyenler genelde çok geçmeden hamile kalıyor

Her gün bir avokado kaşıkla yiyorum bir de havuç pco olmama rağmen doktor dedi kaliteli yumurtam olup çatlamış bu ay

Her gün bir avokado kaşıkla yiyorum bir de havuç pco olmama rağmen doktor dedi kaliteli yumurtam olup çatlamış bu ay
Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle

Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle
elmalarla Yanyana koyunca bir Günde yumuşuyor

elmalarla Yanyana koyunca bir Günde yumuşuyor
Ya benim aldiklarimda sorun var heralde muz yanına koydum elma yanına koydum yok yani günlerce sert kaldılar sonra hepsi bir anda yumuşadı biz onları tuketene kadar da çürüdüler
Avokado ile sınavım resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…