Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar ben boş yerine adetimin geçikmesini hiç istemiyorum..çünkü öncelerde yaşadım ben..resmen yıpratdı beni ve bu normal bile diğil..zaten test neqatif..bundan sonra pozitif olmak hali yok..şimdi bunu derd etdim🤦🏻‍♀️
Şimdi biraz sakin kal testim negatif ciksada adetle ilgili belirtin yok kahverengi akinti pembe akinti vs yok çıkmadık canda umut var demişler... Gününe de daha var Eğer ki bebis varsa kötü etkilenebilir malum stres herseyin başı. Sen bir gününü bekle baktin hersey negatif ona göre dertlenirsin ama simdilik bir durmayi dene arkadaşım

Şimdi biraz sakin kal testim negatif ciksada adetle ilgili belirtin yok kahverengi akinti pembe akinti vs yok çıkmadık canda umut var demişler... Gününe de daha var Eğer ki bebis varsa kötü etkilenebilir malum stres herseyin başı. Sen bir gününü bekle baktin hersey negatif ona göre dertlenirsin ama simdilik bir durmayi dene arkadaşım
Kuzum ben adet olsamda gebe olsamda hiçbir zaman önceden pembe leke kahverengi leke gelmez..diyorum ya vücudum saat gibi..leke geldiyse yarım saat sonra kana dönücek kesin🤦🏻‍♀️Ama şimdi aksine boş verdim..bu ağrılar olmasa çok iyi olurum.Hatda diyorum bu ay aşılama yapmayım..jelle deneyim..iç sesim öyle diyor nedense

Klomen felan mi kullandın canim
Sadece alttan muayne etti 1 hafta kadar var dedi görebiliyorlar mı öyle bilemedim ama geçen hamileliğimde doktor endeterium gibi bir seye baktı çatlamış dedi o gece birlikte olmustuk o zaman kalmış olabilirim sanki😬 kafam çok karışık eror verdim 😅

Lh testi kullanıyor musun klomen de kullanıyorum diyorsun şimdiye çatlamış olması gerekirdi
Dr sprem kalitesi için 2 güne bir ilişki tavsiye etti bu ay.
Ondan kullanmadım bu ay. Nasıl olsa 2 güne bir ilişki olacak diye.
5 aydır ovulasyon takibi yapıyordum, bu ay ilk klomen verdi doktor.

Kızlar merhaba erken gebelik testini yatay olarak düz bir zemine bırakın yazıyormuş sonradan fark ettim ve ben yaptığım andan itibaren kapağı aşağı gelecek şekilde dik tuttum sonucu etkiler mi acaba baktım pek birşey bulamadım konuyla alakalı

Çok kötü bir şey gebelik beklerken adetin gecikmesi benim bu aralar erken geliyor çok mutlu oluyorum değilse de hemen öğrendim yılmak yok devam diye 😂
Benimde test negatif kuzum bu saatten sonra pozitif olmaz zaten bir an önce adet olayım diye bekliyorum

Bilemedim ki canım hiç yükselmedi mi ateş belki de ateş olcerinde sorun olabilir
Bu canım ateş tablom
Ovulasyon testlerime baktım şimdi 16-17-19-20 bu dongulerde olmuş yumurtlamam geçmiş aylarda.

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-04-12-40-38-585_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2022-12-04-12-40-38-585_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar merhaba erken gebelik testini yatay olarak düz bir zemine bırakın yazıyormuş sonradan fark ettim ve ben yaptığım andan itibaren kapağı aşağı gelecek şekilde dik tuttum sonucu etkiler mi acaba baktım pek birşey bulamadım konuyla alakalı
Olduktan sonra her türlü çizgi çıkıyor canim.

Yumurta dün çatlamış olabilir mi 😅😅 kız bir bakarsın şak diye hamilesin bu ay hiç beklemediğin ay🤩 benimki de paylaşıyorum şimdi ama geçen ay 36.8 -36.9 seyreden ateşim bu ay biraz düşük seyrediyor
Benım daha 36.6 bile olmadı bu ay hıc hep dusuk seyredıyor uygulamaya uc yüksek ateş gırdım yıne bı oncekını baz alıyor bakalım bilmiyorum kuzum senınkı ıyı gıdıyor gayet 😍 benımkınden bı cacık çıkmaz malesef yüzde 1 şans bence 😂

X