Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu canım ateş tablom
Ovulasyon testlerime baktım şimdi 16-17-19-20 bu dongulerde olmuş yumurtlamam geçmiş aylarda.
Bildiğim kadarıyla 1 2 güne yükselmesi gerekiyor bende usta değilim ateş hakkında ama yukselmezse eğer ateşolcerinde sıkıntı olabilir devam edelim canım ateş ölçmeye

Kızlar ben boş yerine adetimin geçikmesini hiç istemiyorum..çünkü öncelerde yaşadım ben..resmen yıpratdı beni ve bu normal bile diğil..zaten test neqatif..bundan sonra pozitif olmak hali yok..şimdi bunu derd etdim🤦🏻‍♀️
Kız cidden yıpratıcı bir durum bak benim ki bir gün bile geçmediği halde dün böyle bı olmadı karın ağrım falan da yoktu ya aceba aceba aceba diye diye öğlene kadar bir ton şey geçti kafamdan geçse ne yapardım aceba. Oldu görünce de üzüldüm ama en azından bir netlik kazandı puufff biz niye böyleyiz ya 🤦

Kuzum ben adet olsamda gebe olsamda hiçbir zaman önceden pembe leke kahverengi leke gelmez..diyorum ya vücudum saat gibi..leke geldiyse yarım saat sonra kana dönücek kesin🤦🏻‍♀️Ama şimdi aksine boş verdim..bu ağrılar olmasa çok iyi olurum.Hatda diyorum bu ay aşılama yapmayım..jelle deneyim..iç sesim öyle diyor nedense
Jelle nasıl oluyor kuzu

Aslında bende çok korkuyorum hatta bir çok doktorla çok olumsuz tecrübeler de yaşadım fakat bu doktoruma çok güveniyorum iyice araştır en iyisi kendine çekiyor zaten
Aynen araştırmak lazım onu bile istemiyorum aceba hamile kalsam ne yaparım ben evde bile dogum yapmayı düşünüyorum 🙃🙃

Bildiğim kadarıyla 1 2 güne yükselmesi gerekiyor bende usta değilim ateş hakkında ama yukselmezse eğer ateşolcerinde sıkıntı olabilir devam edelim canım ateş ölçmeye
Evde başka da var ama şimdi kritik zamanda değiştirmeyeyim.
Bende ilk defa ateş takibi yapıyorum. Sadece yapıyorum nasıl yorumlanacagini bilmiyorum 😊

Aynen araştırmak lazım onu bile istemiyorum aceba hamile kalsam ne yaparım ben evde bile dogum yapmayı düşünüyorum 🙃🙃
Bence iyi bir doktor kontrolünde olmak gerekiyor canım. bende doğum başladı sanmıştım gitmesem o gün doktora evde yapıcam desem hatta bir kaç saat bile geç kalmış olsaydım ölebilirmişim ucundan döndüm. Tabiki daha yaşayacak ömrüm varmış ama tedbiri elden bırakmamak gerekiyor

Benzer bir durum yaşadım bende. Jelimsi akıntı gördüğüm günler yumurtlama oldu sandım ama lh testi ile baktığımda 4 gün sonra gerçekleşti yumurtlama ve o gün jelimsi akıntı bir kez oldu onun haricinde su gibiydi.iç çamaşırı ıslatacak şekilde. Çatlama günü de krem gibiydi.☺️Senle bat günlerimiz aynı ya benzer şeyler yaşıyoruz
Ya çok sağol canım dediğin gibi su gibiydi akıntım pedim hep ıslaktı ve sonra yoğun oldu kremsi gibi dün dikkatimi çekti hatta. iki gün öncede bir sefer çok az jelimsi akıntım oldu. O zaman çatladı heralde inşallah üç gün değerlendirdik bakalım hayırlısı artık 😂 bugünüde değerlendirmek gerek mi acaba o zaman dün çatladıysa 🙄

Ya çok sağol canım dediğin gibi su gibiydi akıntım pedim hep ıslaktı ve sonra yoğun oldu kremsi gibi dün dikkatimi çekti hatta. iki gün öncede bir sefer çok az jelimsi akıntım oldu. O zaman çatladı heralde inşallah üç gün değerlendirdik bakalım hayırlısı artık 😂 bugünüde değerlendirmek gerek mi acaba o zaman dün çatladıysa 🙄
Bence değerlendir 24 saat yaşarmış yumurta dün çatladıysa bugün de hala yaşıyor olabilir ☺️ Aslında spermler var ama biz garanticiyiz

Bence değerlendir 24 saat yaşarmış yumurta dün çatladıysa bugün de hala yaşıyor olabilir ☺️ Aslında spermler var ama biz garanticiyiz
Dün gece oldu zaten pazarı bağlayan gece değerlendirdik ama yapabilirsem bugünde yapim misafirim var akşama grnelde ondan sonra pertim çıkıyor ama 😂😂😂eşim dün bile zorla yaptı bakalım bugün ikna edebilirsem 😂😂😂😂

Dün gece oldu zaten pazarı bağlayan gece değerlendirdik ama yapabilirsem bugünde yapim misafirim var akşama grnelde ondan sonra pertim çıkıyor ama 😂😂😂eşim dün bile zorla yaptı bakalım bugün ikna edebilirsem 😂😂😂😂
Ahahha😂 geçen ay ovülasyon takibi yaptım, ilişki günleri belirledim asker gibiydik bir yerden sonra zorlandık ama bu ay keyfi yapacağız ne zaman istersek dedim geçen aydan daha çok oldu 🤭 kafamızı biraz rahatlatabilirsek çok daha kolay olacak aslında

Kuzum ben adet olsamda gebe olsamda hiçbir zaman önceden pembe leke kahverengi leke gelmez..diyorum ya vücudum saat gibi..leke geldiyse yarım saat sonra kana dönücek kesin🤦🏻‍♀️Ama şimdi aksine boş verdim..bu ağrılar olmasa çok iyi olurum.Hatda diyorum bu ay aşılama yapmayım..jelle deneyim..iç sesim öyle diyor nedense
Jeli bende merak ediyorum ama korkuyorum zarari vs olursa diye sonucta herkesin bünyesi bir değil ama bende bilemiyorum.. Benimde kahverengi leke gördüm öyle kaldı insani delirtoyot

Kötü düşünme iyi düşün iyi olsun... Ben ikinci düşüğümde doktor hamile olduğuna emin misin kese yok dedi odada bulunan temizlik görevlisi hocam şu kese degilmi diye gösterince aaa evet ben görememişim dedi

X