Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aynı yastayiz canım ve benzer duyguları da paylaşıyoruz ..aynı şekilde bizim de çocuk istediğimizi kimse bilmiyor çünkü söylesek bu defa ay ay takip edecekler bu ay da mi olmadı diye,soruyorlar yok şuan düşünmüyoruz diyoruz insanın içini dokememesi de kötü...
Aynen öyle canım
Bir de şu tipler var normalde kendileri çocuk düşünmüyor ya da daha sonra düşünüyorlar ama senin çocuk istediğini duyar duymaz sanki sana nispet olsun der gibi senden önce çocuk yapıyorlar bir bakıyorsun
Kuzenimin eltileri ve en yakın arkadaşı yapmıştı bunu ona hiç unutamıyorum cidden. Paylasamamak içinde tutmak zor evet ama en azından böyle şeylerle uğraşmıyoruz napalim

vala bana doktor 1 adet gör demişti ama ben korunmadım zaten bu gebeliğim 1 senede ancak olmuştu sanki hemen tutacak mı dedim sonrasında da aklımda soru işareti olmasın diye korunmadım. Zaten ilk 15 gün ilişki yasaktı.
Bana doktor bir şey demedi. Zaten benim kahverengi lekelenmelerim devam ediyor şu an. Ben de 6 ayda hamile kalmıştım. Biraz da o yüzden ne yapmalıyım diye düşünüyorum sürekli

Arkadaşlar hep neler yapmalıyız neler yemeliyiz diye konuşuyoruz. Peki yumurtlama dönemine kadar ve sonrasinda neler yemememiz herek ve neler yapmamaliuiz?

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

@savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
@1ebe:KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
bebekheyecani bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@ B Buffalosos

@beyons
1 Aralık​
@pozitifbiri:KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
@Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
@September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
@ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
@zorunlualanlar
11 Kasım​
3 Aralık​
@yelif10
1 Kasım​
1 Aralık​
Niqu Niqu :KK60: :dua:
A Angels900
11 Kasım​
15 Aralık​
@Sura33
2 Kasım​
1 Aralık​
@Devakus
9 Aralık​
@mydreams93:KK60: :dua:
Düştük yine buralara 🤣🤣 13 Aralık bacım

Arkadaşlar hep neler yapmalıyız neler yemeliyiz diye konuşuyoruz. Peki yumurtlama dönemine kadar ve sonrasinda neler yemememiz herek ve neler yapmamaliuiz?
Yumurtlama dönemi ve sonrası avokado yenmeli özellikle sonrası bebiş tutunsun diye 🥑🥑🥑
Benim alerjim var ama yine de almıştım bu ay denemek için doktorum az porsiyonlarla deneyebilirsin demisti
Tesadüf mü bilmiyorum ama avokadoyu beslenmesine ekleyenler genelde çok geçmeden hamile kalıyor 🤷

Yumurtlama dönemi ve sonrası avokado yenmeli özellikle sonrası bebiş tutunsun diye 🥑🥑🥑
Benim alerjim var ama yine de almıştım bu ay denemek için doktorum az porsiyonlarla deneyebilirsin demisti
Tesadüf mü bilmiyorum ama avokadoyu beslenmesine ekleyenler genelde çok geçmeden hamile kalıyor 🤷
Her gün bir avokado kaşıkla yiyorum bir de havuç pco olmama rağmen doktor dedi kaliteli yumurtam olup çatlamış bu ay 😍😍🥰

Her gün bir avokado kaşıkla yiyorum bir de havuç pco olmama rağmen doktor dedi kaliteli yumurtam olup çatlamış bu ay 😍😍🥰
Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana 😄 sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle 🤣🤣🤣

Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana 😄 sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle 🤣🤣🤣
elmalarla Yanyana koyunca bir Günde yumuşuyor 😍😍

elmalarla Yanyana koyunca bir Günde yumuşuyor 😍😍
Ya benim aldiklarimda sorun var heralde muz yanına koydum elma yanına koydum yok yani günlerce sert kaldılar sonra hepsi bir anda yumuşadı biz onları tuketene kadar da çürüdüler 🤣🤣🤣
Avokado ile sınavım resmen 😄

X