Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ahahha😂 geçen ay ovülasyon takibi yaptım, ilişki günleri belirledim asker gibiydik bir yerden sonra zorlandık ama bu ay keyfi yapacağız ne zaman istersek dedim geçen aydan daha çok oldu 🤭 kafamızı biraz rahatlatabilirsek çok daha kolay olacak aslında
Haha süper 😂😂 Ayy evet yaa böyle biraz zor oluyor diğer aylar fazla yapmadım kendimi sıkmim dedim olmadı, bu sefer bi kendimi sıkim dedim belki olur diye ondan sık ilişki yaptım bakalım bu seferde olmazsa yine sıkmam kendimi demek onla alakası yokmuş 😂😂😂

Kızlar iyi pazarlar ya bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım iki gün önce koyulaşmaya başlamıştı yavaş yavaş ama dün yaptığımda silik çıktı, pik yapmadı, gerçi dün yaptığımda akşam saatiydi ve sıvı almamaya dikkat etmedim ama bi sıkıntı olur mu yorumlar mısınız ??

Kızlar iyi pazarlar ya bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım iki gün önce koyulaşmaya başlamıştı yavaş yavaş ama dün yaptığımda silik çıktı, pik yapmadı, gerçi dün yaptığımda akşam saatiydi ve sıvı almamaya dikkat etmedim ama bi sıkıntı olur mu yorumlar mısınız ??
Bazen koyulaşıyor yumurtlama olacak sanıyorsun bir anda silik olabiliyor ama yumurtlama günü gelince çok koyu oluyor farkı anlarsın zaten. Testin doğruluğunu arttırmak için sıvı almamaya ve aynı saatte yapmaya çalış. Ben epey koyulaştığını görünce sabah akşam yapmaya başladım sabah çok çok koyuydu akşam rengi açılmaya başladı ertesi gün silikleşti

Merhaba arkadaşlar benim döngü 28-30 arası değişiyor bu ay 28 olursa reglime 8 gün var, 30 sa 10 gün var, yarın test yapsam mı? Duramıyorum?
Daha çok erken yüksek ihtimalle negatif çıkar bu da seni üzer 😔 psikolojini yorma bence rahat bırak kendini düşünme, aç müziği yap kahveni ☺️ Vakit öyle böyle geçecek test zamanı gelecek

X